gözenek sıkılaştırıcı tonik tavsiyesi lütfen yardım edin:(

Konusu 'Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri' forumundadır ve HuzunApla tarafından 28 Mart 2010 başlatılmıştır.

28 Mart 2010
    Konu Sahibi : HuzunApla
  1. HuzunApla

HuzunApla Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    saatlerdir forumda bilgisayar başında çözüm arıyorum. ağlamak üzereyim yardım edin nolur mafoldumben
    gözeneklerim çok açık. cilt bakımına gidiyorum ayda bir. arada kil maskesi vb. maskeler yapıyorum. derinlemesine temizleyici yüz yıkama jeli(neutrogena) ile yıkıyorum. bakıyorum küçülüyor siyah noktalarım ama birkaç saat sonra yine doluyor. yıkadıktan sonra sıkılaştırıcı tonik tarzı bi ürüne ihtiyacım var.
    enn fazla 40 tl verebilirim onda da bi ay sersefil yaşarım. yine de razıyım yeterki biraz düzelsin.senağlama

La Roche Posay Effaclar tonik
    Loreal Pure Zone tonik
    Garnier Saf ve Temiz tonik
    pahalıdan ucuza sıraladım. başka önerileri de bekliyorum. La roche için çok iyi yorumlar okudum ama kimse toniği hakkında bir şey yazmamış. bunu kullanan var mı?

2. 28 Mart 2010
  3. duyguselin

duyguselin Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    büyük şehirlerde yaşayıpta gözenekleri dolmayanımız yoktur heralde havası temiz bi yere taşın doğal ürünler ye denize gir güneşlen gerisi boş ben bi servet harcadım çözüm sıfır

Tuuba890 bunu beğendi.
  4. 28 Mart 2010
  5. HuzunApla

HuzunApla Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    büyük şehirde yaşamayı bırak, şehri kirleten organize sanayii bölgelerinde, toz pislik içinde nefes bile alınamayan ortamlarda çalışmak zorundayım. emekli olamadan kanser olup gebericem. kadehimi tüm kimya mühendisi adayları için kaldırıyorum :içelim:

6. 28 Mart 2010
  7. pamuk_helva

pamuk_helva AslaPesEtmeMücadeleUmutur... Pro Üye

Beğenildi:
    2.172
    Ödül Puanları:
    163
    vichy nin normaderm serisinin yüz temizleme losyonu/tonigi gözenekleri sikilastiriyormus ..

iste bu canim..

8. 28 Mart 2010
  9. HuzunApla

HuzunApla Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    üzeri okunmuyor. bi araştırayım ama doğru ''astringent''

10. 30 Mart 2010
  11. nida12

nida12 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    garnier tonik gayet güzel

12. 31 Mart 2010
  13. hera42

hera42 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Mrb cnm cilt ürünlerinde her zmn tamamen dermatolojik ürüner seçmelisin kozmetik değil.Bnm arkadaşım estetisyen ve klinik tarzında uzman bir cilt doktorunun sahibi olduğu bi yerde çalışıyor.Ve arkadaşım cilt konusunda çok titizdir ve çokta bakımlıdır.Bende dikkatliyimdir bu konuda ve onunla da sık sık konuşuruz.Vichyyi geç bence Normaderm serisi almıştım yıllar önce ve memnun kalmamaştım hatta arkadaşımın patronu doktorda Vichy için geçici çözüm ki ilerde daha fazla tahribatla geri döner demişti.Loreali de ele kozmetik.Tavsiye ettiğin ürünler arasında kesinlikle La roche derim.Bende La rochen Toleriana serisinin nemlendiricisini ve temizleme ürününü kullanıyorum ve çok memnunum.İkisini de 40ar tlye aldım.Cilt ürünlerinde paraya kıy bence ki bu aldığın ürünler zaten uzun süre götürüyor seni.Jeli mercimek büyüklüğünde kullanıyosun zaten.Bunların yanında Uruage,Md Formalition,Awen ve DDF i öneririm.Hepsi tamamen dermatolojik ve çok kaliteli ürünlerdir.Kendine aşırı derecede problem ediyosan bu konuyu ki anladığım kdr öyle kesinlikle DDFi al derim.Birz pahalıdır ama süper bir üründür araştırabilirsin.Onu alamazsan da La roche ya da Awen derim.Bu arada arkadaşım bana sıkılaştırıcı ürünler için kullanmaya gerek olmadığını maden sodasını buzluğa atıp duştan sonra cildine masaj yaparak uygulandığı zaman sıkılaştırıcı etki yaptığını söyledi.Bir de ıhlamuru demle demini yine masaj yaparak uygula.Hem sıkılaştırıcı hemde cildine canlılık veriyor.

Tuuba890 bunu beğendi.
  14. 31 Mart 2010
  15. HuzunApla

HuzunApla Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    evet gidip 37 tl te la roche aldım 3 gündür kullanıyorum pek bi etkisini görmedim ama birkaç haftaya bir etkisi olur umarım. maden suyunu da denedim pek bi etkisi olmadı ama haftada birkaç kez sürüyorum yine de mineralce zengin olduğu için. ıhlamuru deniycem. ddf i de araştırıcam teşekkürler.

16. 1 Nisan 2010
  17. koyukahverengi

koyukahverengi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    86
    hiçbir tonikten fayda göremedim kızılay maden suyu sodasından gördüğüm kadar. şerefe.alsanaalsanasmile

Tuuba890 bunu beğendi.
  18. 2 Nisan 2010
  19. babyface27

babyface27 makyajguncem.blogspot.com Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    ben de doğl ürün taraftarıyım eczneden aldığımız ürünler geçici süre yarar sağlıo çünkü