Grip süresindeki ateş bebeği etkiler mi

Konusu 'Duyuru : Ben de hamileyimmm' forumundadır ve vertigo tarafından 9 Kasım 2010 başlatılmıştır.

9 Kasım 2010
    Konu Sahibi : vertigo
  1. vertigo

vertigo Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    Selam arkadaşlar anlaşıldığı üzrer kendime o kadar dikkat etmeme rağmen grip oldum 3 gündür fenayım yatıyorum inanaı zor yazıyorum ama içim içimi yiyor ara ara hafai de olsa ateşimin çıktığını hissediyorum drumu aradım yapacak bişey yok dinlen ve zorda kalırsan sdece parol iç dedi onu da içerekn düşünüyorum benim gebeliğim tüp bebek gebeliği o kadar çok uğraştıkkı şimdi ona bir zarar gelemesinden çok korkuyorum bugün tam 12. Haftamdayım sizce bu ateş ne derecede etkliler

2. 10 Kasım 2010
  3. polyanna

polyanna rabbim sana emanetiz.. Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba..ben de gribi yeni atlattım hem de çok ağır şekilde olmuştum..ateşlendim..ama korkma bişey olmaz..doktorum antibiyotik verdi onu kullandım..ateş olunca parol veya minuset kullan dedi..eğer hiç geçmezse kulak burun boğazcıya görün ve hatta alerjin yoksa penisilin de olabilirsin demişti..ben 2 haftada atlattım antibiyotik ve ateşim olduğunda parol kullandım..ama sen de mutlaka doktorunla görüş..geçmiş olsun..

4. 10 Kasım 2010
  5. glnk

glnk Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    148
    Doktor verdiyse parol kullanmaktan çekinme.Ateş de çok yükselirse tehlikeli yani 40 derece falan olursa diye biliyorum.Ateşinin yükselmesindense ilaç alman daha iyi.Bana da doktorum minoset veriyo.Parol de aynı türde bi ilaç.Bence doktorun kullan dediyse kendi kendine bebeğe zararı olur mu diye düşünerek kullanmamazlık yapma.

6. 10 Kasım 2010
  7. vertigo

vertigo Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    yanıtlarınız için teşekkürler arkadaşlar ama dr bana antibiyotik vermek istemedi.doğal yollardan vitaminlerinin al bir de parol iç dedi kaç gündür raporluyum dinlenmeden geçmiyor malum hepimize hastalıksız hamileleikler diliyorum