göz çevresindeki koyuluklarrr

Konusu 'Göz Çevresi Bakımı Hakkında Herşey' forumundadır ve jeliyy tarafından 4 Haziran 2009 başlatılmıştır.

4 Haziran 2009
    Konu Sahibi : jeliyy
  1. jeliyy

jeliyy Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    slm arkdaşlarr..
    göz çevresii yüzümün diğer kızımlarına oranlara daha koyuu renktee ve bu beni mutsuz ediooo :KK43:
    morluk diyemeyiz ama kapatıcı srdüğümde gözüme daha bi hoş gelio sankiii =/
    göz altımda kılcaldamarlar fazla belli oluoo bu yzden olablirmi bunun çaresi yokmu yardımm ediin ltfennn :KK43:

2. 18 Ağustos 2009
  3. emreaydinfan

emreaydinfan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    19
    Ödül Puanları:
    108
    bnde aynı dertteym ykmu yardm etcekkk opuyorumnanaktan

4. 18 Ağustos 2009
  5. askprensesi

askprensesi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    valla arkadaslar herkzde o sorun var galiba yanliz he diyince her krem alinmiyor iyi gelmeyebilir ben bir aydir bunun pesindeyim ama o kadar krem duydum benim tek icime sinen rocun kremi oldu galiba bunu alacagim cilt kremiyle beraber cunku vicy dende cok krem onerdiler ama bana uygun degil 30 yasindada su kremi cok oneriyorlar myokine goz alti kremi ve cilt kremini alacagim tabi cildime bagli o zamanda yanliz bunu dusunuyorum suan her yas icin en uygunu bakiyorumda umarim yardimci olabilmisimdir...

Roc Hydra + Destressant Yeux Göz Kremi

Pürüzsüz bir görünüm sağlar..

Açıklama :

YORGUNLUĞA KARSI NEMLENDıRıCı GÖZ ÇEVRESı BAKIM KREMı

Patentli anti-oksidan ve enerji verici maddelerden oluşan zengin formülü ile stres ve yorgunluğun göz çevrenizde yaratmış olduğu etkilere karşı geliştirilmiştir. Stres ve yorgunluğa* bağlı olarak göz çevrenizde oluşan donuk ve mat görünüm ile siyah halkaları gözle görülür şekilde azaltır, pürüzsüz bir görünüm ve ışıltı kazandırır.

Stres ve yorgunluk izlerinin görünümünü azaltır. Cildinizin hergün maruz kaldığı dış etkenler, stres ve yorgunluk cilt hücrelerinizin erken yaşlanmasına ve ölümününe yol açar. Cildiniz mat ve donuk görünür, çizgileriniz derinleşir. RoC'un YENı BULUŞU HYDRA + DESTRESSANT serisi ürünleri, formülünde bulunan patentli maddeler ve özel bileşimler ile cilt hücrelerinizin dış etkenlerden zarar görmesini engeller, içerdiği özel maddelerle, cilt hücrelerine enerji kazandırarak, hücre yenileme sürecini hızlandırır ve cildinizi yeniler.

Destressant Serisi Tüm cilt tiplerine ve her yaşa uygundur.

Her sabah ve/veya akşam hafif dokunuşlarla göz çevrenize uygulayınız. Oftalmoloji testleri yapılmıştır.

ALERJı RıSKıNı EN AZA ıNDıRECEK ŞEKıLDE TEST EDıLMıŞTıR. KOMEDONLARA YOL AÇMAZ.

*Ciltte matlık ve aşırı yorgunluk nedeni île derinleşmiş çizgiler.

6. 19 Ağustos 2009
  7. sepatik

sepatik aşkın en güzeli sensin Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşlar doğal çözüm arıyorsanız kesinkle kayısıyağı kullanın memnun kalacaksınız:KK46:

8. 21 Ağustos 2009
  9. ssevdemm

ssevdemm Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    benim de göz altındaki damarlarım çok belirgin ve göz altlarım mor bu kayısı çekirdeği yağı kırışıklıklar için kullanılıyor diye biliyorum benim göz altlarımda koyu renk bende çok mutsuzum:KK43:

10. 21 Ağustos 2009
  11. Pervenche

Pervenche Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    foreverın goz cevresi kremini deneyin kızlar
    hem bitkisel hemde goz cevresi sorunlarında cok etkili..

12. 13 Haziran 2010
  13. TalkEffect

TalkEffect Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Kızlar dr.babor' un bir kremi var fiyatı biraz pahalı ama çok etkili..ben artık gözaltı kapatıcısı kullanmıyorum..kesinlikle tavsiye ederim.

14. 29 Haziran 2010
  15. chanella

chanella Guest

aynı sekilde benm de gözaltlarım yüzüme oranla daha koyu şu kahve yumrta akı karışımını denemeye karar verdim

16. 2 Temmuz 2010
  17. FikirAdasi

FikirAdasi Fikir Adası Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Canım aynı sorun bende de var. Kapatıcı sürmeden adım atamazdım sokağa... Şimdi çok iyi hissediyorum kendimi...Göz çevresi kremi var neutrogena'nın... Düzenli kullanımda çok farkediyor. Başlarda sadece nemlendiriyor gibi geldi ama bu 3.alışım... Ve etkisinin doruklarında diyebilirim.

18. 12 Ekim 2014
  19. kurklu_maria

kurklu_maria Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    84
    Ödül Puanları:
    38
    pekı yağ bezesi yapmaz mı o canım?