göz içine kalem çekmek

Konusu 'Göz Makyajı (rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)' forumundadır ve EU1 tarafından 6 Kasım 2008 başlatılmıştır.

6 Kasım 2008
    Konu Sahibi : EU1
  1. EU1

EU1 Guest

arkadaslar nasıl gözlerin içine kalem çekilir siyah cekenler varsa yardımcı olsun . bana cekici gelio cok gördümmü de

2. 6 Kasım 2008
  3. dilara22

dilara22 kalk gidek dağlara :) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşım bu çok kolay bi işlem alt göz kapağını hafifçe aşağı doğru çek zaten çekince görüceksin nereye çekmen gerektiğini göz pınarından başlarayarak sonuna kadar sür.Eğer üstede sürmek istiyorsan kalemi göz pınarına getirsonra gözünü kapa ve gözün kapalı iken kalemi soldan sağa doğru sonuna kadar sür bukadar basit :lepi:

4. 6 Kasım 2008
  5. almagester06

almagester06 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    bunun yöntemini arkadaş anlatmış gayet güzelce. bu birazda el alışkanlığı zamanla alışırsın ama şu var gözün içine çekilen kalem çok iyi temizlenmeli. mesela kulak çubuğuyla falan. değilse alerji yapıyor ve kaliteli bir kalem kullanmanı öneririm.ilk zamanlar hem acemilik hemde iyi olmayan bir kalem kullanırsan gözlerin kan çanağına dönüyorkaydirigubbakcemile5

6. 14 Kasım 2008
  7. plnhsyn

plnhsyn Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    max factor un çevirmeli göz kalemini öneririm ben de göz içine kalem çekemiyordum max factorun ki hem yumuşak hem de kaliteli

8. 15 Kasım 2008
  9. mylilapause

mylilapause Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    ya canım bende o dediginden var ama çok akıyo ya hiç memnun kalmadım ben

10. 14 Ocak 2009
  11. sashamia88

sashamia88 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    549
    Ödül Puanları:
    153
    goz ıcıne kalem cekmeyı tasvıklemıyorm,bende cekıyordum ama bıraktım,cunku hıc bı makyoz tawsıye etmıyo,gozun ıcıne cekılen sıyah kalem gozu kucuk gosterıyo,makyozlerın tawsıyesı gozun ııcne beyaz yada krem kalem cekıp kı ırı gozuksun,tam kırpık dıbıne ıncecık sıyah kalem cekmek yada kalın cekıp dagıtmak

12. 15 Ocak 2009
  13. kübra06

kübra06 Guest

eğer iri gözlüysen gözün içine çekilen kalem gözü dediğin gibi çekici gösterir.ama küçük göz içine kalem çekilmezz iyice küçültür.suziminde dediği gibi küçük göz için içine ya beyaz çekiceksin yada kirpik dibine dışardan siyah kalem.bunun için lorealin göz kalemlerini önerebilirim hem akmıo hemde çok koyu tonu var.

14. 15 Ocak 2009
  15. nem

nem 20♥06♥2010 Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    gözün içine sürülen kalemm acaip akıyor..hangi kalemi kullandıysam hep aktıı çok kötü bi görüntü oluyorr,habire aynaya bakma zorunlulugunda hissediyorum..onun için kiprik dibine çekiyorum kalemii..uzun süre kalıcı vee akma olasılıgı dahha az oluyor..

16. 16 Ocak 2009
  17. esengul_01

esengul_01 laborant adayı Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bir zamanlar bende göz içine kalem çekiyordum.sonra gözlerim sulanmaya ve kızarmaya başladı doktora gittim.göz alerjisi olmuşum.bana göz içime kalem çekmeyi yasakladı

18. 16 Ocak 2009
  19. swet2006

swet2006 ÇOK FİKİR, TEK ÇÖZÜM Üye

Beğenildi:
    36
    Ödül Puanları:
    88
    ben gözün içine kalem çekmeyi sevmiyorum vede hiç yapmam. gözü olduğundan daha küçük gösteriyor. bence yapılacak en kötü makyaj hatası.