Gözlerle Takip Ve Çığlık

Konusu 'Doğum sonrası Annelerin Sorunları' forumundadır ve EU1 tarafından 17 Kasım 2007 başlatılmıştır.

17 Kasım 2007
    Konu Sahibi : EU1
  1. EU1

EU1 Guest

Kzilar Ya Bilinçlenmeye Başladi Tabi Bebişler Artik Büyüdüler...3 Ayliğiz şuan Ama Beni Gözleriyle Takip Ediyor Ve 2 Dk Yanindan Ayrilinca Ağlamaya Başliyorr.inanain Wc Ye Bile Zor Gidiyorum..hele Gece Kendi Odasina Koyuyorum Tek Gözünü Açip Bakiyorr Bana Ben Gidersem Uyumuyo..yine Al Arabasina Koy Illa Bzim Yanimizda Uyuyacak Bende Uyrsam Onun Yaninda O Da Uyuyo..yok Böle Bişey Ya Nasil Da Anliyolar Ben Bu Gidişle çalişamicam Galiba...ne Yapmam Gerekir.bensizliğe Biraz Olsun Alişmasi Için.önerileriniz Var Mi Kizlar ?

2. 17 Kasım 2007
  3. çedene

çedene papatya yüreğim Pro Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    148
    öğretmen misin egemenn? hala izin kullanıyor musun?.........................................

4. 17 Kasım 2007
  5. EU1

EU1 Guest

evet cnm ama ben özel okul öğretmeniydim hamilelik kötü gidince bıraktım açıkçası...biraz büyüsün öle düşünüyorum.fizik öğretmeniyim ben..

6. 17 Kasım 2007
  7. çedene

çedene papatya yüreğim Pro Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    148
    bende ögretmenım ıznım bıttı 2o gunde rapor alayım dedım rapor vermedı drum.. oğlumu bırakaccak kımsemde yok..

8. 17 Kasım 2007
  9. EU1

EU1 Guest

yapma ya ne yapacaksın şimdi ....................................................

10. 19 Kasım 2007
  11. tulay74

tulay74 Oğlunu özlüyor... Pro Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    maalesef bizde aynı durumdayız araba koltuğu elimde her işi birlikte yapıyoruz mutfak tezgahının üzerine koyup yemek yapıyorum yanıma alıp yer siliyorum birlikte yapmadığımız tek şey tuvalet , doktorumuz bu konuyla ilgili cee e oyununu önerdi bu oyunu oynadığımızda öğreneceği şey ''annem gitse bile geri gelecek'' miş ancak bizde bu oyun fayda sağlamadı aksine şimdi yeleği bluzu battaniyesi ne bulursa yüzüne kapatıyo cee yapmak için acamıyıncada çığlık çığlığa bağırıyo ,
    çalışma konusu da ayrı bir dert süt sağıp bıraktım 2 gün uğraştılar ben eve gelene dek lokma almamış ne biberonla ne kaşıkla sadece 2 gün çalışabildim yani ,

12. 19 Kasım 2007
  13. EU1

EU1 Guest

cnm ya kolay değil tabii..ben 2 yıl düşünmüyorum ilk bebek diye birazda ikincide çalışırım gibi geliyo ama onada kıyamam herhalde.nasıl bişey bu cee cöö

14. 19 Kasım 2007
  15. tulay74

tulay74 Oğlunu özlüyor... Pro Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    hani yüzünü ellerinle kapatıp veya bişeyin arkasına saklayıp birden kendini göstererek cee-eee yaparsınya bu bebeği hem eğlendiriyor hemde obje sürekliliğini öğretiyormuş yani yüzünü saklayan kişi orda olmaya devam ediyor bu oyuna bu şekilde başlayıp oyuna alıştırdıktan sonra yani birkaç gün sonra odadan çıkarak oynamaya devam etmek annem gitse bile mutlaka geri gelir'i öğretiyor ve güven bulmasını sağlıyormuş , dedimya bizde çok işe yaramıyo ne bulursa yüzüne kapatıyo buda beni korkutuyo bu yüzden ellerinle oynayarak öğret ben battaniyesiyle başlamıştım hata etmişim şimdi unutturmaya çalışıyorum

16. 19 Kasım 2007
  17. EU1

EU1 Guest

anladım cnm saol bu konuyu daha derin bi araşytırayım bennnn

18. 19 Kasım 2007
  19. EU1

EU1 Guest

benimki odadaki bordürlerle çok vakit geçiriyo dört bir tarafını eşim bordür yapışstırdı rengarenk tom jerry bugs bunny gibi.şimdi onlarla oynıuyo bi bu yanii