göz çevreme botox yaptırmak istiyorum izmirde en iyi merkez?????

Konusu 'Cilt Estetiği' forumundadır ve bade82 tarafından 31 Ekim 2010 başlatılmıştır.

31 Ekim 2010
    Konu Sahibi : bade82
  1. bade82

bade82 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    41
    göz çevreme botox yaptırmak istiyorum izmirde en ii merkezi bilen yaptıranlar varsa tavsiyelerinizi bekliyorum.Teşekkürler.

2. 1 Kasım 2010
  3. benoctobus

benoctobus Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    göz ccevren derken goz altın mı canım yoksa kaz ayaklarımı mı ben pek ayırt edemıyorumda

4. 3 Kasım 2010
  5. OVERnight

OVERnight Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    108
    Ben ahmet seyhanda yaptırmıştım , memnun kalmıştım alsancakta muayanesi..

6. 9 Kasım 2010
  7. Slinn

Slinn Zamanla Degil Zamaninda!! Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    106
    bende yaptirmak istiyorum ama nasil bir sonuc beklemem gerektiginide bilmiyorum :s demek istedigim aslinda sanki göz kapaklarim eskisi gibi durmuyor gibi geliyor bana göz kapaklarinin kalmasina yardim ediyormu botox ? bilgi verirsen sevinirim canim ..

8. 14 Kasım 2010
  9. dreamgirlist

dreamgirlist Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    botoks göz altına yapılıyormu bilen varmı?

10. 14 Kasım 2010
  11. benoctobus

benoctobus Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    hayır yapıllmıyor asla canım

12. 14 Kasım 2010
  13. izmit_41

izmit_41 kirlideğil,yaPASyatozdu Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    86
    Göz altına botox yapılır mı yapılmaz mı hiç bilgim yok ama, otuz yıldan fazla yılını cilde adamış bir uzmandan duyduğuma göre botoks ciltte ciddi anlamda gevşeme problemi yaratıyormuş. Başlanıldığı anda devamı gelmezse sonuç fiyaskoymuş. Bu gerçeği de uygulama yetkisi olan uzmanlar hastalarına söylemekten sakınıyormuş ki hasta elimden kaçmasın diye. Bu bilgiler dün duyduklarım tabii.

14. 23 Kasım 2010
  15. Slinn

Slinn Zamanla Degil Zamaninda!! Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    106
    aslinda cok mantikli bir ay sonraya randevum var botox icin ama arkadasim bu yazdiklarindan sonra endiseye kapildim mantigina geince botox yuzdeki kaslari gecici felc yaparak gergin durmasini sagliyormus dolayisiyla o kas botox un surdugu mutdetce calismiyor eee noluyor kas zayifliyor :S offf bak cok kafam karisti :KK43:( ne olacak simdi :KK43:

16. 13 Ocak 2011
  17. sevgultuna

sevgultuna Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    41
    :)) çok şirinsiniz.... botox mantığı nedir? mimiklerden dolayı hareket eden ve mimik yapmasanız bile oralarda görünen çizgileri açmak değil midir? (en azından çok derin değilse) botox un yapıldığı kaslar kullanılmadığında zayıflaması herhalde alnın yere düşmesi anlamına gelmiyor:)) bana bi doktor böyle anlatmıştı. Bayılırım Sevinç Hanıma:)) botox etkisini yavaş yavaş yitirir ve en kötü halinizden bile iyi halde olur. bende var, süper. gerçi benim alnımda yollar vardı. onlar yok artık mutluyum:)) dr. sevinç'i öneririm. botox yapma süresi tahminen 5 saniye:)) :KK64:

18. 13 Ocak 2011
  19. EstetikEditor

EstetikEditor ne mutlu TÜRKÜM diyene Pro Üye

Beğenildi:
    65
    Ödül Puanları:
    148
    :) Merak etmeyin botoxdan dolayı yüz kaslarınız gevşemez. 2 -3 yıldır yaptırıyorum.. Gereğinden fazla ara verdiğim de oldu ne kaslarım zayıfladı ne cildim gevşedi. Bir kere cilt yapısı ile ilgili hiç bir durumyok ortada. Çünkü botox yüzeyel bir işlem değil. Haa etkisi geçince insan kendini bir parça kötü hissedebilir haliyle. Çünkü aynada aylarca gergin dingin bir yüz görmeye alışıyorsunuz. E kırışıklar gelmeye başlayınca bu insanın hoşuna gitmeyebilir..