Gözün altına kalem yerine eyeliner ya da benzeri ne olur?

Konusu 'Göz Makyajı (rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)' forumundadır ve Tospaaa tarafından 1 Nisan 2010 başlatılmıştır.

1 Nisan 2010
    Konu Sahibi : Tospaaa
  1. Tospaaa

Tospaaa Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2.025
    Ödül Puanları:
    238
    Arkadaşlar bir şey danışmak istiyorum, ben göz makyajımda her zaman gözümün altına (içine değil ama) mutlaka kalem sürüyorum. Bir sürü kalem markası denedim ama hepsi bir şekilde ya akıyor, dağılıyor ya da kazık gibi olduğu için rengi belli olmuyor. Bu yüzden gün boyu belli aralarla elimde ayna göz altını temizle ve kalemi yeniden sür, rötuş yap fenalık geldi. Kalem dışındaki eyeliner vs göz altına sürülür mü? Daha doğrusu eyeliner sürme özürlüyüm ben, onun o oynak fırçasıyla göz altıma hiçbir şekilde süremiyorum. Hani eyelinerın ucu sabit durmuyor ya o açıdan...Bana bununla ilgili önerisi olan varsa çok sevinirim, bir de diplinerla eyelinerın ne farkı var onu bilmiyorum. Yardım lütfen, kalem derdinden kurtulmak istiyorum artık...

2. 1 Nisan 2010
  3. MeDuSa

MeDuSa Guest

Dipliner'ı alta sürebilirsin herhalde cnm kalem şeklinde oluyor fırçası yok ucu sabit yani

4. 1 Nisan 2010
  5. Tospaaa

Tospaaa Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2.025
    Ödül Puanları:
    238
    hmm, eyelinerdan farkı kalem şeklinde olması yani, iyiymiş o zaman, çok sağol. Peki kalem gibi açılıyor mu dipliner? Ben ince sürmeyi seviyorum çünkü, yani mutlaka ucu açılan bir şey olması lazım.

6. 1 Nisan 2010
  7. MeDuSa

MeDuSa Guest

Yok cnm keçeli kalem gibi sürdükçe geliyo:)

8. 1 Nisan 2010
  9. Doro

Doro Tantrumm! Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    göz altında kirpik diplerini doldurmak için bunu kullanabilirsin ucu çok ince
    bu flormar, fiyatı 5 tl, deneme amaçlı alabilirsin, beğenirsen daha iyilerini alırsın

10. 1 Nisan 2010
  11. Tospaaa

Tospaaa Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2.025
    Ödül Puanları:
    238

12. 1 Nisan 2010
  13. MeDuSa

MeDuSa Guest

Bende bunu diyordum aslında youtcum bunun dışı beyaz olanı var bende sürümü rahat yani ucu oynamıyo sabitboshayallersmile

14. 1 Nisan 2010
  15. Tospaaa

Tospaaa Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2.025
    Ödül Puanları:
    238
    Tamam çok sağolun, hemen alacağım. Beni bu kalem derdinden kurtarırsanız bayram edeceğim. Kullandıktan sonra bilgi veririm size de...

16. 7 Nisan 2010
  17. Tospaaa

Tospaaa Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2.025
    Ödül Puanları:
    238
    Dediğiniz kalemden aldım, Flor Marınkini, eve gelince denedim bayıldım arkadaşlar ama bir daha süremedim tamamen bitmiş sanki. Hiçbir şekilde sürülmüyor, apaçık bir renk oluyor, kapağını falan da açık bırakmadım ama neden böyle oldu anlamadım, çok üzgünüm :1no2:

18. 9 Nisan 2010
  19. sebbnemm

sebbnemm umutlarbaskabaharakaldı Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    cnm memnun kaldığın bir eyeliner varsa onunla kullanmak için eyeliner fırçası alıp onunla göz altına uygulayabilirsin

cnm birde max factor un coluor perfection eyeliner ı var kalem gibi ama hiç akmıyor uzun zamandır kullandığın tek kalem tavsiye ederim yerimseniben