Gözlüklüler için göz makyajı teknikleri ve örnekleri

Konusu 'Makyaj Ürünleri - Stilleri Resimli Paylaşımlar' forumundadır ve mayhoS tarafından 29 Eylül 2010 başlatılmıştır.

29 Eylül 2010
    Konu Sahibi : mayhoS
  1. mayhoS

mayhoS Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Yeni gözlük kullanmaya başladım gözlükle gözler pek belli olmuyor nasıl bir göz makyajı önerirsiniz ? :-) bilmiyorumkismile sengözlerimebaksanab

2. 29 Mart 2012
  3. Slania

Slania ♪♫ Üye

Beğenildi:
    280
    Ödül Puanları:
    163
    Bu konu güncellensin.
    Ben de yeni basladim gözlük kullanmaya. Eyeliner ve bol rimel cok güzel oluyor gözlük altina. Bir de sürmeyi becerebilsem... :KK31:
    Bu videodaki makyaj cok hos mesela;

4. 29 Mart 2012
  5. Slania

Slania ♪♫ Üye

Beğenildi:
    280
    Ödül Puanları:
    163
    Bu da güzel, ayni zamanda ilginc. Cercevenin oldugu kisimlari beyaz kalem ile belirginlestirdi. :44: Dudagini kavisli göstermek icin yaptigi hile de cok isime yarayacak.
    Ayrica kiz cok güzel gercekten... :KK31:

6. 30 Mart 2012
  7. minik06

minik06 A Lot Like LOVE... Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    dudağına yaptığı çok ilginç gerçekten beyaz dudak kalemi var mı ki:26:

8. 31 Mart 2012
  9. Slania

Slania ♪♫ Üye

Beğenildi:
    280
    Ödül Puanları:
    163
    Canim göz kalemi sanirim o.

10. 1 Nisan 2012
  11. minik06

minik06 A Lot Like LOVE... Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    sanırımm :44: beyaz göz kalemi aldım bende denedim ama beceremedim :44: eli nasıl pratik böyle yaa

Son düzenleme: 1 Nisan 2012
  12. 1 Nisan 2012
  13. mervemervemerve

mervemervemerve Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    93
    Ödül Puanları:
    108
    bende gozlukluyum ama bence gerek yok ne bılım goz cevresıne dudak kalemı surmek zararlı olabılırmı bılemedım ama yapmam heralde ben zaten lense gecıyorum yakında hıc gerek kalmıcak :)))
    bende dudaklarını begendım bayanın bu arada :)
    :KK34:

14. 2 Nisan 2012
  15. Slania

Slania ♪♫ Üye

Beğenildi:
    280
    Ödül Puanları:
    163
    O önceden fondoten sürdügü icin kalem rahat sürülüyor sanirim. Yapa yapa alisiyor insan, ben de su eyelineri düzgün sürmeyi bir türlü beceremiyorum. Gerci biraz da göz yapisiyla alakali. :KK31:

Canim tam tersini yapti. Beyaz göz kalemini dudak kavisinin oldugu yere sürdü ve kavisi belirginlestirdi. Benim dudagim cok az kavisli oldugu icin bu yöntem cok isime yarayabilir.
    Gözlük konusuna gelince; benim gözlerim ne iri ne kücük, orta büyüklukte. Gözlük takinca daha bir kücüldü sanki, o yüzden göz makyajina agirlik vermeye basladim. Burada paylasilan bilgiler de isime yarayacak, o yüzden güncelledim konuyu.

16. 2 Nisan 2012
  17. dilosca

dilosca Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    bol mascara ve kirpik kıvırma aleti kullanmayı dene.

18. 2 Nisan 2012
  19. mervemervemerve

mervemervemerve Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    93
    Ödül Puanları:
    108
    Canim tam tersini yapti. Beyaz göz kalemini dudak kavisinin oldugu yere sürdü ve kavisi belirginlestirdi. Benim dudagim cok az kavisli oldugu icin bu yöntem cok isime yarayabilir.
    Gözlük konusuna gelince; benim gözlerim ne iri ne kücük, orta büyüklukte. Gözlük takinca daha bir kücüldü sanki, o yüzden göz makyajina agirlik vermeye basladim. Burada paylasilan bilgiler de isime yarayacak, o yüzden güncelledim konuyu.
    [/QUOTE]

sonuna kadar ızlemedım ben aynenbenımde orta buyuklukte gozlerım var rımel ve usutune kalem cekınce cok buyuk durur ( ole dıyolar )
    ama bende senını gıbı dusunuyorum gozlugumu cıkartınca sankı gozlerım daha buyuk gıbı duruyo ama takınca bı nokta kuculuyo sankı (2.25 goz nom)
    ama annem bence aynı dıyoda yok ya ne bılım alısıtıgıı ıcın ole gelıyo anneme heralde
    bende o yuzden lense gecıcem zaten :)
    bu arada benım ust dudagım ınce ama kavıslıdır ben normal dudak kelemı surerırm de bu yontemı ılk kez duyuyorum cıdden ılgıncmıs ama goz cevresıne surdugu o beyaz sey neydı kı o zaman ??