göz farını daha parlak göstermek için ne yapmak lazım

Konusu 'Göz Makyajı (rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)' forumundadır ve aysima01 tarafından 20 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

20 Ağustos 2008
    Konu Sahibi : aysima01
  1. aysima01

aysima01 kaf-kef Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar,ablalar,teyzeler nolur bana bu konuda bi yardım edin göz farım gözümün üzerinde pasparlak dursun istiyorum (simli değil parlak...) çeşit çeşit far kullandım ama olmuyo:1no2: ya baz kullan falan diyolar gözçevresi aydınlatıcısı kullan diyo satıcılar hangisini alsam işe yarar lütfen bilgisi olan varsa benle paylaşsın.
    marka önerisi olan varsa da yazsın by by:1hug:

2. 20 Ağustos 2008
  3. kkibele

kkibele Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    bence birde farını ıslak kullanmayı dene.. yani fırçayı ya da aplikatörü neyle sürüyorsan farını suyla hafif ıslat fazla suyunu al sonra farını gözüne öyle sür...öyle parlak oluyor ..

4. 20 Ağustos 2008
  5. ahtapot

ahtapot x)))) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    cnm ztn farlar 3 e ayrılır.parlak,simli ve mat.aynı ruj gibi düşün.catherine arley in baya çeşidi var bu konuda ii bi araştır derim

6. 20 Ağustos 2008
  7. Patricia

Patricia sil baştan başlamak gerek Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    kesinlikle ıslatarak kullanmanı tavsiye ederim birde yazın sıcağında bazı farlar goz kapaklarında toplanıp çızgı halini alıyor ama ıslatınca aksama kadar mukemmel duruyor. belki biraz iğrenç olacak ama ben aplikatoru dilimle hafif ıslatıyorum ve sonra fara sürüyorum :) taa kı ben yıkayana kadar bozulmuyor:))) ve parlak duruyor

8. 20 Ağustos 2008
  9. -xixxsxxixk-

-xixxsxxixk- Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3
    yoo igrenc degil aslında samimiyetin gayet hosuma gitti.. yurdum insanında vardır böyle seyler zaman zaan bizde kullanırız tükürügümüzü cesitli konularda:icecream:

konuya dönecek olursak ben siyah simli farımı ıslak kullanmaya calıstım resmen panda gibi oldum.. kapkara kömür gibi durdu.. nedensekaydirigubbakcemile

10. 20 Ağustos 2008
  11. aysima01

aysima01 kaf-kef Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    valla ben bu uğurda tüm iğrençlikleri yapmaya hazırım kızlar ya çünkü o farlara verdiğim paralara acıyorum :KK43:
    ahtapot sendeki bilgi bende de var güzelim ama derdimi anlamamışsın bende farların simli parlak mat toz krem gibi çeşitli şekilleri olduğunu biliyorum ama sorunum bu değil doğru ürünü aldığımdan eminim ama benim istediğim gibi kremsi bir ışıkla parlamıyor bunun için yardım istemiştim neyse yinede yeni önerileri olanlar varsa bekliyorum:)

12. 21 Ağustos 2008
  13. 26lilyum35

26lilyum35 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    beyu marka göz farını şiddetle tavsiye edrim harika üçlü olanlar hafif sedefli simli değil renkleri görünce aşık olursun.insanın hepsini alası geliyor.diğer ürünleride çok güzel ve kaliteli.

14. 21 Ağustos 2008
  15. aysima01

aysima01 kaf-kef Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    hadi ya cidden görmek isterdim hemen internetten araştirim ama adanada bulabilirmiyim acaba?fisfisfis

16. 21 Ağustos 2008
  17. aysima01

aysima01 kaf-kef Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ama beyu yazınca alix avien yada isadora çıkıyo:KK43:

18. 21 Ağustos 2008
  19. prensesist

prensesist Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bu yöntemi bende deneyeceğim bakalım farım nasıl duracak :) bende çok simli farlara bayılıyorum özellikle gece makyaJı için çok hoş durduklarına inanıyorum fakat dha hiç kullanmadım ...