grip oldum

Konusu 'Doğum sonrası Annelerin Sorunları' forumundadır ve EU1 tarafından 15 Şubat 2009 başlatılmıştır.

15 Şubat 2009
    Konu Sahibi : EU1
  1. EU1

EU1 Guest

arkadaşlar grip oldum napcam ben bebeğime geçecek diye çok korkuyorum ne gibi tedbirler alabilirim ona bulaşmasında ben razıyım çekmeye

2. 15 Şubat 2009
  3. ballxixm53

ballxixm53 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    canım tek bişey yapabilirsin oğlunun yanına yanaştığında yani altını değştirirken emzirirken her türlü temasta maske takmak
    geçmiş olsun canım

4. 15 Şubat 2009
  5. edolina

edolina Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    148
    Çok geçmiş olsun.İnşallah bir an önce atlatırsın.Benim de en büyük korkum hastalanmak.Nasıl yapar da bebeğe bulaşmasını önlersin hiç bilmiyorum.Sen ne kadar nefesini bebekten sakınsan da sütünden geçmez mi ki acaba?Hemşire arkadaşlar fikir verin.

6. 15 Şubat 2009
  7. esc_

esc_ kaan'ım canım oğlum Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    108
    sütten gecmiyormuş maske tak bbebegini emzirirken gecmiş olsun

8. 15 Şubat 2009
  9. ilkim_1983

ilkim_1983 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canım geçenlerde bende baktım grip oluyorum.hemen sıcak sıcak çorba içtim,limonata kaynat onu iç bunu iç olmadı.sağlık ocağına gittim ilerlemesin diye antibiyotik verdi.benimki allahdan geçdi,kızımada geçmedi.
    ama çok kötü hastalık bu.ne yapsanda geçmiyor,geldimi bırakmıyor kahrolası şeyy:kızgın:ama anne sütü koruyor ya korkma canım.inş.geçerr

10. 15 Şubat 2009
  11. mangalia

mangalia Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    geçmiş olsun arkadaşim.bende yeni atlatım ,ama ben daha çok nezle oldum.maske kullanamadım ,kızım beni tanıyamadı,korkar belki.bol bol c vitamini içeren şeyleri kullan.sicak çay iç.bana iyi gelen ıhlamur içinde elma ve ayva kabugu attım.bebegini bol bol emzir ,korkma.

12. 15 Şubat 2009
  13. serpilla

serpilla Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    geçmiş olsun şekerim ben de hastalanmaktan çok korkuyorum bebeğimin hastalanması da en büyük kabusum oldu:KK43: benim kızımın da kulagı agrıyor sanırım ya da kaşınıyor mu bilmiyorum..böyle bir sıkıntısı olan var mı??