Göz altındaki damarlara lazer tedavisi

Konusu 'Cilt Estetiği' forumundadır ve Escircassian tarafından 1 Haziran 2010 başlatılmıştır.

1 Haziran 2010
    Konu Sahibi : Escircassian
  1. Escircassian

Escircassian Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    188
    Ödül Puanları:
    123
    Slm arkadaşlar ben bugün cildim ve göz altı şişliklerim için dermotoloğa gittim gözümün çevresinde çok belirgin damarlar mavi mavi belli oluyor aslında çok problem etmezdim bu damarları ama doktor bu damarları lazerle yok edebileceğini söyledi.Hatta bir hastası bu uygulamayaı yapyıktan sonra göz altı şişliklerininde gittiğini söylemiş.Göz altı şişliklerim için çok emin konuşmasa da bu şişliklerin sebebini bu damarlar olabileceğini söylüyor ve lazer uygulamasını tavsiye ediyor. Sizce kesin sonuç alırmıyım yada lazer tedavisinin yan etkilerini görürmüyüm..

2. 1 Haziran 2010
  3. piTis

piTis Emeğe Saygı + Rep ;))) Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    86
    Benim de göz altındaki damarlor şu son zamanlarda belirginleşmeye başladı acaba ben de mi gitsem bi doktora. Gerçekten işe yarıyor mu acaba bu lazer yöntemi benim de hiç bir fikrim yok ama yine de göz sonuçta bu tür şeylerden zararlı çıkan çok insan duyuyoruz. Ama inş. işe yarıyordur çünkü benim gözaltı morluklarım da var yaşımın genç olmasına ramen, bu damarlar da belirginleşince daha koyu görünüyor şimdi...

4. 3 Haziran 2010
  5. Escircassian

Escircassian Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    188
    Ödül Puanları:
    123
    Açıkçası dünden beri çok kafamı karıştırdılar yok özel hastaneler para amaçlı hemen yapın derler falan diye .başka doktorlara git diyorlar hatta devlet hastanesi doktoruna gidip danışmakta fayda var galiba..Of bilmiyorum çok kafam karıştı dediğin gibi göz bu kör bile olabilirsin .....

6. 3 Haziran 2010
  7. piTis

piTis Emeğe Saygı + Rep ;))) Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    86
    Evet devlet hastanesine gitmek iyi bir fikir olabilir, ama iyi bir doktora sormak lazım. Çok araştır yine de sonuçta damarları yok edip güzelleşcem die gözünden olmak hiç mantık işi değil. Bir de deneyimi olan insanlar falan varsa bildiğin onlardan da deneyimlerini öğrenmekte fayda var.Gerçi kimse buraya bişe yazmamış ama yine de netten araştırmaya çalış bence...

8. 20 Ocak 2011
  9. sebo

sebo Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    kızlar bende de aynı problem var peki araştırmalarınızdan birşey çıktımı yada yaptırdınız mı ?

10. 13 Mart 2011
  11. nihayet49

nihayet49 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    ewt yaa kızlar bir sonuca waran burda paylaşsın benimde bu yıl gözzlerimin altında damarlar oluştu we morarma oluyor....

12. 14 Mart 2011
  13. sebo

sebo Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    kızlar sonuç alan varmı :44:

14. 15 Mart 2011
  15. sebo

sebo Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Canım peki bununla ilgili herhangi birşey yaptın mı ? kapatıcı kullanmak istemiyorum artık...

16. 28 Mart 2011
  17. duygu08

duygu08 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Arkadaşlar ben bu sabah göz altımdaki damarlar için dermatoloğa gittim..Mavi mavi çok belirgin kılcal damarlardı.Yıllardır kat kat kapatıcılar sürmekten bıkmıştım.doktor lazer tedavisi uyguladığını söyledi ben biraz tedirgindim göz olduğu için zarar verir mi diye.doktorum ben böyle bi risk olsa göze alıp bu işlemi uygulamam dedi sonuç olarak bugün lazer tedavisi oldum şuan çok güzel duruyor damarlar yok oldu resmen:) sadece hafif şişliklerim var..o da yarın geçermiş.şimdilik çok memnunum kontrolden snra da böyle olursa tekrar yazarım..

18. 29 Mart 2011
  19. sistrum

sistrum Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    geçmiş olsun duygu.dermatologun kim peki?