göz çevresi ve kaz ayağı kırışıklıkları için krem önerisi

Konusu 'Göz Çevresi Bakımı Hakkında Herşey' forumundadır ve gulsah_grafik tarafından 24 Aralık 2008 başlatılmıştır.

24 Aralık 2008
    Konu Sahibi : gulsah_grafik
  1. gulsah_grafik

gulsah_grafik Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    selam hanımlar sormak istediğim bişey var benim yaşım 26 ve kaz ayağı denilen kırışıklarım bi hayli fazla cildiminde kuru olması beni dahada şansız yapıyo sorum şu aranızda genç ciltler için göz çevresi kremi kullanan varmı yada bildiği etkili işe yarayan bi krem ismi bana yardımcı olursanız çok sevinicem artık sizlere danşmadan bişey alamaz oldum Roflol:D iyiki varsınız şimdiden teşekkürlerkaydirigubbakcemile5

2. 9 Ocak 2009
  3. ayla82

ayla82 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    saf zeytinyağı sür cnm kozmetiğe para dökme..cilt emer zaten yağı masaj yaparak sür hafiften emince uyursun....

4. 9 Ocak 2009
  5. HATHXIXMCET

HATHXIXMCET Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Göz cevrnize yağ sürmayin arkadaşlar bezeler oluşuyor. Farklı bitkiyle veya güvendiğiniz bir kozmetik ürünüyle halledin

6. 12 Ocak 2009
  7. ayla82

ayla82 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    tamam nasıl istiyosanız öyle yapın

8. 12 Ocak 2009
  9. ebrumenekşe

ebrumenekşe Guest

shısedo diye bir marka var arkadaşım ben ondan kullanıyorum inan çok etkili japon markası adamlar işi biliyor kremleri çok güzel 1 ayda cildindeki fark herkes tarafından farkediliyor. bana güzellik uzmanı önermişti. çok memnunum bir sor istersen

10. 12 Ocak 2009
  11. daylight

daylight Yeni Üye Pro Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bu markayı ilk kez duyuyorum nerelerde satılıyo fiyatı nedir ? dermokozmetik mi

12. 12 Ocak 2009
  13. nisasum

nisasum birtanem,minik kelebeğim Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kozmatik reyonund asatılıyor ama dogal oldugunu soyledıler bana bende fondotenını kullandım.suan roc ve dior kullanıyorum.

14. 12 Ocak 2009
  15. ebrumenekşe

ebrumenekşe Guest

bu marka bitkisel ağırlıklı japon markası
    büyük mağazaların kozmetik reyonlarında ve büyük parfümerilerde var.

16. 19 Ocak 2009
  17. hamarat33

hamarat33 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben 27 yaşındayım benimde göz çevremde kuruma ve morarma (üst kapakta), gözaltı torbası vardı.bi ürünle hepsi yokoldu.awon anew clinical bi tarafında jel var göz üstü için bi tarafıda gözaltı kremi.ben her sabah cildimi temizledikten sonra gözüstü jelini ve gözaltı kremini uyguladım mükemmel sonuç aldım.ben indirimlialdım 25 tl di şimdi 46 tl falan olmuş.keşke 2 tane alsaymışım

18. 13 Şubat 2009
  19. hayret anew de bana hiç yaramdı göz torbalrımı ve göz altımı dahda kötü ettı bılemıyorum cıltten cilde fark edıyormukı