Gr Salar

Konusu 'Saç Uzatma Yöntemleri' forumundadır ve denizaysim tarafından 7 Nisan 2009 başlatılmıştır.

7 Nisan 2009
    Konu Sahibi : denizaysim
  1. denizaysim

denizaysim ღ ๔єภเz• Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    gür saçlar için bi öenriniz varmı.saçlarımın kalın olmasını istiyorum.
    yardımlarınızı bekliyorum.entele falan saçı gürleştirirmi?:enbuyukkk:

2. 7 Nisan 2009
  3. budapest

budapest ♥ღ°•.♥.•°ღ♥ Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    146
    sarmısak yağı kullan canım, kötü kokuo biraz ama sarmısaktan daha etkili saç çıkaran bişi yoktur. saçın tamamına değil, sadece diplerine sür, 1-2 saat bekle, sampuanla yıka. ayrıca saçını yıkadıktan sonra ısırganlı suyu tonik gibi uygula. şöyle oluo, bi avuç ısırganı kaynayan suya atıp çay gibi demliyosun, soğuduktan sonra süzüp saçını bu suyla duruluyorsun, saç derine friksiyon, yani masaj yapıyorsun. ben de idahil bikaç kişi ısırganın saç sertleştirdiğinden şikayet etti, eğer sen de aynı şeyi yaşarsan sadece diplerine sür, ve 5-10 dk masaj yap. ısırganı her gün, sarmısak yağını da2-3 günde bir yapabilirsin. hem yeni saçlar çıkar, hem de saç tellerin kalınlaşır ve çabuk uzar.:icecream:

4. 11 Nisan 2009
  5. bebish22

bebish22 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    ben bi kez yaptım bu ısırgan suyuyla durulanma işini,ama dediğin gibi berbat ötesi bi karantina oluştu kafamda,elimi saçımın derisine sokamadım.geriside ölece poşetinde duruo bidada asla yapmam:))her akşam sarımsak yutun bakalım bende dün gece başladım farkedio diolar burdan örendim onuda bakalım neler olcek???

6. 11 Nisan 2009
  7. denizaysim

denizaysim ღ ๔єภเz• Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    sarımsak yutma işini bende duymuştum.iki kez yaptım ama spnra bıraktım
    bizim komşumuz söylemişti kadının felaket asçalrı dökülüomuş bi zamanalr hergün sarımsak yutmuş bi diş kadar.kadının hiç saç dökülmesi kalmamaış suan saçlrıda gayet gür denemek lazım aslında.

8. 11 Nisan 2009
  9. budapest

budapest ♥ღ°•.♥.•°ღ♥ Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    146
    tabi ki yutmak da gerek. bi kere sarmısak çok iyi bir antibiyotiktir. her gün sarmısak yutan insan çok nadiren hasta olur, salgın zamanlarında bile! ayrıca mantar ve iltihabik enfeksiyonlara da çok iyi gelir sarmısak yutmak. ama 2-3 gün yuttuktan sonra biraz zor oluyo kokuya katlanmak, ağız kokmuyor ama vücudun bilimum yerlerinden çıkıyor kokusu. bebish22 sana özelden mesaj göndermiştim bu konuyla ilgili, gördün mü bilmiyorum.
    ama saç kıran hastalığına hatta kelliğe karşı bile sarmısak sürülüyor kafaya, o zor gelirse piyasada yağı da var, friksiyon yaparak saç diplerine sürülünce gayet iyi sonuç verir, hatta hem yutup hem sürersen kaptan mağara adamı bile sana imrenerek bakabilir:roflol:

10. 12 Nisan 2009
  11. denizaysim

denizaysim ღ ๔єภเz• Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    :):) bunu mutlaka dnicem..sarımsağı ezerek saçalrımıza sürsek o da yağı kadar işe yararmı?

12. 12 Nisan 2009
  13. budapest

budapest ♥ღ°•.♥.•°ღ♥ Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    146
    direkt sürmek yağından daha çok yarayabilir, ama hafif yakar. saçkıranı olanlar o blgeyi özellikle kanatıp acıta acıta sürüolarmış sarmısağı, deri altına daha hızlı işlesin die. tabi sen ööle bişi yapma:) değişik uygulamalar var sarmısakla ilgili. biri sarmısağı ortadan 2 ye kesip saç derisine sürmek, diğeri dediğin gibi havanda iyice dövüp saç derisine sıvamak. bir diğeri zeytin yağında bikaç gün bekletip yağı saça sürmek. işte sonuncunun kolay yöntemi sarmısak yağını hazır alıp z. yağıyla karıştırmak olabilir. ama dediim gibi hangisini yaparsan yap sadece saç derisine sür, kokuyu arındırmak daha kolay olur, zaten saç tellerine pek bi faydası yok.
    bi de kokuo die hemen vazgeçme, yapıp da faydasını görenler çektiğim kokuya değdi diyorlar.

14. 12 Nisan 2009
  15. denizaysim

denizaysim ღ ๔єภเz• Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    yok kanatmak gibi bi riske girmem.:) bu
    formül saçalrı gürleştiriyo demi yani yeni saçlar çıkarıyor?

16. 12 Nisan 2009
  17. budapest

budapest ♥ღ°•.♥.•°ღ♥ Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    146
    evet cnm, ayrıca uzattığına dair de söylentiler var:icecream:

18. 12 Nisan 2009
  19. denizaysim