gretmenim ne olur vurma

Konusu 'İlişkiler, Duygular ve Hayatın İçinden' forumundadır ve nidam034 tarafından 6 Haziran 2009 başlatılmıştır.

6 Haziran 2009
    Konu Sahibi : nidam034
  1. nidam034

nidam034 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaslar anlatıp rahatlamak ıstıyorum..

ben ılkokul 1.sınıftan 5.sınıfa kadar hep ogretmenımden ve arkadasımdan dayak yedım..
    bır ılkokul hocamız vardı..sınıfta tembel calıskan ayrımı yapıp sınıfı ıkıye bolerdı..tembel sıraları calıskan sıraları..benımde ılkokul zamanlarım pek parlak degıldı..calıskanların tembellere ders gostermesını ve yapamadıkları zaman bır tokat la cezalandırılmasını ön görürdü..hocamız..tabı calıskan arkadaslarımız bu durumu abartıp sacımızı ceker.kafamıza kıtapla defterle vururdu.muzık dersınde flut getırmedıgımız zaman kendı elındekı flutle mınıcık ellerımıze vururdu..cok ıyı hatırlıyorum..kaç defa elımde kafamda flut ve cetvelın kırıldıgını..yanı hemen hemen hergun mutlaka bır fıskede olsa yıyordum..ve benım gıbı bır cok arkadasım..kac defa korkudan altımıza işedik...ve bırgun bır erkek arkadasım sınıfta oturduk ders calısıyorduk tenefuste..ama sadece ıkımız vardık sınıfta 3 sınıfa gıdıyorum..hoca sınıfa gırdı..uzerımıze yurumuye basladı ne yapıyorsunuz sız burda dedı..yoksa seksmı yapıyorsunuz dedı..:1no2:bunu hıc unutmam ıkımızede oyle bır tokat patlattıkı aklınız şaşar..tabıkı ben ozamanlar seks ne oldugunuda bılmıyorum..arkadasımında bıldıgını sanmıyorum..sonra bızı bır ders boyunca tahtayı ıkıye ayırıp bız cok kotu bısey yaptık yazdırdı..ve arada gelıp butun sınıfın ıcınde bırer ensemıze patlatıyordu.ve hıc unutmam..bır arkadasımızın kalkıp ögretmenım ne olur vurmayın dıye haykırmasını.işte ben ve arkadaslarım toplamda 45 kısı bu pskoljıyle 5 yıl gecırdık..benım gıbı dayak yıyenlerın halı emınım daha kotu..sımdı esım yanımda bır seyı almak ıcın elını kaldırsa refleks olarak hemen bır ırkılıyorum.kendımı gerı cekıyorum..hep bana der ben sana ne zaman vurdum neden boyle yapıyorsun dıye..işte kucuklukte yasadıgım tranva kolay atlatılmıyor..ne olur cocuklarınıza sahıp cıkın
    kısa ve öz

ögretmensenız kendı egonuzu tatmın etmek ıcın ogrencıyı ne olur dovmeyın
    anne ve baba ısenız ne olur cocuklarınıza sahıp cıkın..arastırın okulda ne oldugunu

2. 6 Haziran 2009
  3. sefamolsun

sefamolsun radyoda yine sezen çalıyo Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    Ayy sen neler diyorsun böylee

Adam sadistmiş yaa inanamıyorum..

Hiçmi ailene söylemedin hadi sen söylemedin 45 kişilik sınıfta çıkmadımı bir kişi..

Ne kadar kötü

eee aileler eti senin kemiği benim derse olacağı budur

Çok üzüldüm canım gerçekten :KK43:

4. 6 Haziran 2009
  5. boncuk84

boncuk84 nefsim içine sindi!!! Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    yuhhh ya 3.sınıf seks tobe tobe ne biçim ögretmenmiş Allah bölelerinden korusun inş...

çok üzüldümm nasıl vururlar ya bi türrlü aklım almıyo benim....

6. 6 Haziran 2009
  7. Afro

Afro minik prensesıyım Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    ınan cok uzuldum ınsalah atlatırsınn

8. 6 Haziran 2009
  9. SEHER YILDIZI

SEHER YILDIZI Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    878
    Ödül Puanları:
    238
    benim ilk okul hocamda bayandı ve oda çok vicdansızdı. ben oldum olası tombul bi çocuktum. kendisi zayıf ve bakılmı bi öğretmendi. sürekli benmle dalga geçerdi. arkadaşları gelse bak benim kadar var dimi derdi. tombulum ya mesela tahtaya kaldırırdı yürürken hani yerler sallanıyor ya bastığın yerleri toprak diyerek geçme tanı dedi dalga geçip kahkaha atardı. daha 3 4 5 sınıftasınız. bizimkide ayrım yapardı tembel çalışkan sırası diye. tahtaya kaldırır bilemediğğin soru olduğu zaman elindeki tahta sopasıyla dizkapağının arkasından bi vururduki diz üstüne düşerdik.BENE HıÇ UNUTMAM O HOCAMI VE BANA DEDıKLERıNı.

yani çok iyyi anlıyorum seni arkadaşım.
    allah görmüştür elbet.

10. 6 Haziran 2009
  11. nidam034

nidam034 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    oyle ınanın hala aklıma geldıkce tuylerım dıken dıken olur evet aılemın haberı olmadı..ben oyle zanedıyordumkı sınıfta bısey yaptıgım zaman sonucu hep dayak olmalı yanı normal olan bumus gıbı goruyordum..oyuzden hıc annemlere sıkayet etmedım..ettıyssemde hıc hatırlamıyorum..annemlerın sucu buyuk bana hıc sormazlardı okulda ne oldu ne bıttı dıye..

12. 6 Haziran 2009
  13. nix

nix birgül<3beliz Üye

Beğenildi:
    1.756
    Ödül Puanları:
    238
    oha...çüş...yuh...:1shok:

14. 6 Haziran 2009
  15. cloudy

cloudy en iyi koca ölü kocadır:) Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    vahşet resmen öğretmen demeye bin şahit ister
    hala böyle öğretmenler var mı bilmiyorum ama zaman çok değişti artık eskisi gibi öğretmen egemenliği yok
    şimdi bi sorun öğretmenlere helede lise öğretmenlerine öğrencilerden ne kadar çekindiklerini anlatsınlar
    öyle öğrenciler var ki okul çıkışından görüşürüz hocam diyen artık
    öğretmen öğrencisinden korkar oldu
    tabiki ilk okul için hala bu durum geçerli olabilir dayak atan öğretmenler olabilir ama
    şimdiki çocuklarda eskisi gibi suspus değiller
    yani umarım öyle değillerdir açıkcası ben öyle olduğunu düşünmek istiyorum ...

16. 6 Haziran 2009
  17. bersu

bersu Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    Adı öğretmen ama hiçbir vasfını taşımıyor.Sapık ruhluymuş ki hemen adlandırıvermiş gördüğü masum ve doğal görüntüyü...Dayak zaten yanlış hiç değinmiyorum bile.Uğraşmak istemediğinden,kendine güvenemediğinden dayak atıyor bazı öğretmenler....

18. 6 Haziran 2009
  19. sevdaosmanli

sevdaosmanli Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bir oha...çüş...yuh... da bendenkafamçokkarıştı