Gözlerde kaymamı bilmiyorum adını tarif edemiyorum

Konusu 'Oftalmoloji - Göz Hastalıkları' forumundadır ve EU3 tarafından 5 Kasım 2009 başlatılmıştır.

5 Kasım 2009
    Konu Sahibi : EU3
  1. EU3

EU3 Guest

En son 10 yıl önce göz dr gitmiştim ve muayne sonucu gözlerde hiçbir sorun yok demişti :smiley-cool::nazar:

Daha sonraki yıllarda bundan 5-6 seneden bu yana gözlerimde birşeyler oluyor :1rolleyes:
    Ne zaman Örgü ,el işi vs. bu gibi dikkatimizi verdiğimiz el işlerinde GÖZLERıMDE ANLATMASI ZOR AMA iki gözümde sağ -sol -sağ-sol şeklinde çok hızlı saniyelik süren bir sağ sol durumu oluyor.Normal yaşantımda bu sorunla karşılaşmıyorum Ne zaman el işi alsam şikayete 1-2 defa tekrarlıyor..Kaymamıdır nedir bilmiyorum valla :1rolleyes:göz dr gidicem kısa zamanda :)yinede merak ettim başlık açmak istedim bilgisi olanvardır belkii:))Gözlerde kayma olsa :))dışardan farkedilir diye düşünüyorum.Görmemde allaha şükür bir problem yok ama bu sağ -sol-sağ ıkı göz aynı anda tik - tak - tuk kaydirigubbakcemile3 :smiley-cool:

Son düzenleyen: Moderatör: 5 Kasım 2009
  2. 5 Kasım 2009
  3. ninom

ninom Guest

slm geçmiş olsan bu gözlerde kayma beyinle alakalı olabilir bence bi göz doktoruna ğitmelisin

4. 5 Kasım 2009
  5. EU3

EU3 Guest

Beyinlemi :sinifsinif:

6. 5 Kasım 2009
  7. ninom

ninom Guest

Elbette beyınle alakalı bı durumda olabılır
    ıhmal etmeıyın

8. 6 Kasım 2009
  9. melisdeniz

melisdeniz ıkı erkek annesı :) Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    198
    evt bii beyin cerrahına giit sonra göze git balsurat.
    ğeçmiş olsun canımmkaydirigubbakcemile5

10. 6 Kasım 2009
  11. EU3

EU3 Guest

sağolun kızlar :)

Önce göz dr gitmeyi düşünüyorum bakalım

12. 6 Kasım 2009
  13. ruzgaryagmur

ruzgaryagmur Ne güzel hayat Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    geçmiş olsun canım, mutlaka git ihmal etme. uzağı yakını görmende problem varmı?

14. 6 Kasım 2009
  15. EU3

EU3 Guest

sağolasın rüzgar görmemde hiçbir sorun yok allaha şükür :))

Pc başında saatlerce kalıyorum hiçbir sorun olmuyor neden se el işi yaparken :)
    :hulya:

16. 9 Kasım 2009
  17. aymes

aymes Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    canım bence bişeye çok dikkatini verdiğin zaman gözlerin zorlanıyo ondan olabilir bu diye düşünüyorum büyük bi ihtimalle dr yakın gözlüğü bi başka deyişle iş gözlüğü vericektir bi tanıdığımdada öyle olmuştu onun kayma şeklinde değilde baş dönmesi şeklinde oluyodu ama sakın ihmal etme balım mutlaka git bunlar çok önemli şeyler. İnşallah basit bişeydir Allah yardımcın olsun canım

18. 9 Kasım 2009
  19. EU3

EU3 Guest

Aymesim bu hafta randevu alıp gidicem yazarım :))sefiyom senii mucukkk sende ihmal etme gözlerini