Grafikerler

Konusu 'Mesleklerimiz ve Biz' forumundadır ve EU1 tarafından 13 Nisan 2007 başlatılmıştır.

13 Nisan 2007
    Konu Sahibi : EU1
  1. EU1

EU1 Guest

graiker yok mu aranız da bayanlar bilgi almak çok istiyorum

2. 13 Nisan 2007
  3. xonex

xonex Guest

Grafiker değilimdir ama ilgi alanımdır ve bilgimin olağanca olduğuna inanırım

4. 14 Nisan 2007
  5. EU1

EU1 Guest

bende kursa başlıcam garafik ve web tasarımı üzerine zor bi iş mi ve iş alanı geniş mi onu merak ediyodum ben?

6. 20 Nisan 2007
  7. capitalist

capitalist Guest

Ben grafikerim sanırım biri beni arıyo :)))

8. 22 Nisan 2007
  9. merhabaaa... grafikerim, buyrun sorularınız varsa alabilirim

10. 25 Nisan 2007
  11. EU1

EU1 Guest

tavsiye ediyomusunuz bu mesleği ve iş bulma sorunum olur mu sizce??

12. 25 Nisan 2007
  13. melquiades

melquiades Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Deneyim kazanmak için ilk zamanlar işin maddi kısmına pek bakma ve ingilizcen nasıl bilmiyorum ama programlar ingilizce ve azda olsa bilmen gerek,ögretilenler çabuk unutulur bol bol uygulama yap.Evet getirisi iyi bir meslek ilerletirsen.
    Başarılar...

14. 25 Nisan 2007
  15. Çok fazla araştırma yapman lazım. Eğer gerçekten bu mesleği yapacaksan mutlaka yardım almalısın. Bir çok yerde grafik tasarım kursları var. Bilmen gerekende programlar, var onlar olmazsa olmaz. İngilizce bilmenede gerek yok ezberin iyiyse halledersin. Bu işin getiriside arkadaşın dediği gibi oldukça iyidir. Tabi profesyonel tasarımcılar için. Ha ben kendimi çok geliştireceğim, bu meslekte ilerlemek istiyorum diyorsan mutlaka matbaadan da biraz olsun anlaman lazım. Ama şunu söylemeden edemeyeceğim herşeyin başı eğitim. Bu işin okulunu okumak çok daha yerinde olur.

16. 25 Nisan 2007
  17. EU1

EU1 Guest

yakında kursa başlıyorum zaten iyi bir eğitim alacağımdan eminim.yanlız matbaayla ilgili bişey öğretmiyolar sanırım.umarım istediğim gibi olur hersey.bu meslekte ilerlemek istiyorum yani profosyonel olmak istiyorum herşeyden önce.sağolun kızlar tavsiyeleriniz için.

18. 26 Nisan 2007
  19. KelebekGibi

KelebekGibi Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    Bende bu meslege ilgi duyuyorum ve burada bir Ausbildung yapmak istiyorum kismet olursa. Grafik tasarimi yahut reklam üzerine grafik..vs. alanlari cok genis.
    Bu iste en cok zor olan ne?