grip oldum

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve tubadinc83 tarafından 31 Ocak 2010 başlatılmıştır.

31 Ocak 2010
    Konu Sahibi : tubadinc83
  1. tubadinc83

tubadinc83 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    slm arkadaşlar suan 31+5 günlük hamileyim ama çok kötü grip oldum 2 gündür çekiyorum dr gittim antibiyotik verdi ama korkudan içemiyorum dokruma sordum içebilirsin dedi ben kararsız kalıdım ne yapcam geçer geceleri uyuyamıyorum

2. 31 Ocak 2010
  3. BaBy_LoVe

BaBy_LoVe Seviyo & Seviliyo Pro Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    sakın içme lütfen dayanabiliyosan..sadece ateşini kontrol et bencee.bende nezle oldum aradım doktoru hemen yok parlol iç yok minoset..ya nekadar basit söylüyolar..onu iç bunu iç diyee..
    allah şifa versin bebeğini korusun bol bol c vitamini al soğan yemeye çalış doğal antibiyotik.bide çok sıvı tüket özlellikle keçi boynuzunun pekmezini yemeye çalış direncin yüksek olsun..
    tekrar geçmiş olsun

4. 31 Ocak 2010
  5. toramini

toramini Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    canım geçmiş olsun bende grib oldum.daha tam olarak da iyileşemedim.doktor bana daşurup minoset bir de pastil verdi.pek zararlı birşey olmadıklarından ben kullandım.çünkü 3 gün ıhlamur,tuzlu suyla gargara meyve hiç bişey işe yaramadı.malum kardaki elektrik kesintisi yüzünden oldu.şimdi daha iyi gibiyim.iyileşemiyorsan doktoruna güven ve kullan.çünkü hamilelikte hastalık kötü.ben nees alamıyordum bebek de yukarıda zaten paniğe kapılıyordum.Allah korusun hepimiz.geçmiş olsun tekrar.:teselli::nazar:

6. 31 Ocak 2010
  7. dtbernat

dtbernat Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    geçmiş olsun cnm gribe antibiyotik iyi gelmezki grip virütik bi hastalık bol sıvı alıp dinlenmeli verilen ilaçlar ateş varsa ateş düşürücü baş ağrısı varsa ağrı kesici falan hyani şikayete yönelik ilaçlar verilir enfeksiyon yoksa sakın antibiyotik alma

8. 31 Ocak 2010
  9. tubadinc83

tubadinc83 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    sağol kızlar boğazım iltihap toplamış ondan verdi antibiyotiği ama kullamıyorum minosetten başka ilaç içmiyorum