gözlerime inanamadım

Konusu 'Doğum Yapanlar' forumundadır ve sembar tarafından 19 Eylül 2008 başlatılmıştır.

19 Eylül 2008
    Konu Sahibi : sembar
  1. sembar

sembar Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    kızlar bugün gördüğüm manzara karşısında şok oldum.sabah yürüyüşüne çıkmıştım bir çingene çöpleri karıştırıyordu.çöplerini koyduğu el arabasının altına iki tekerleğin arasına küçük bir kutu koymuş içinede bebeğini koymuş.şok oldum o kadar üzüldümki ağlamaklı oldum.yanına gittim yazık değilmi bebeğine neden buraya koydun dedim ne yapalım ekmek parası dedi.kendi kızımı düşündüm ben onu gözümden sakınırken şu bebeğin haline bak dedim.işte anne ve babayı seçemiyoruz.resmini çektim o kadarda sevimli ki. kızlar bizler ne kadar şanslıyız değil mi?
    http://img204.imageshack.us/my.php?image=dsc01732fc6.jpg

2. 19 Eylül 2008
  3. sembar

sembar Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
  4. 19 Eylül 2008
  5. cansucLk

cansucLk Hayat ! Yorma beni !! Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    yazık günah yaaaa :KK43:

ay sinir oluyorum işte böyle şeylere biz yapmak için uğraşırız..Bunların olur ve bebeğin gördüğü muameleye bakın.. yazık yazık....

6. 19 Eylül 2008
  7. EU1

EU1 Guest

Oyyy yavrum benim.napsinlar mecburen çocuklari bu şekilde yanlarinda tutmak zorundalar.allah herkesin yardimcisi olsun

8. 19 Eylül 2008
  9. XOXzlem

XOXzlem İNŞALLAH BİR GÜN........ Pro Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    196
    ya bende çok üzüldüm bebişe ama eminim anneside öyle olsun istemezdi,evet istisnalar var ama.o annede içinde bebişiyle güzel yaşıyacağı bir evde olmak istemezmiydi acaba.hayat şartları işte.herkes bizler kadar şanslı olamıyor malesef.

10. 19 Eylül 2008
  11. kuzum

kuzum Bu konida hassasum Pro Üye

Beğenildi:
    252
    Ödül Puanları:
    163
  12. 19 Eylül 2008
  13. pembeinci

pembeinci Canan & Murat Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    ay ben bu çocuklara çok üzülüyorum sokaklarda görüyoruz evde bile çorapsız gezdirilmeyen çocuklar yalınayak yerler basıyor taşlara yatıyorlar söyleyecek birşey bulamıyorum çok üzülüyorum insanın içi burkuluyor.

14. 19 Eylül 2008
  15. Prm.Oznur

Prm.Oznur Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    ya böyle çook örnekler bende her nöbete gittiğimde ambulansla aynı yerden geçtiğimizde içim acıyor kendi kızımı düşünüyorum ve halime binlerce kez şükrediyorum. bir bebk var köprü altında yatıyor aile çocuk en fazla 1 yaşındadır altında hiç ama hiç bişey yok üzerinde bir tane çok küçük badi var ve çok kirli ve yeni yeni adım atıyor düşe kalka yürüyor okadr acı bir tabloki sormayın ama işte HİÇ BİR BEBEK ANE BABSINI SEÇEMİYOR... o bebekler hak etmiyor bunları ama bu aiilenin suçu koca şehirde ne işiniz var meslek yok işyok büyükşehirdeler hiç memleketlerinden gelmeseler amelelik yapsalar bile bu kadar sefil olmazlar. en azından bir çatı altında olurlar. ALLAH kimseyi o duruma düşürmesin yardımcıları olsun....
    ama bazende düşünüyor çocuk esirgeme kurumlarına bildirsek bu bebekleri çocukları koruma altına alsalar diye çook düşündüm ama birde o anne baba belki ayrılmak istemezler offffffff çok zor ya senağlama

16. 19 Eylül 2008
  17. kurmis

kurmis Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    25
    Ödül Puanları:
    148
    off yavrum benim ya..
    cok şükredecek şeyimiz var çook...

18. 19 Eylül 2008
  19. ckozkan

ckozkan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Yazık yavrum nasılda bakıyor şaşkın şaşkın ne diyelim Allah şans versin bütün çocuklara sağlıkla huzurla büyüsünler..