Gözaltlarımda tüylenme var

Konusu 'Göz Çevresi Bakımı Hakkında Herşey' forumundadır ve gün batimi tarafından 19 Mayıs 2007 başlatılmıştır.

19 Mayıs 2007
    Konu Sahibi : gün batimi
  1. gün batimi

gün batimi Guest

benim gözlerimin altinda cok ince kahverengi tüyler var cok beyaz oldugum icin cok belli oluyor yeni yeni cikti ne yapacam nasil yok etmeliyim ne olur yardim edin bana senağlama

2. 19 Mayıs 2007
  3. gün batimi

gün batimi Guest

ya kimse birsey demeyecekmi??:çok üzgünüm:

4. 20 Mayıs 2007
  5. kivilcim

kivilcim Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    17
    Ödül Puanları:
    148
    canım tam olarak nerede çıkan tüyler anlayamadım yani ilk defa böyle birşey duydum..cımbızla filan alamazmısın.

6. 20 Mayıs 2007
  7. saucys

saucys Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    SAKIN CIMBIZLA ALMA!!!!!!
    hormon bozukluğundan dolayı çıkıyor o tüyler biran önce jinekoloğa yada endokroloji uzmanına git bendede aynısı olmuştu bi kaç ilaçla döküldü hepsi eğer alırsan dahada çoğalarak artar ve kalın çıkar. bi kaç testen sonra hangi hormanun fazla yada az çalışıyorsa ona göre ilaç yazarlar ve ilk haftadan itibaren dökülmeye başlıyor

8. 20 Mayıs 2007
  9. gün batimi

gün batimi Guest

tam gözümün altinda degilde,morluklar olur ya o kisimlarda cildiracam bend ehormaon bozuklugu filan yok sadece üc aydir sac güclendirici hapla sprey kullandim burdaki cilt doktoru yazmisti simdi bitti kullanmiyorum artik. ne yapacgimi sasirdim mahf oldum:çok üzgünüm: bir hafta sonra türkiyeye gidiyorum nisanlimla bulusacam ve haziranin 24 de de evleniyorum.
    benim gözlerim yesil ve cok cekik,tenimde cok beyaz o yüzden cok belli oluyor bu göz altimdaki tüyler ..... kendimi simdi cirkin buluyorum nasil evlenecem bu halimle.... ne yapcam ne olur yardim edin acaba iple yada bant agdaylami alsam yoksa birazdahami beklesem,ilaci biraktimya dökülürmü??:çok üzgünüm:senağlamasenağlama

10. 20 Mayıs 2007
  11. kivilcim

kivilcim Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    17
    Ödül Puanları:
    148
    canım öyle kendi başına doktor tavsiyesi olmadan niye hap kullanıyorsun ki.bu hap saç güçlendiricide olsa bana göre her hapın yan etkisi vardır.hele bilinçsizce kullanılıyorsa daha çok vardır.büyük bir ihtimalle hormonlarında bir bozukluğasebep olmuş olabilir.bence en kısa sürede bir cilt doktoruna git yada bir kez iple aldır tekrar çıkarsa bir cilt doktoruna başvur derim..fazlada takma canım ya 3 tabe tüyle mi başedemiceksin elbet çaresi bulunur merak etme..yerimseniben

12. 20 Mayıs 2007
  13. gün batimi

gün batimi Guest

canim kullandigim ilaclari zaten cilt doktoru yazmisti. ama hemen yarin sabah gidecem doktora umarim gecer:çok üzgünüm:.ilgilendigin icin tesekkürler canim.

14. 20 Mayıs 2007
  15. incitanesi21

incitanesi21 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    üzüldümm canim yaaa ama sakınn cimbizla ugrasma sertleştırırr ben kuaforde çaliştim bole durumlarda biz sir ağda yapıodukk inceltio ve geç çikarioo allah yardimcin olsun bebişş takma okadarrryerimseniben
    :1hug::1hug:

16. 5 Nisan 2011
  17. afrodit21

afrodit21 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    Allah yardımcımız olsun canım. Bende de aynı dert var çok şükür diyorum yine de.

18. 1 Kasım 2014
  19. benahol

benahol Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Aynı sorun bendede cıktı cok üzülüyorum cok kime sòylesem inanmıyor bu nasıl bir dert ne yaptınız arkadaslar bana yardımcı olun allah rızası icin ne olur