Gözaltı kapatıcısı yerine fondoten sürmek???

Konusu 'Göz Makyajı (rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)' forumundadır ve shekr tarafından 29 Mart 2009 başlatılmıştır.

29 Mart 2009
    Konu Sahibi : shekr
  1. shekr

shekr Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Herkese merhaba..Makyaj konusunda özürlü biri olarak tavsiyelerinize ya da aydınlatmanıza ihtiyacım olan bir konu var .. 27 yaşındayım ve yaklaşık 8-9 yıldır makyaj yapıyorum ve şimdiye kadar gözlerime hiç kapatıcı kullanmadım herzaman fondoten kullandım..Dün gözaltı kapatıcısı almak için gittiğimde ordaki güzellik uzmanı birçok kapatıcı denedi ama bana hepsi çok yoğunmuş gibi geldi..ayrıca gözlerim çok hassas olduğu içinmi bilmiyorum gözlerimin altında pullanma oldu çizgiler çıktı yani herşey berbattı kendimden korktum..neyseki birtanesini alıp eve geldim ama gözlerimi daha çok yordu gibi..Yine fondotenmi kullansam diye düşünüyorum ama???yardımcı olabilecek arkadaşlar varsa yardımınızı bekliyorum..Şimdiden teşekkürlera.s.

2. 29 Mart 2009
  3. shekr

shekr Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    kimse yokmu :çok üzgünüm:

4. 29 Mart 2009
  5. EU1

EU1 Guest

ben genelde gözaltlarımı kapatmam
    ama illa kapatıcaksam fondöten kullanırım
    çok bi fark olduğunu düşünmüorum

6. 29 Mart 2009
  7. shekr

shekr Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    çok teşekkür ederim ilgin için..bende öyle düşünüyorum ama herkes zararlı diyo..bana göre kapatıcı daha yoğun olduğu için daha zararlı gibi geliyo ama benmi yanlış düşünüyorum acaba demektende kendimi alamıyorum..teşekkürler ilgin için canım :1hug:

8. 29 Mart 2009
  9. arzuco

arzuco Biri Beni Durdursun Canım Pro Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ama gözaltındaki deri yüzümüzden daha hassas fondoten bu hassas bölgeyi çabuk kırıştırabilir. bende dün aldım bir tane kapatıcı

10. 31 Mart 2009
  11. shekr

shekr Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    ama kapatıcı fondotenden daha yoğun ve daha yorucuymuş gibi geliyor bana :sm_confused:

12. 1 Nisan 2009
  13. kafadar

kafadar Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    slm canım. bende göz makyajsız evden çıkmayanlardanım.
    göz makyajı deyince abartılı bişe gelmesin aklınıza.
    göz altı kapatıcısı ve göz kalemi bunlardan asla vazgeçemem.markete giderken dahi sürerim.çünkü gözaltlarımın koyu olduğunu düşünüyorum.
    aslında fondoten ve pudra fikride cazip geldi bana ama ne bileyim iki işi tek bi seferde yapmak daha kolay olduğu için stick kapatıcı tercihimdir.tavsiye ederim a.s.

14. 1 Nisan 2009
  15. gurbaa prenses

gurbaa prenses KK'nın Haylaz Kızı Pro Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    38
    estee lauderin göz altlarına bakım yapan nemlendirici bazda hafif bi kapaticisi var
    öneririm...
    fondoten kullanmayın göz altınıza

16. 1 Nisan 2009
  17. kafadar

kafadar Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    gurbaa cım bu dediğin bir kozmetik markasımıdır yanii muhakkak öyledirde duymamıştım daha önce.
    nerede bulabiriz peki

18. 1 Nisan 2009
  19. shekr

shekr Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    demekki kapatıcı kullanmam gerekiyor a.speki çok teşekkür ederim arkadaşlar sevgiyle kalın estee lauderi hemen mercek altına alıyorum a.s.