grip oldum lütfen yardım !!!!!!

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve misivam tarafından 12 Nisan 2010 başlatılmıştır.

12 Nisan 2010
    Konu Sahibi : misivam
  1. misivam

misivam iki prenses annesi Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    108
    kızlar merhaba, 4 haftalık hamileyim. ama geçen gün boğazlarım tahrişli gibi acıyodu. 2 gündür de burnum inanılmaz tıkalı başımı ağrıtıyo. bitane damlam var onu sıkıyorum. umarım dokunmaz. ne yapmam gerekiyo bana yardımcı olurmusunuz. perşembe doktora gidicem ama ogüne kadar dayanamıcam :KK43: :KK43:

2. 12 Nisan 2010
  3. blueeye

blueeye Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canım geçmiş olsun bende atlattım kötü bi grip ama sakın ihmal etme ilk doktora gittim ilaç verdi içmedim sanki ondan iyi bilirmiş gibi kendi kendime iyileşmeye çalıştım ama nafile grip yüzünden 1 hafta hastanede yattım sakın ihmal etme acil doktora git sonra benim gibi enfeksiyon kaparsın ben sürekli ıhlamur içtim yattım ama nafile yine doktorun dedigine kaldım:kedi:

4. 12 Nisan 2010
  5. misivam

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    108
    çok sağol canım. gideyim bari hemen.

6. 12 Nisan 2010
  7. blueeye

blueeye Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    iyi bakalım haberdar et yine

8. 12 Nisan 2010
  9. misivam

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    108
    tamam canım sağol.

10. 12 Nisan 2010
  11. cmrm

cmrm Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    bende iki hafta önce grip oldum çok korktum meleğimede geçecek diye sürekli yattı doktor ilaç önermiyo.istersen perşembe gününü bekleme sağlık ocağına kendi ebene söylediğin zaman sana neyapman gerektiğini söyler canım inşallah hemen atlatırsın gribini

12. 12 Nisan 2010
  13. misivam

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    108
    sağol canım.

14. 12 Nisan 2010
  15. Pamik_PrenSes

Pamik_PrenSes Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canım bence doktorunun tavsiye etmediği bir damlayı kullanma hem ilk aylar önemli biliyosun sen yine bir kulak burun boğaza görün yazdığı reçeteyi göster doktoruna birde ateşlenmemeye dikkat et hamilelikte ateş çok önemli.Gecede olsa ateşlenirsen eşine söyle hamileler için zararlı olmayan ateş düşürücü ilaçlar var onlarda alsın iç.Bol bol ıhlamur iç ıhlamur çok iyi geliyor bol limonlu tabi bende daha yeni atlattım hamileliğimde geçirdiğim ikinci gribimde çok ağır geçiyor gerçekten 31.haftamdayım bende ama bu işin asl ilacı dinlenmek ve terlemekten kaçınmak soğuk almamak Geçmiş olsun inşallah en yakın zmanda iğleşirsin ...

16. 12 Nisan 2010
  17. Pamik_PrenSes

Pamik_PrenSes Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    perşembe gününe kadar dayanamıcam diyosan sen önce kulak burun boğazcıya görün hamile olduğunu söle ona göre ilaç yazsın doktorunadacep telefonundan ara ve kbb cının yazdığı ilaç isimlerini söle kullanabilirmiyim diye danış sonra kullan bence perşembeyi bekleme insan gece daha kötü oluyor.

18. 12 Nisan 2010
  19. misivam

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    108
    evet canım ya akşamları daha beter. sadece burnum ama acayip tıkalı. sabah dayanamayıp burun spreyi sıktım onuda bi bakayım dedim varmı zararı diye kullanmayın yazıyo şok oldum. alt tarafı burun spreyi. umarım bi zararı olmamıştır. korktum şimdi. of yaaa