gözlerim lensi kabul etmiyor :(

Konusu 'Kontakt Lens, Gözlük' forumundadır ve oslmbyr tarafından 7 Haziran 2010 başlatılmıştır.

7 Haziran 2010
    Konu Sahibi : oslmbyr
  1. oslmbyr

oslmbyr Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar mrb :KK43: gözlerim ela ışıkta dahada açılıyor arasında sarı ve yeşiller var fakat her zaman olmuyor tabiki bu normalde ela yani :1rolleyes: ama ben her lens kullanma girişimimin 2. ayında isyan edip atıyorum lensleri :KK43: daha belirgin olsun yeşili diye yeşil aldım hareli mavi aldım ama yok lens gözümde resmen donuyor gibi oluyor gören herkes ölü balık gibi bakıyorsun diyor senağlama ki gerçektende öle rengi matlaşıyor ve bir süre sonra bulanık görüyorum net göremiyorum sürekli ellerim göz kenarlarımda lensi kenarlardan göz çevremde çekiştirip kımıldatıp bulanıklığı gidermeye çalışıyorum :KK43: ama bende lens takmak istyorum neden olmuyor acaba bileniniz varmı acaba benim gözümün çapı normal gözler gibi değil mi senağlama

2. 7 Haziran 2010
  3. oslmbyr

oslmbyr Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    bu arada lens olarak BAUSCH & LOMB kullanmak istedim kaliteli dediler taktığımda anda resmen gözüme perde indi hiç bşey göremedim bulanıklıktan :KK43: oysa o kadarda güzel olmuştu rengi :KK43: ve genelde Freshlook kullanıyordum :KK43:

4. 7 Haziran 2010
  5. senadAlibasic

senadAlibasic Seni bekliyoruz meleğim.. Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    Öncelikle Merhaba :)
    Aynı sorunu bu aralar bende yaşıyorum..Göz kuruluğun varsa eğer lensin gözde rahatsızlık yaratmasında çok etkili bir durummuş benim göz doktoruma göre..Lenslerle birlikte kullanılan suni göz yaşları var belkide onlardan kullanmayı denemelisin..Ama önce bir doktora gitmende fayda var..Ben 98 yılından beri lens kullanıyorum ve son zamanlarda takmakta çok zorlanıyorum..En fazla 1 saat kalıyor gözümde arkasından kaymaya başlıyor..Kaydığı içinde buğulu görüyorum..Mutlaka doktora git derim ben..Baush&lomb çok kaliteli bir lens değil..Eski yıllarda ürettikleri lensler çok kaliteliydi ve hiç sorun çıkarmıyordu fakat son senelerde krizlerle birlikte onlarda kaliteye önem vermiyor artık.Birde bazı gözler lensi çabuk eskitebiliyormuş..Bunuda lens merkeziyle ortak çalışan bir doktordan duymuştum..ohaoldumsmile:yerimseniben

6. 8 Haziran 2010
  7. Biscuit

Biscuit Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    kullandığın lensin markası nedir?

8. 8 Haziran 2010
  9. okypete

okypete Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    41.398
    Ödül Puanları:
    563
    bu markayı bende takamıyorum. konforlu bir lens değil. lensten olabilir. bendede batma yanma sulanma yaptı. solotica deneyin. ben onda çok rahat ettim. sophistikte iyidir.

10. 11 Haziran 2010
  11. oslmbyr

oslmbyr Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Doktora gidicem ama hic vaktim olamadi bir turlu :KK43: birde lensin alip olmadi diyip degistrme imkanida olmuyo kiyafet gibi :KK43: az parada degil amaaan atarm olmassa diyecegim :KK43:(