Gözüm sulanıyor... Yardım edin

Konusu 'Oftalmoloji - Göz Hastalıkları' forumundadır ve SummerLove tarafından 1 Nisan 2009 başlatılmıştır.

1 Nisan 2009
    Konu Sahibi : SummerLove
  1. SummerLove

SummerLove Don LasTiği Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Genelde dışarıya cıktıgım zaman yas akıyor gözümden ve bazen sagdan bazen soldan kafasına göre :eek:klava: bide beyaz renkli aktı bi ara dedim kör oluyom galiba ama birkere oldu böle sonra hep normal göz yası gibi aktı..... Geçen sinemaya gittim sevgilimle ay gitmez olaydım kafamı omzuna yasladım basladı gözlerden yas akmaya bi yandanda caktırmamaya calısıyom ama sonunda farketti ve cok üzüldü canım benim :asigim: kızlar ya neden böyle oluyoo sebebi ne kii senağlama bazı arkadslar ela ve yeşil gözlerin çok hassas oldugunu sölediler beniimkilerde yeşil ama ne alakaysa benneyaptımki

2. 1 Nisan 2009
  3. EylulunAnnesi

EylulunAnnesi Minik Prensesim Büyüyor Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    cnm geçmiş olsun...benimde gözlerim yeşil ve çok hassas.benim sulanmıyo ama beyaz alanlara çıkınca karda fılan çok kötü oluyorum bakamıyorum beyaz alana ve uçuşmalarım var...doktorumm normal oldugunu söylüyor..sulanma konusuna gelince anneannemimde kendiliginden hep yaşlar akıyodu gözünden doktor gözyaşı bezi iltihabı teşhisi koydu..damla fılan verdi....sanıyorum geçti..uzakta oldugum için tam durumunu bilemiyorum...umarım sendede kötü bişey yoktur ve tedavisi olan bişeydir....doktora görün cnm en kısa zamanda....geçmiş olsun...

4. 1 Nisan 2009
  5. SummerLove

SummerLove Don LasTiği Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    saol cnm doktora gitcem bu hafta ici damla fln verirde gecer inşallah çabucak yaa

6. 26 Temmuz 2009
  7. MagiCaL

MagiCaL Happy :) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    .........

Son düzenleme: 13 Nisan 2010
  8. 27 Ağustos 2009
  9. perii_perii

perii_perii Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    bende geelde dışarı çıktığımda gözüm sulanıyooo

10. 27 Ağustos 2009
  11. derman

derman Gökkuşağı istiyorsan ;yağmura katlanmalisin. Üye

Beğenildi:
    1.560
    Ödül Puanları:
    163
    canım en iyisi göz doktoruna gitmen önemli bir şey olabilir geçmiş olsun canım