grip aşısı

Konusu 'Bebeğimizin Aşıları, Kontrolleri, Aylık Gelişim Bi' forumundadır ve widaco tarafından 18 Eylül 2010 başlatılmıştır.

18 Eylül 2010
    Konu Sahibi : widaco
  1. widaco

widaco işte hayat! çağan-ada Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba arkadaşlar.oglum su an 16 ayını geçti.grip aşısı yaptırmak istıyorum.ama kararsızım.yaptıranlar varsa bilgı alabilrmiyim.kaç doz yapılıyo.ve canını acıtmaya degermı dıe.

2. 18 Eylül 2010
  3. keremce_

keremce_ ^yavru kuşum^ Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bende senin gibi kararsızım canım.benim oğlum da 26 aylık.geçen sene doktorumuz önermişti. yaptırırız derken zamanını geçirmişiz.en geç ekim ayının ortalarına kadar yaptırmak gerekiyomuş.doktorumuza danışcam da yurtdışındaymış şuan :KK43:eğer yaptıran varsa bende bu konuda bilgi almak isterim..

4. 19 Eylül 2010
  5. DunBugunYarin

DunBugunYarin Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenileri:
    52
    Ödül Puanları:
    28
    banada doktorumuz tavsiye etti ama çok kararsızım.çevremde yaptıran kişiler var kimine fayda gösterirken kimine ters tepti o sene daha çok hasta oldular.zannedersem bünyeden bünyeye farklılıklar gösterebiliyor.bebeğim 1 yaşında olduğu için açıkcası cesaret edemiyorum.bize yaramaz ve daha çok hasta olursa diye bi yandan iyi gelir belki diyorum bende ne yapacağımı bilmiyorum.benim düşünceme göre bi sene yaptırıp denemek gerekiyor galiba ama ben bu senede yaptıramıcam galiba çünkü daha küçük zaten sık hastalanıyor ters teperse kim bilir ne olur...

6. 19 Eylül 2010
  7. gulsan38

gulsan38 güneş doğuyor.... Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    38
    benim bebeğim yaklaşık 6 aylık. ben ekimde mutlaka yaptırcam. dr tavsiye etti.bronşit geçirdi oğlum hasta olmaması lazım,yoksa tekrarlarmış.