Gözlere limon sıkmak

Konusu 'Göz Makyajı (rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)' forumundadır ve tugis tarafından 6 Temmuz 2008 başlatılmıştır.

6 Temmuz 2008
    Konu Sahibi : tugis
  1. tugis

tugis HUYSUZ VE TATLI KADIN:) Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    6
    arkadaşlar bikaç defa başka yerlerde toplulukda duydum sadece yapıyorlarmış gibi değilde yapıyoruz diye anlattılar.gözlerine parlaklık vermek için bi kaç damla limon damlatıyorlarmış benim kuaförüm dahi yapıyormuş.. yanmıyormu acımazmı diye sordum evet ama geciyor dediler. ben denemeye cesaret edemedim yinede. hani sabun kaçtıgında gözümüze bir ışıltı verdiğini biliyorum ama limonu bilmiyordum. deneyeniniz varmı? sizde duydunuzmu? merak ettim. konuyu yanlış yere actımsa özürdilerim.:1hug:

2. 6 Temmuz 2008
  3. almagester06

almagester06 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ayy yapamam galiba. zaten gözleirm lensli gibi duruyo parlak parlak. gerek yok sanırım yakmıyım canımı boşa.ama böyle bir göz damla kutusuna koyup yapılabilira.s. tşkler canım:1hug:

4. 6 Temmuz 2008
  5. SEN_KOLIK

SEN_KOLIK herkez YALANCI!! Pro Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    38
    :1shok::1shok::1shok:yakar ayol

6. 6 Temmuz 2008
  7. hxuxzxuxn_yxixlxix

hxuxzxuxn_yxixlxix Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    allah korusun ınsanın gözü kör olur lımon çok keskın ve kuvvetlı bır asıt ıcerıyor sakın denemeyın bole seylerı...

8. 6 Temmuz 2008
  9. tugis

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    6
    bende öyle düşündüm ama bi topluluk konuşunca içimden allahım bu kadınlar neler biliyor neler yapıyorlarmış dedim. en cokda benim kuaförümün yaptıgına şaşırdım.. cünkü kızın gözleri gercekten cok parlak hiç sürme falan kullanmaz sadece gözkapağa ince kalem o kadar harika gözleri parlar.

10. 6 Temmuz 2008
  11. Gxuxnexsx

Gxuxnexsx Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    ben göze limon sıkılmasını kesinlikle onaylamıyorum...evet bir an için parlaklık veriyor olabilir ama nihayetinde asit...bizim gözlerimizin yapısı da protein...limonun asidi gözlerdeki proteinleri eritebilir ve tahribat yaratabilir..

daha sağlıklı bir öneride bulunacağım...mümkün olduğu kadar bol bol su için..inanın parlaklığına parlaklık katıyor..hem de gelip geçici değil kalıcı olarak...özellikle şu yaz aylarında içinizin alabildiği kadar..aklınıza geldikçe su için...

12. 6 Temmuz 2008
  13. Kelebek

Kelebek Kapsama Alanı Dışında ! Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Annem gençliğinde hep yaparmış.
    Çok yakıyor diyor ben cesaret edemem.

14. 6 Temmuz 2008
  15. shiftcan

shiftcan Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    parlaklık veren göz damlaları var ondan kullanın bence.

16. 6 Temmuz 2008
  17. Gxuxnexsx

Gxuxnexsx Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    bol su için diyorum başka birşey demiyorum...(kendimden biliyorum)
    ayrıca en kolay ve en sağlıklı yol...damlaymış limonmuş uğraşmayın...gözün kimyasını bozmaya gerek yok...su için ve gözleriniz mutlu olsun..gözün en çok suya ihtiyacı var..limonlarla yakılmaya değil

18. 6 Temmuz 2008
  19. tugis

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    6
    yengendemi limon damlatıyormuş canım? ben bazen kirpiğime badem yağı sürerim onu yıkıyana kadar ölürüm göz yanmasından ki limon asla yapamam. konuyu actım cünkü herşeyi bilelim istedim. kadınlar kulubündeki herkesi cok seviyorum cünkü. uygulayıp kötü sonuclarını gören arkadaşlarımızda vardır belki öğrenmek istedim.:enbuyukkk: