Grip oluyorum yardımm

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve maeves tarafından 4 Şubat 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    4 Şubat 2008
    Konu Sahibi : maeves
  1. maeves

maeves Hayat Öpücüğüm Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    kızlar sabahtan beri hapşırıyorum ve boğazım çok kötü grip oluyorum ve ben ağır geçiririm gripi lavoboya bile nerdeyse yardımla giderim:çok üzgünüm: napıcam ben şimdi ilaçda alamam sabahtan beri portakal yiyorum yapabileceğim başka birşey varmı lütfen yardım edin:a015:

2. 4 Şubat 2008
  3. elmas..bll

elmas..bll Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    geçmiş olsun..hamileyken grip olmak biraz tehlikeli ama dikkat et yapabileceğin en ii şey iyi beslenmen ...

4. 4 Şubat 2008
  5. meral76

meral76 Guest

maeves ben daha yeni kalktım gripten. çok ağır geçirdim. orta kulak iltihabı da oldum. benimki belirti vermediği için tedbir alamamıştım. ama daha önce seninkilere benzer sıkıntılar yaşadığımda bol bol c vitamini takviyesi yapmıştım. özellikle kivi... portakaldan çok kivi daha iyi bence... ve mümkün olduğunca ıstırahat tabi... şimdiden geçmiş olsun. inşallah benim gibi olmadan atlatırsın.

6. 4 Şubat 2008
  7. Rosca

Rosca Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    bol c vitamini portakal tabiiki greyfurt bol sıvı bol bol su iç ihlamur ve limon
    boğazlarınıda yumuşatır birde biz elma kabuğu kaynatırız ve içine limon sıkar içeriz o kadar iyi geliyor ki boğazlara öksürüğü kesiyor canım birde dinlenmek ne yazık ki çok geçmiş olsun Allah şifa versin :)

8. 5 Şubat 2008
  9. maeves

maeves Hayat Öpücüğüm Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    hepinize teşekkür ederim. şuan daha iyi hissediyorum kendimi. allahın sevgili kuluyum heralde ilk defa hastalığımı ikinci günü çok kötü olmadım. bebişimin şansı heralde.. Allah razı olsun hepinizden...

10. 12 Şubat 2008
  11. yelsan

yelsan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    3 gündür acayip kötüyüm canımda pek bişey yemek istemiyor kafamı taşıyamıyorum başım yanaklarım ve sırtım agrıyor off gece uykusu uyuyamıyom mecburen geçmesini bekliyorum hamileyken hastalık çok kötü ya gene hapşurdum.. peçete dayanmıyorrrr... dikkat edinnnnnnnnn...

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.