Göz makyajı.......

Konusu 'Göz Makyajı (rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)' forumundadır ve guzyeli tarafından 23 Ocak 2009 başlatılmıştır.

23 Ocak 2009
    Konu Sahibi : guzyeli
  1. guzyeli

guzyeli Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    makyaj yapma konusunda eğitimliyim...sorularınız warsa cwplayabilirim zeynep....

2. 24 Ocak 2009
  3. AyLeen

AyLeen Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Öncelikle tşkler bunun için..
    Benim gözlerim hafif dışarı doğru çıkık ve hafif çekik.. Ve ben çekikliğini daha da arttırmak istiyorum..
    Açık kumral saçlı kahve-yeşil gözlü beyaz-buğday tenli arasıyım..
    Kalemi nasıl çekmem gerekiyor.. Ve hangi tonlar..
    Tşkler şimdiden zeynepcim..

4. 26 Ocak 2009
  5. sibel17

sibel17 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bende bişi sorcam benim gözlerim hep şişiyor bunu kapatmak için ne önerirsiniz acaba ??

6. 27 Ocak 2009
  7. guzyeli

guzyeli Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    slm gözlerinin şişkinliğini kapatmak için makyaj dan önce elma uygulayalım daha sonra beyaz far yerine açık renkte bi far kullan mesela sarıya yakın kahwe tonları

8. 27 Ocak 2009
  9. guzyeli

guzyeli Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    mrba cnm...gözlerinin içinden dışa kalınlaşacak şekilde kalem çkmelisin ve kalemeini far fırçasıyla yumuşat yani üzerinden geç.daha çekik olacaktır zada olsa bi kuyruk olmalı

10. 27 Ocak 2009
  11. gözlerim iri ve çökük.farı göz kapağıma sürsem bile içinde kalıyo hiç gözükmüyo.gerçi yapmayıda bilmem ama uğraşsamda olmuyo.nasıl yapabilirim

12. 27 Ocak 2009
  13. katikula

katikula Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    12.565
    Ödül Puanları:
    288
    merhabalar benim gözlerimde yeşil eyeliner yakışırmı bana küçük gösteriyo gibi geliyo ve
    hangi renk far kullanmalıyım..teşekkürler

14. 27 Ocak 2009
  15. eminik

eminik Sensiz mi?...Asla!!! Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    slm güzyeli benim de gözlerimin önü çukur ve göz altlarım koyu renk.bunları önlemek için ve gözlerimin daha aydınlık durması için ne önerirsin?nasıl bir göz makyajı uygulamalıyım?(buarada gözlerim kahve, tenim hafif esmer...cevabın için şimdiden teşekkürler canım:))

16. 28 Ocak 2009
  17. guzyeli

guzyeli Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    slm eminik gözlerinin çukur olan kısmına yoğunlaşma sakın onları kapatmak yada kamufule etmekle uğraşıcam diye daha belirginleştirirsin dikkati ve yoğunluğu dışa verelim yani kuyruk kısmına ok örnğin farın açık rengini çukur dedğin kısmına sür aynı farın bi kaç ton koyusunu gölge yapabilecek şekilde kuyruk kısmına yani kaşın bitimine kadar kullan..daha sonra yumuşak uçlu çok koyu renk olmayan bi göz kalemi ince bi şeklde yine içten dişa kalınlaşacak şekilde çekk vee son rütuş rımel bol bol rımel ok cnm...

18. 28 Ocak 2009
  19. guzyeli

guzyeli Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    nursunaz merhb.. elini makyaj yapmaya kesinlikle alıştır olmuyo diye bişey yok aynanın karşısına geç fakat dışarıya çıkmıycağın bi gün makyaj yapmayı dene kalem çek sil olmazsa bi daha ama silerken çok tahriş etmemeye dikkat et....far yerine kalem dene kaş bitimiyle kirpik dibini belirginleşir gözün çukuruyla uğraşma ok