göz altına kapatıcı olarak önerileriniz...

Konusu 'Göz Makyajı (rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)' forumundadır ve ela. tarafından 23 Mart 2010 başlatılmıştır.

23 Mart 2010
    Konu Sahibi : ela.
  1. ela.

ela. Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    merhabalar arkadaşlar göz altıma beyaz far sürüyorum kapatıcı olarak ama kırışmaktan korkuyorum şöyle nemli göz altıma kırıştırmadan kapatıcam beyaz kapatıcı arıyorum ama nee siz nasıl kapatıyorsunuz..göz makyajı göz altını kapatmadan güzel durmuyor bilirsiniz önerilerinize ihtiyacım var.

2. 24 Mart 2010
  3. mandaliiin

mandaliiin Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ben kapatıcı olarak clinique likit kapatıcı kullanıyorum. fiyatı 40 lira civarında ama çok az sürmen yeterli oluyor ve yaklaşık 1- 1,5 yıl gidiyor bir tüp. çok da memnunum.

4. 24 Mart 2010
  5. nem

nem 20♥06♥2010 Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    kıslar bende kullanıyorumm ama 3-4 saatten sonra böle çizgi çizgi oluyorrr sinir oluyorum..en iyi kapatıcıyıda denedim en kötüsünüde hepsinde aynı ya..çok yapay duruyor o çizgiler çıkınca...üffffff..yokmu adam gibi bi kapatıcı yavs:)

6. 24 Mart 2010
  7. ela.

ela. Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    tecrübeli arkadaşlardan yorum bekliyoruz lütfenn

8. 25 Mart 2010
  9. vahiba

vahiba Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    183
    Ödül Puanları:
    163
    kızlar ben lancome un kapatıcısını kullanıyorum.krem şeklinde olanı.çok memnunum.ama beyaz deil teninizin rengine göre olanlarından..en son aldığımda 68 falandı sanırım.ama baya gidiyor yani 1,5 sene falan

10. 25 Mart 2010
  11. madhu

madhu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ben versace ın göz altı kapatıcısını kullanıyorum yanlış anlaşılmasın lütfen markayı yazdığım için ama ben uyguna almıştım ve memnunum kutu içinde bi koyu rengi var bide açık rengi hafif pullu simli gibi bi şey güzel duruyo doğal duruyo tercih sizin tabi sevgiler...

12. 25 Mart 2010
  13. dolphinebru75

dolphinebru75 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    selam kızlar dün clinique all about concealer denedim muhteşem bişey hemen makyajında bir değişiklik var senin gözlerin daha belirgin olmuş dediler alcam herhal fiyatı var biraz ama uzun süre gider yoğun gramajıda fazla

14. 25 Mart 2010
  15. ceylosh

ceylosh Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Selam bayanlar,
    Ben max factor kullanıyorum. Sabah ilk sürdüğümde güzel duruyor fakat akşama doğru çizgi gibi oluyor. Ben cildimden dolayı sanıyordum.Clinique su bazlı mı?

16. 25 Mart 2010
  17. dolphinebru75

dolphinebru75 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    evet su bazlı yağ içermiyor hem yoğun çok az sürmek bile yeterli geliyor ben internetten kozmetik alışverişi olayına güvenmediğim için boynerde baktım 50 tl fiyatı

18. 28 Mart 2010
  19. Kermit

Kermit Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Hemen hemen tüm makyaj malzemelerim dior olmasına rağmen kapatıcı olarak yaklasık 3 yıldır Maybelline Affinitone Concealer kullanıyorum. Kesinlikle çok memnunum. Hem fiyatı çok uygun hem çok başarılı. Ögrenciyken ben kullanmaya başladıktan sonra yurtta birçok arkadaşımda kullanmaya başlamıştı :eek: ps: koyu tenli arkadaslarıma tavsiye edemeyecegim onlarda rengi fazla acık kalıyor bi zaman sonra hoş gorunmuyor

Son düzenleme: 28 Mart 2010