gözenek sıkılaştırıcı maske

Konusu 'Sivilceli Ciltler ve Çözümleri' forumundadır ve EU1 tarafından 12 Mayıs 2008 başlatılmıştır.

12 Mayıs 2008
    Konu Sahibi : EU1
  1. EU1

EU1 Guest

kızlar halise baydarın guzellik iksirleri kitabından bir maske yaptım sabah cok hosuma gitti gercektende etkili hemde basit. 2 yemek kaşıgı yogurt 2 yemek kaşığı un ve biraz gulsuyu karıştırıyoruz krem kıvamında ve yuzumuze surup 20 dk bekliyoruz sonrasında yıkıyorum ve gozeneklerimiz kapanıyor. ben sabah uyanır uyanmaz yuzumu yıkadım akabindede bunu yaptım zaten yogurtlu unlu karısım ciltte kuruyor yıkanıncada acımadan tahriş olmadan çıkıyor. yanaklarımda kucuk kucuk goznekler var hafiften kapanma oldu 1 hafta hersabah yapıcam bakalım neolacak bihaftanın sonucunda ayrıca biraz fazla gelio bu olcumle bende dolaba koydum bozulmasın die 2-3 kez daha idare eder beni

2. 19 Mayıs 2008
  3. FeArLeS_gRiL

FeArLeS_gRiL Üye Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    s.a halise baydar hiç duymadım adını:$ama qüsel bir tarife benziyo herseyi denedik bide bu tarifi uygulasak fena olmaz szincildinize hrhanqi bir sorun oldumu peki bu karsımı yapınca cildinize:uhm:

4. 20 Mayıs 2008
  5. -xixxsxxixk-

-xixxsxxixk- Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    sonuc ne oldu canım ya denicekmişsin.. makul bişey aslında.. sonucları yazarsan seviirim...a.s.

6. 30 Haziran 2009
  7. dnygn

dnygn Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    işe yaradımı ? yaradıysa yapıcam

8. 30 Haziran 2009
  9. island

island Aktif Üye Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    38
    Yoğurt cildi yağlandırabilir. Gülsuyu da var olan gözenekleri iyice açıyor tecrübeyle sabit:gitme:
    Daha kötü yapmasın canlarım cildimizi. Ben de gözeneklerden şikayetçiyim.mafoldumben

10. 30 Haziran 2009
  11. shequre

shequre Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaslar ya bugun oktay ustanın programında suna dumankaya vardı. o da bi tarif verdi gozenekler icin ama kullansammı diye dusunuyorum. deneyenler varsa yorum bekliyorum. tarif şöyle:
    3-4 cilek
    1 tatlı kasıgı bal
    1tatlı ksıgı bugday unu
    cilegi ezip ustune bal ve unu ilave ediyoruz. macun kıvamında yuze surup 20 dk bekliyoz.

12. 14 Ağustos 2009
  13. magdelena

magdelena Üye Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    eeee sonuç nedir?? heralde işe yaramadı arkadaş yazmamış sonuçları

14. 7 Ekim 2009
  15. gulshennn

gulshennn Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    6
    üff hangi tarifi deniycezki neye güvencez

16. 4 Haziran 2011
  17. sarayda

sarayda aslan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    güzelmiş benimde denemem lazım..

18. 29 Kasım 2011
  19. ubahar

ubahar Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bu maskeleri deneyen varmı arkadaşlar varsa yazın bekliyorum benimde gözeneklerim çok açık bir de çok kuru cildim var bununla ilgi maske bilen varsa yazın arkadaşlar