Gozu daha iri gostermek icin

Konusu 'Makyaj Uygulama Teknikleri fırçalar, aplikatörler' forumundadır ve selmaizmirli tarafından 24 Kasım 2007 başlatılmıştır.

24 Kasım 2007
    Konu Sahibi : selmaizmirli
  1. selmaizmirli

selmaizmirli Guest

Arkadaslar gozumu daha iri gostermek icin ben soyle bir makyaj yapiyorum.sizinde bildiginiz gozu iri gosterme makyaj taktikleri varsa paylasin benimle :)

1.Once tum goz kapagimdan kasimin baslangicina kadar tenimle ayni renk fondoten suruyorum.
    2.Sadece goz kapagima cok acik renk lila far suuruyorum.
    3.Alt goz kapagimin icine beyaz kalem kirpik diplerine ise siyah kalem suruyorum.
    4.Ust goz kapagimin yan kismina dudak parlaticisi suruyorum.
    5.Sadece ust kirpigimi bol bol maybelline rimelle rimelleyip sac kurutma makinasiyla kurutup bir kat daha rimelliyorum :)

2. 24 Kasım 2007
  3. burcumm23

burcumm23 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    vallah benim zaten yeterince gözlerim iri tşkler paylaşımın için

4. 24 Kasım 2007
  5. nirvan80

nirvan80 Guest

selmacım hepsi iyi hoş fakat fondoten yüzün diğer bölümleri içindir asla göz çevresine sürülmemeli göz çevresi için özel üretilen concealar var yani kapatıcı ve aydınlatıcı bence göz çevresi gibi hassas bir bölgeye asla fondoten sürme.Hem niye gözle alakası olmayan şeyleri gözüne sürme ihtiyacı duymuşsun anlamadım dudak parlatıcısı gibi ,ve fönü nasıl gözüne tutuyorsun göz en hassas organlarımızdan biri fön tutacağına bir kaç dk. kurur zaten biraz beklesen.Kusura bakma fikrimi söylemek istedim amacım seni eleştirmek yada kırmak değil kesinlikle

6. 24 Kasım 2007
  7. EU3

EU3 Guest

ben sadece gözleri iri göstermek için göz içine beyaz kalem çekildiğini biliyorum...veya göz altına siyah kalem...yani alt kirpik altına....türkan şoray misalisengözlerimebaksanab

8. 24 Kasım 2007
  9. dishy_kartal

dishy_kartal Afyon Kaymağı... Üye

Beğenildi:
    176
    Ödül Puanları:
    123
    çok uzun ismis
    ne kadar vaktini aliyor bu senin...
    evlendiginde eniste beyi çok bekletirsin sen bu sekilde arabalarda falan... :roflol::roflol:
    saka bir yana paylasim için tskler...
    benimde gôzlerim yeterince iri oldugundan denersem yerinden firlayacak gibi olur o yüzden ben almayayim...
    hadeee hatunlar size kolay gelsin...

10. 25 Kasım 2007
  11. BeBeGiM!

BeBeGiM! Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    BENCEDE COK VAKTINI ALIYOR OLMALI :) BEN ESMER TENLIYIM SACLARIMDA ACIK KAHVE TONU.CILDIME AYNADAN BAKTIGIMDA NASIL BIR MAKYAJ YAPACAGIM KONUSUNDA COK KARARSIZ KALIYORUM GERCEKTEN BAZI INSANLAR BANA KOYU RENKLER TERCIH ETMEM GEREKTIGINI SOYLUYORLAR AMA BEN BUNU UYGULADIGIMDA GERCEKTEN COK DAHA KOTU OLUYOR YANI NASIL YAPMAM GEREKTIGI KONUSUNDA BIRAZ KARARSIZIM AMA BENCE BENIM ICIN EN UYGUNU ACIK RENKLER
    YARDIMCI OLABILCEK BIRI VARMI ATRKADASLAR SOZ KONUSU MAKYAJ OLUNCA BENIM ICIN COK ONEMLI OLUYOR benneyaptımki:eek:

12. 26 Kasım 2007
  13. selmaizmirli

selmaizmirli Guest

gozun bebeginin daha parlak gorunmesini sagliyormus seninle siye dergi vardi orada okumustum.

14. 9 Eylül 2008
  15. bisquit

bisquit Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    uzun ama etkili bi yolsa denemeye değer...

16. 9 Eylül 2008
  17. Sineks

Sineks ölü böcek Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    dudak parlatıcısını neden gözüne sürüyosun anlamadım.. bide yapış yapış olmuyomu.lisedeyken arkadasım rolon seklindeki parlatısıcını sürerdi gözüne sonra yapıs yapıs oldugundan acıp kaparken tuhahaf bi ifade verirdi o geldi aklıma =) bide göz içine sürülen beyaz kalem cok patlatabilio bakısları.. sürmeden önce bikac kez deneme yapmak lazım her kücük göze uygulanamıyo gözün yapısıda önemli..

18. 10 Eylül 2008
  19. xuxfxuxrxuxkten_teyyare

xuxfxuxrxuxkten_teyyare ♥ I'm With You ♥ Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    çoğu yanlış hareketler..
    gözünüze saç kurutma makinesini nasıl tutyorsunuz anlamadım..
    ayrıca cidden dudak parlatıcısnın gözünüzde ne işi var.adı üstünde dudak için o...
    Allah muhafaza göz çok hassastır başınıza iş açmayında..