grip oluyorum galiba ACİL YARDIM

Konusu 'Bebek Bakımı ve Beslenmesi' forumundadır ve arzumeylem tarafından 8 Aralık 2009 başlatılmıştır.

8 Aralık 2009
    Konu Sahibi : arzumeylem
  1. arzumeylem

arzumeylem Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba 3 aylık bebeğim var. bu sabah uyandığımda boğazım acıyo burdumda bir hareketlilik ve birazda başım ağrıyo ne yapmalıyım bebeğimi nasıl koruyacağım acil yarımlarınızı bekliyorum.............

2. 8 Aralık 2009
  3. mirisa

mirisa Sensiz bir an yaşamayalım Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    sürekli meyve suyu sıkıp hem sen hem bebeğine içir canım c vitamini özellikle ıhlamur çayıda yapmanda fayda var. geçmiş olsun

4. 8 Aralık 2009
  5. nilep24

nilep24 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    geçmiş olsun canım benimde 7 aylık bir kızım var ve grip oldum yeni.bol bol ıhlamur içiyorum c vitamini alıyorum meyve yiyorum.ayrıca tıbbi maske takıyorum kızıma bulaşmasın diye.umarım en kısa zamanda iyileşiriz bebeklerimize bulaştırmadan:KK43:

6. 8 Aralık 2009
  7. BsRNzM

BsRNzM SuDeNiZiM Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    bal ve limon karıştırıp iç arkadaşım
    diğer arkadaşlarında dediği gibi maske ve ıhlamurda kullan
    ayrıca grip oldn diye kızını sütten kesme kendinden uzaklaştırma
    bende emzirme döneminde olmuştum kızımda olmuştu dr kesinlikle ilacı anne stü devam demişti
    acil şifalar diiliyorum

8. 8 Aralık 2009
  9. daisy83

daisy83 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    geçen haftalarda eşim ve ben çok kötü grip olmuştuk. ıkimizin de yerinden kalkacak hali yoktu. Evde maske kullandık ama sonuçta aynı havayı soluyoruz ve ben 1,5 aylık bebeğimi emzirmek için yaklaşıyorum diye korkuyordum. Çok şükür o hasta olmadı anne sütü korurmuş. Bense sadece minoset ve bol bol ıhlamur içtim. Endişelenme bol bol emzir. Yine de maske tak

10. 8 Aralık 2009
  11. arzumeylem

arzumeylem Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Önerileriniz için çok teşekkür ederim hemen ocağa ıhlamur koyuyorum. Onun haricinde balık yağı hapı ve bitki çayı içtim balık yağı hapı bağışıklık sistemini güçlendiriyormuş..... herkese sevgilerimle....

12. 9 Aralık 2009
  13. adacelik

adacelik Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bende yaklasık bir hafta önce nezle olmustum esime ve evdeki bakıcımıza kadar bulastığı halde 2 aylık bebişime hiç birsey olmadı allaha sükür burnunda en ufacık hırıltı duysam fizyolojık suyu sıkıp burun aspiratörüyle cektim.size tavsiyem öyle bir durum olussa bile burnunu acık tutmaya calısın hiç birsey olmaz allahın izniyle,anne sütü antikorlarını bebiş asker olarak kullanıyor iç savasta merak etmeyin..