Gözyaşlarım kendi kendine akıyor....

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve mavi melek1907 tarafından 17 Nisan 2009 başlatılmıştır.

17 Nisan 2009
    Konu Sahibi : mavi melek1907
  1. mavi melek1907

mavi melek1907 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    evet kızlar göz yaşlarım kendi kendine akıyor belki çok derdim yok ama var
    bi sevdiğim var işsiz nasıl iş arıyor anlatamam 1 haftadır dayısının oturduğu yerde orda iş bakıyor inanıyorum bulacak
    ama ailem bu kişiye sıcak bakmıyor asılnda çok iyi tanıyorlar kendisini ailesini akrabam
    babam hasta evde çalışmıyor annem ev hanımı zaten babamla ilgileniyor çalışmıyor kardeşim asker ama Allah var 5 aylık asker daha 1 kuruş para istemedi
    ben bakıyorum eve tek maaşla inanın yetişmeye çalışıyorum ama yetiremiyorum babam anlamsın diye belli etmiyorum bütün bir ayı cebimde 20/30 tl geçiriyorum eğer ihtiyaç olursa oda eve gidiyor kredi ödüyorum kimseye el açmıyorum
    ama bunaldım kızlar inanın iyim diyorum ama içimde hep bi burukluk gençliğim hiç yaşamadım babam iflas etti liseyi bitirdiğimde üni.ye gitmedim çalıştım çalışırken meslek sahibi oldum
    içimde hep kaldı okumak çok istiyordum Allahım neden hep hayalini kurduğum şeyler benden uzakta kaldı şimdide korkuyorum sevdiğim insanla ya olmazsa ben ailesine hayır diyen biri olmadım asla ama seviyorum işte herşey para değil sadece maddi durumu iyi olan biri olmasın beni sevsin ben bunu istiyorum aşk istiyorum içimdekileri yaşamak istiyorum zaten oda çok anlayışlı az çok durumlardan haberi var beni sıkıştırmıyor üzmüyor en küçük hatasında yanlışında (asla büyük yanlışları olamadı) defalarca özür diler sen üzülme der
    kızlar sadece yazdım inanın içime atttıkca batıyorum sürekli hastayım ve sebebi stres bu sefer yazmak istedim

2. 17 Nisan 2009
  3. boncuk84

boncuk84 nefsim içine sindi!!! Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Allah yardımcın olsun inş en kısa zamanda çözüme kavuşur herşey içine atma bak buraya yaz hep insan gerçekten çok rahatlıyo

4. 17 Nisan 2009
  5. EstetikEditor

EstetikEditor ne mutlu TÜRKÜM diyene Pro Üye

Beğenildi:
    65
    Ödül Puanları:
    148
    Allah yardımcın olsun canım...

6. 17 Nisan 2009
  7. cimcime eses

cimcime eses Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    196
    bu kadar sıkma kendini canım yaa umudunu sakın kaybetme. Şu forumda senden daha kötü yüzlerce insan var en azından elinin ayağının sağlam olduğuna şükretmelisin. Bende babamı 14 yaşımda kaybettim şuan bütün yük benim üzerimde durumumda pek parlak görünmüyor ayrıca ailem öncelikli olduğu için evlilik ve sevgili düşünme gibi bi lüksümde yok. Fakat bir işe başladım daha bir hafta oldu ama allah bozmasın çok ii bugüne kadar umudumu hiç kaybetmedim hala kaybetmiyorum. Güzel günler bizi bekliyor sakın umudunu kaybetme. Aslında bunları bana söylene ben çok kızardım fakat doğrusu buymuş yeni farkettim...

8. 17 Nisan 2009
  9. mavi melek1907

mavi melek1907 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    saolun kızlar cümlemizin ama yinde Rabbime çok şükür babamı bize bağışladı kardeşim güzel bi yerde askerlik yapıyo hayata hep kötü yönden bakmam bu gün niyese biraz duygusallaştım :eek:

Rabbim hiç bir kuluna dermansız dert vermesin a.s.

10. 17 Nisan 2009
  11. azelya55

azelya55 Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    Zaman zaman bana da oluyor, savaşmaktan yorulduğum, hayata karşı direnciminin azaldığı zamanlar oluyor...Ama kendimden kötü durumdakileri düşündükçe kendime kızmaya başlıyorum, şükrediyorum...
    İş bulmak çok zorlaştı ama umudunu kaybetme sakın.Her gecenin bir sabahı varmış.
    Konuyla alakasız olcak ama arkadaşım "umudunu kaybetme" filmini izle will smith'in.Ben o filmi izledikten sonra farklı bakmaya başladım hayata...
    Umarım herşey gönlünce olur a.s.

12. 17 Nisan 2009
  13. aysun444

aysun444 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    106
    Ah be canım. evlenmeden önce sıkıntı evlendikten sonra sıkıntı gibi görülüyor. ama seni tebrik ediyorum maddi anlamda bu kadar sıkışık olan kişiler genelde işi durumu belli bile olmayan kişilerle evlenip geeceklerindede aynı sıkıntıyı yaşamak istemezler.. ama sen kalbinle hareket ediyorsun. Allah yardımcınız olur ınşallah.. ailen karşı çıkarsa sevgilinin işi yok diye çıkar onlara hemen tepki gösterme, kendi açılarından haklılar herkes çocukları evlenince rahat etsin ister. Sen zamanla onları ikna edersin.

14. 17 Nisan 2009
  15. arzuca9432

arzuca9432 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    Allah yardımcın olsun canım,babanada acil şifalar versin allah............................

16. 17 Nisan 2009
  17. BenAskMelegi

BenAskMelegi ol DE olsun ALLAHIM Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    canım sevgilin inşallah iyi bir iş bulur aileni eşle sevgiliylew karıştırma benden sana tavsiye ailenin yok dediği biriyel birzaman mutlu olursun sonra hep huzurun kaçar birde evlenemden maddiyat önemli değil deriz ama bu hayatıniçine girince okdar değişiyorki biribirini deli gibi seven kırmaktan incitmekten heran korkan kişiler hayat sıkıntısı içinde maddi oalrak bunaldıkalarından karşısındakileeri okdar kırıyorlarki yani oyüsden ince oturup elemek lazım bunlamışsın belli rabbim tez zamanda çıkış kapısı göstersin

18. 17 Nisan 2009
  19. Asmin

Asmin Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    193
    Ödül Puanları:
    153
    canim uzme kendini hayatta hersey okumak okul degil ki sonra durumun duzelirse istedigin birseyi okuyabilirsin de.. ama inan okumak hersey degil.. ne guzel sen uni.ye gitmeden meslek sahibi olmussun.. bu yasta ayaklarinin uztunde durabilecegini kendine basta sonra herkese de gostermissin.. seni cok takdir ediyorum.
    sevgilin konuna gelince bence bu noktada ailenin istememesinin nedeni o adam degil sen evlenince ne yapacaklar ve hangi para ile evlenceksin dusuncesi.. birak simdilik bu konuyu.. sevgilin is bulsun para biriktirin.. yani evlenmeye hazir olana kadar bunnun derdini cekmeyin.. en guzeli bu olur inan.. skma canini hersey guzel olacak senin icin inaniyorum ben.