Göz çevresine botoks yaptıran var mı?

Konusu 'Cilt Estetiği' forumundadır ve EU1 tarafından 13 Nisan 2009 başlatılmıştır.

13 Nisan 2009
    Konu Sahibi : EU1
  1. EU1

EU1 Guest

Arkadaşlar alnıma ve göz çevreme botoks yaptırmak istiyorum. ama göz çevremde nasıl bir sonuç vereceğini kestiremiyorum.
    yaptıran arkadaşlardan bilgi almak istiyorum a.s.

2. 16 Nisan 2009
  3. sahikaharika

sahikaharika Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Göz çevresinde botox çok güzel oluyor benim yaklaşık 3. yaptırışım.Hem kaşlar kalkıyor hemde gözler yana çekilmiş gibi badem göz oluyor. Ben plastik cerraha yaptırıyorum Dr Serkan Dinar'a Gayrettepe Florence de. Piyasada en çok yapanlardan memnun kalırsın .Fiyatı 500 tl idi en son:tomato:

4. 16 Nisan 2009
  5. EU1

EU1 Guest

canım sen göz çevresi derken gözün kenarındaki gülünce olan çizgileri ve altındaki kaz ayaklarını mı kastediyorsun? benim göz kenarımda bir değil ki 7-8 tane çizgi oluyor gülünce. oraya yapılan iğne tümünü geçiriyor mu?

6. 16 Nisan 2009
  7. sahikaharika

sahikaharika Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ya tabi kaz ayaklarını söylüyorum ama yanağınıza uzuyorsa o zaman heralde cilde bişiler yaptırmak lazım bilmiyorum o kadarını

8. 17 Nisan 2009
  9. dolcegabbana

dolcegabbana Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    evet cok zevklı ben de yaptırdım tum kırısıklıklar gıttı gozlerım acıldı ayrıca herkes catık kaslı dıyodu bana artık ıstesem de catamıyorum kaslarımı :) ben de 500 e yaptırdım.

10. 18 Nisan 2009
  11. EU1

EU1 Guest

teşekkür ederim kızlar :1hug:

12. 18 Nisan 2009
  13. dolcegabbana

dolcegabbana Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    cok ıstemısler ben mecıdıyekoyde bı yerde yaptırdım yuzde yuz restylane kullanıyolar ılacı acarken kendım gordum ve 500 e yaptılar bana ve memnunum..

14. 22 Mayıs 2009
  15. selinyildirim

selinyildirim Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bende gecen hata yaptirdim ilk basta doktora sakak germe icin gittim ama doktor sakak germeyi onermedi , riskliymis ?
    Botox onerdi cunku ben islem sonrasi risk istemiyordum .
    Botox cok basit ama sakak germe kadar kaslari kaldirmiyor bende cok olmadı yani

Dolgu yaptirmak istiyorum goz altlarım icin ve dudaklarimi cizgisii vurgulamak icin
    Sunu sormak istiyorum dolgudan sonra da botox gibi hemen sosyal ortamlara girebiliyor musun , yuzde asiri reaksiyon sislik oluyor mu ? yada morar ma ...

16. 23 Mayıs 2009
  17. selinyildirim

selinyildirim Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Evet goz altlarımda cokmeler var benı rahatsız ediyor , dudaklarımı sisrmek degilde cizgileri vurgulamak belki hos olur diye dusunuyorum .
    Cunku dolgu yapilan dudaklar cok hos durmuyor

18. 1 Nisan 2010
  19. cherys

cherys Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar!! ben bundan bir ay önce bakırköyde bi güzellik merkezinde sadece göz çevreme botoks yaptırdım.estetik cerrahıydı yapan kişi.ancak sonuç tamamen hayal kırıklığı oldu.daha öncede 1 kere yaptırmıştım ve çok memnun klamıştım.çok ta doğal olmuştu.fakat bu sefer gözlerimin yanındaki çizgiler yok oldu ancak hepsi güldüğümde gözaltlarıma ve kaşlarımın üstüne yığıldı kendimi tanıyamıyorum.ayrıca göz altlarım çöktü..gülüşüm çok çirkinleşti.herkes sana bişey oldu..hasta mısın,gözlerin çöktü diyor.bir daha yaptırmayı düşünmüyorum..yani inanın her gün aynaya bakıyorum çizgiler tekrar çıksın diye dua eder oldum.Allah herşeyi okadar ince düşünmüş ve güzel yaratmışki değiştirmeye çalışmak tam bir fiyasko oldu.kimseye tavsiye etmiyorum..iyi geceler..