greyfurt için kızlar en sağlıklı yağ yakıcı

Konusu 'Bölgesel İncelme; Yöntemler ve Ürünler' forumundadır ve armoni tarafından 31 Ocak 2009 başlatılmıştır.

31 Ocak 2009
    Konu Sahibi : armoni
  1. armoni

armoni Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Kızlar benim babam yılllar önce doktor tavsiyesi ile greyfurt içerek zayıfladı.Araştırırsanız hem full c vitamini,hem sıkılaştırıcı ve inceltici.Babamın o türk kası diye endilerini avuttukları göbeği erimişti ve yılların yağı düşünsenize-tatlicadiarzu-

Ancak ilaç kullananlar ve kemoterapi tedavisi görenler hariç,çünkü ilacın parçalanmasını önlüyormuş tehlikeli bir durum,kemoterapide de tedaviyi etkisiz hale getiriyormuş,bu şartlara uymak kaydıyla deneyecekler denesin,sakata gelmeyelim,a.s.sevgiler

Son düzenleme: 11 Şubat 2009
  2. 31 Ocak 2009
  3. dimitrina

dimitrina pamuktan kalbin solmadan Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    evet greyfurt yiyerek ve icerek ben de zayiflamistim. hala her sabah mutlaka icerim. ama sunu da belirtmek lazim, ilac kullananlar varsa ozellikle kalp ve tansiyon kesinlikle greyfurt yiyip icmemeli cunku greyfurt kandaki dozaj miktarini arttiriyor ve vucuttan atilamadigi icin olume bile yol acabiliyor. ilac kullananlara tavsiye edilmiyor.

4. 31 Ocak 2009
  5. incitanemtuana

incitanemtuana EVLI MUTLU IKI COCUKLU :) Pro Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    198
    hmmmmm bende baslasam iyi olcak
    yalniz okudugum kadariyla bugün baska bi baslik altinda kanser hastaligi olan vede bazi ilaclar kullananlar yapmamaliymis ölümcül olabiliyomus ozaman.............

6. 31 Ocak 2009
  7. DingiltereKralicesi

DingiltereKralicesi Makyaj Günlüğü... Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    146
    greyfurtu ilaç kullanıyorsanız asla kullanmayın Allah korusun sağlığınızdan hayatınızdan olursunuz

ve greyfurtu yalnız kullanmayın sakın, mutlaka portakalla ya da mandalinayla birlikte için ya da yiyin

8. 31 Ocak 2009
  9. armoni

armoni Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Yalan olmasın ama sanki babam tansiyon hapıyla içiyordu:uhm:hatta tansiyon düşürüyor gibi biliyorum ama tabi yanıltmaylım.Kemotererapi görenler kesinlikle içmemeli çünkü tedaviyi etkisiz hale getiriyormuş onu duymuştum ama bu gibi sorunlarınız yoksa için çok faydalı gerçekten.

10. 31 Ocak 2009
  11. zeynepberre

zeynepberre Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    ne kadar süre içti greyfurt suyunu greyfurt yersekte aynı etki olur mu acaba bide sabah mı akşam mı yoksa sürekli mi içiyordu bide hazırlarıda aynı etkiyi gösterir mi acaba

12. 31 Ocak 2009
  13. armoni

armoni Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canım 15 gün her gece yemekten 1- 2 saat sonra 1 su bardağı içiyordu,içine portakal suyu da katabilirsin ya da 1 gece sade,1 gece portakal sulu iç,babam genelde sırf greyfurt hatta içine yarım limon suyu sıkarak içti.Yani mide ve şişmanlık durumunuza göre ayarlayın.Babam severek içiyordu.sonra azalt 1-2 gece de bire in.
    Yersen de faydalı hatta posasını da yiyeceğin için bağırsaklara yararı var ama 1greyfurtu yemek bana zor geliyor çünkü acı ve zor yutuyorum suyu daha pratik.Hiçbir şeyin hazırı doğalı gibi olmaz en azından asidi kaçmış olur,o zaman da amacına ulaşmaz.umarım yardımcı olmuşumdur:enbuyukkk:

14. 31 Ocak 2009
  15. zeynepberre

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    sağol canım benim 15 günden sonra 2 günde 1 içeyim değil mi paylaşım için çoooookkk tşkler

16. 31 Ocak 2009
  17. armoni

armoni Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    yani zayıflayacağım derken mideyi haşat etmeyelim.ilk 1 hafta 10 gün etkilerine bak,ne bileyim biraz tuzu da azalt.babam boğazına çok düşkündür diyet falan yapamıyor,onda etkili oldu azaltarak devam etti.sen de bi izle,baktın değişme var,2,3 gün de bir hep devam et.ben de selülit için içiyorum bakalım nolcaksengözlerimebaksanab

18. 31 Ocak 2009
  19. zeynepberre

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    sağol canım