göz çevresine hangi kremi tavsiye edersiniz

Konusu 'Göz Çevresi Bakımı Hakkında Herşey' forumundadır ve asigimkralime tarafından 8 Haziran 2010 başlatılmıştır.

8 Haziran 2010
    Konu Sahibi : asigimkralime
  1. asigimkralime

asigimkralime anlam veremiyorum ...... Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    61
    mer arkadaşlar ben 23 yaşındayım göz altımda biraz kırşıklık var bende daha çok ilerlemesin diye göz kremi kullanmak istiyorum ama hangi kremi almalıyım karar veremedim.niveanin cilt temizleme ürünleri kullanıyorum memnun kaldımm acama yine nivea göz kremi kullansam iyi olur mu.Nivea göz kremi kullanan varmı varsa gözlemleriniz neler yada hangi göz kremini tavsiye edersiniz arkadaşlar.yardımınıza ihtiyacım var

2. 9 Haziran 2010
  3. asigimkralime

asigimkralime anlam veremiyorum ...... Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    61
    günaydın kızlar niçin cevap yazmıyorsunuz bakıyorsunuz fakat cevap bana yardım etmenizi sizden rica ediyorum

4. 9 Haziran 2010
  5. zlmr

zlmr Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    bimden nea markalı bişi aldım ama etkilimi hala anlamadım:)

6. 12 Haziran 2010
  7. Mischievous

Mischievous Guest

Canım ben göz kremi olarak biotherm'in aquasource göz çevresi kremiyle roc'un hydra destressant kremlerini denedim. Roc'un kremi nispeten daha başarılıydı sonuç olarak. Alacaksan Roc alabilirsin ama mucize yaratmıyor tabi. Ben artık forumdaki doğal yöntemleri denemeye karar verdim. kaydirigubbakcemile3

8. 27 Mart 2014
  9. missterazi

missterazi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    26
    canım ben nivea kullandım hiçbir işe yaramadı neutrigina kullandım beklediğim etkiyi görmedim garnierin rollonunu kullanıyorum şimdi kapatıcı olarak onun dışında yurtdışından neostrata aldım o da alerji yaptı krem olarak avonda anew var ya göz altı göz üstü iki jel birarada onu kullanıyrum morluklarımı pek gidermedi ama memnunum yani

10. 10 Nisan 2014
  11. xayselx

xayselx Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    6
    Bir çok krem sadece kırışıklığı gideriyor gibi görünüyor aslında sadece gerginlik veriyor 2 hafta sonra püff :KK43: göz altında ki morluklar ve kırışıklıklar göz torbaları kaz ayağı bölgesi hepsine hükmeden bir ürün kullanıyorum şuanda Prs61 Complex diye bir şey farklı bir konuda belirttim size de öneririm google a yazınca sitesi çıkıyor ben ve 4 komşum şuanda kullanıyoruz ben 3. siparişimi verdim kokusu da mükemmel ve incecik krem sürerken işkence çekmiyorsunuz vücut hemen emiyor kremi ama denemeden önce mutlaka sitesindeki bilgileri okuyun derim :) sonra tavsiye ettiniz böyle oldu falan demeyin bizde işe yaradı umarım size de güzellik getirir.

12. 14 Nisan 2014
  13. ebbyru

ebbyru Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    1
    bahsettiğiniz ürünü nereden temin edebiliriz? dermokozmetik bir ürün mü?

14. 14 Nisan 2014
  15. ebbyru

ebbyru Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    1
    canım nıvea hiç tavsiye etmem cilt temizleme ürünleri ihtiyacına cevap veriyor olabilir ama gözaltı bakımına yönelik ürünleri başarılı değil bence ben de kullandım hiç faydası olmadı.

16. 14 Nisan 2014
  17. pinkolog

pinkolog Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    43
    dermalogica intensive eye repair. aşırı kuru bir cildim var. 5 yıldır kullanıyorum. lakin hiç düzenli kullanmadım. haftada 3, 5 anca. 15ml ve bana yaklaşık 1 yıl kadar gidiyor. mümkünse yurt dışından alın çünkü tr de aşırı pahalı. neredeyse 2 katı fark var. ben de en son aldığımda tr den almak zorunda kaldım. içim cız ede ede aldım :KK43:
    cildiniz hassassa kuruysa bu ürünü tavsiye ederim. kırışıklıklardan önce başlarsanız bu süreci uzun süre erteleyebilirsiniz.

:KK55::KK55::KK55:

18. 16 Nisan 2014
  19. fyeyy

fyeyy Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    16
    Peki faydasi varmi gözle görülür degisik oluyormu kirisiklari geciriyormu..morluklara nasil

your_app_name uygulaması kullanılarak device_name cihazından gönderilmiştir.