Grip olduuuuum:(:(

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve lavanta78 tarafından 29 Kasım 2009 başlatılmıştır.

29 Kasım 2009
    Konu Sahibi : lavanta78
  1. lavanta78

lavanta78 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Arkadaşlar, üçüncü tüp bebek denememin bekleme sürecindeyim. Bugün transferden sonra 9. günümdeyim ve fena halde grip oldum. Dr'a gittiim hamilelerin kullanabildiği bir antibiyotik verdi, bol su iç ve dinlen dedi. Ama benim tüm ağrılarım birbirine karıştı. Adet ağrılarım da artmaya başladı, rahimde müthiş kasılmalar var..oooooofffffff:KK43::KK43::KK43::KK43: Artık ümidim de kalmadı, aynı durumda olup ta yine de hamile kalan arkadaşlar var mı? :a015:

2. 29 Kasım 2009
  3. zeyra

zeyra rabbimin mucizesi gizemim Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    canım rabbim bol şifalar nasip eğlesin bitanem sakın stres yapma canım rabbim yeterki ol desin canımcım bol bol dinlen canım

4. 29 Kasım 2009
  5. kedilalesi

kedilalesi bebiko Italiano-2 Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    86
    canım tranferden sonra vücut bağışıklık sistemini baskılıyor bebişler tutunsun diye. dolayısıyla bu dönemde vücüt bu tür hastalıklara karsı biraz daha açık oluyor. ben de ilk tranferimden hemen önce grip olmuştum , ilaç kullanmadan bol bol dinlenmiştim. bu arada aman ha üşütme. benim 1 kere tranfer yapıldı ve sonuç kimyasal gebelik :KK43: üşütmek cok etkiliyor. okula başladığımın 2. günü cok fena üşümüştüm ve o gün gitti bebişim :KK43: bir de yorulmaya gelmiyor. gerci sen bunları benden daha iyi biliyorsundur. cok gecmiş olsun..Allah gönlüne göre versin. bir an önce iyileşmen dileğiyle....

6. 29 Kasım 2009
  7. lavanta78

lavanta78 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    zeyracım, benim zaten ALLAH'a dua etmekten başka bi ilacım kalmadı. Antibiyotik kullanmam zorunlu hale geldi çünkü ciğerlerime kadar inmiş. Rabbim ol derse, bu şekilde de olur gerçi ama yine de insan sıkılıyo..
    Buketimm bi tek dinlenme kısmını yapabiliyorum...dinleniyorum ve bol sıvı tüketiyorum,gerisi rabbim'e kalmış.

8. 29 Kasım 2009
  9. YenidenDogdum

YenidenDogdum Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    32
    Ödül Puanları:
    0
    Benim transferim Haziran'ın ikinci haftası olmasına rağmen klimadan nem kaptım ve ckk feci grip oldum öksürük aksirik burun akıntısı anlatamam hemde transfer Cumartesi yapıldı ben Pazar hastalandım hiç ilaç kullanmadım bol meyve ve sebzeyle geçirdim hamileyim cok şükür p

10. 30 Kasım 2009
  11. lavanta78

lavanta78 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    gözün aydın gulencim, inşallah kucaına da almayı nasip eder rabbim. Ben antibiyotik kullanmak durumundaydım çünkü ciğerlerimden koyu yeşil balgam gelmeye başlamıştı (bu kadar açık yazdığım için özür dilerim..) ınşallah ona rağmen ben de hamile kalırım. Bugün 10. günüm ve benim adet sancım var. Rahimde kasılmalar oluyor...sende de varmıydı bu belirtiler?

12. 30 Kasım 2009
  13. bebetom

bebetom Teyzesinin gülü o Pro Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Geçmiş olsun lavanta cıgım:gitme:

14. 30 Kasım 2009
  15. bebetom