grip oldummmmmmm....yardım....

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve esraseyhan tarafından 13 Ekim 2009 başlatılmıştır.

13 Ekim 2009
    Konu Sahibi : esraseyhan
  1. esraseyhan

esraseyhan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kızlaar 2 günür giribim.doktor tylohot diye bir toz var onu kullanabilirsin dedi.aha 2 kere içtim.aradaa parol içiyorum.ama içim hiç rahat değil.siz naptınız?

2. 13 Ekim 2009
  3. duyguby

duyguby Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    canım benim,öncelikle geçmiş olsun..ya hepmi aynı gider hamileliğimiz bende gripten yeni kalktım:)))
    sana bomba bir tarif vereyim.tylot falan içme gerekmedikçe.
    şimdi guzel sulu 1 adet limonu sıkıyorsun bardağa.İçine 1 tatlı kaşığı bal döküyorsun.üstünede sıcak su ekleyip bardağı dolduruyorsun.tadıda cok hoş oluyor.gunde 2-3 kez iç bunu.bende bununla ayağa kalktım canım.ki gercekten cok ağır bir gripti...senide kaldırır 2 gune ayağa...

4. 13 Ekim 2009
  5. zeynepb

zeynepb 2 mayıs hedef 68 Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    146
    canım cok gecmıs olsun. duygunun verdıgı tarıfı verıcektım bende o super bı karısım hemen deva oluyor ınsana valla. bıde ıhlamur ıc bol bol. kaynatırken ıcıne lımon,mandalına,elma gıbı meyveler de atabılırsın bı nevı bıtkı-meyve cayı karısımı oluyor ve ınan ıyı gelıyor. bol bol dınlen. acıl sıfalar dılıyorum...

6. 13 Ekim 2009
  7. komik

komik Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    inş bi an önce ayağa kalkarsın canım

8. 14 Ekim 2009
  9. kedi003

kedi003 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    20
    Ödül Puanları:
    108
    gecmıs olsun. umarım en kısa surede duzelırsın. bencede dogal yoldan ıyılesmeye calıs.. meyve ye bol bol dıycem ama senın bulantılarında suruyordu dımı... nasıl oldu bıraz olsun yemeye basladın mı??

10. 14 Ekim 2009
  11. Mntha

Mntha Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    86
    zaten arkadas çok guzel tarif etmisler bende katiliyorum verdiklere tarife ve bol bol dinlenmek
    Gecmis olsun. Allah koruusn meleklerinizi ins..

12. 14 Ekim 2009
  13. mavinilgxuxn

mavinilgxuxn Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım geçmiş olsun.ben de yeni yeni atlatıyorum.ama bi yakalayınca bırakmıyor en ufak bi boşlukta yapışıyor.çünkü metabolizmamız zayıflıyor.ben ateşlenmeye başlayınca doktora gittim ateş düşürücü verdi zararsız.ateş daha zararlı bebeğe.onun dışında bişe kullanma dedi.ben bir dilim limon 1 2 dilim elma kaynatıp içine 2 3 kaşık bal koyup içtim.bunu tavsiye etti.ii geliyor.arada boğaz agrın da varsa ılık ballı süt yap.kuşburnu da ii geliyor.ben 1hafta sırayla hepssini içtim.kendime getirdi.acil şifalar diliyorum.bide istirahat önemli!!

14. 15 Ekim 2009
  15. esraseyhan

esraseyhan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    sağol canım. evet devam ediyor.sabahları ve gece çok oluyor özellikle.çalıştığım okul çok uzak ve yolu çok kötü.okuldan gelince de mahvoluyorum. eskisine göre daha iyiyim ama.sanırım alıştım artık. iştahım hala yok.ne zaman gelecek bilmiyorum.

16. 15 Ekim 2009
  17. esraseyhan

esraseyhan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    sağol canım. ddediğin karışımı ben de eşime yapıyordum hep.o da gripti.ben de içiyim artık. midemi bulandırır iye korkuyordum..sana da çok geçmiş olsun.

18. 15 Ekim 2009
  19. duyguby

duyguby Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    canım limonunu bol koyarsan mideni buladırmadığı gibi,bulantınıda keser.Ben midem bulandıkça bir çorba kaşığına limon sıkıp bir dikişte içiyorum.çok iyi geliyor...