Grmce ve Gelin

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve ARKADAXSXXSXXSX tarafından 16 Haziran 2009 başlatılmıştır.

16 Haziran 2009
    Konu Sahibi : ARKADAXSXXSXXSX
  1. ARKADAXSXXSXXSX

ARKADAXSXXSXXSX kocasının bebeği Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ben evleneli 4 yıl oldu görümcem evlenelide 2 yıl oldu biz evlendiğimizde cok borcumuz vardı hepsini eşimle ikimiz ödedik ama o sırada k.validem evini tadilata soktu bizm borcumuz kadarda para yolladık ona am bize kimse demediki siz yeni evlisiniz borclarınızı nasıl ödüyorsunuz diye hep istedi ama görümcemin evlendikten sonra borcları fazlalaştı zor ödüyorlarmış k.valideme gittik dün k.validem kızım alışık değil böyle yasamaya borclar yüzünden zayıfladı erkek tarafının işi evlenince bitti hiç yardımcı olmuyorlar peki sen bize ne kadar yardımcı oldun üstüne üslük bide para istedin ben anamın kapısında alışıkmıydım borc ödemeye hiç bir şey demedim daha doğrusu muhattap bile olmadım sesimi cıkarmadım ama zoruma gitti biz ev aldık tasındık benim evime gelirken bir ev hediyesi bile getirmdi bana demedi hayorlı olsun diye eşime dedi ben ona dedim sen bana hayırlı olsun bile demedin diye bana dediki oğluma hayrı dokunmayan sana mı hayrı dokunacak neden kızın zora düştümü üzülüyorlar oğlanları evlat değilmi içim burkuldu aman boşver dedim ama içimde acıdı

içimi döktüm işte kızlar size dertleşmek istedim

2. 16 Haziran 2009
  3. lirik guzel

lirik guzel bekle beni 35.5 :) Üye

Beğenildi:
    887
    Ödül Puanları:
    188
    O kızı ,siz gelinsiniz.Kızı kadar size kıymet verir mi ,düşünür mü hiç ? Asla...:umursamaz:
    Sizden para almış,çünkü oğlumun parası ,diye bakıyor olaya büyük bir ihtimal.:nazar:
    O nedenle boşuna canınızı sıkmayın.

4. 16 Haziran 2009
  5. nalansu09

nalansu09 çatlak patlak yusyuvarlak Pro Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    amannn boşşşverrr be gitsin hayırlı olsun demesse demesin almışsınya evi sen ona bak güzelim ne gelinler var kocasıda kayganasından yana olan eşini savunmayan. eşin seni onlara karşı ezdirmiyorsa gerisi faso fiso ..hem o kızı onun ayagına taş degse dünyası kararır ama sanki sen taş oyugundan çıkmışşın ..aldırma canım ..

6. 16 Haziran 2009
  7. beste2006

beste2006 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    eşin arkanda duruyorsa boşver gerisini..

sende kaynana de:

bende annemin evinde çok rahattım. bizde zorlandık borç öderken, olsa yardım ederdik, ama bizdede yokki anneciğim:)))))))))

onlar ağlamadan sen , eşin ağlayacaksınız..

biz eşimle bunu öğrendik..

8. 16 Haziran 2009
  9. nidam034

nidam034 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben buna cok kızıyorum işte kendı cocuklarının canı can elin kızının ki de patlıcan..allahım yarabbımm

10. 16 Haziran 2009
  11. minikcadimm83

minikcadimm83 MeLeĞiM BeNiMLe.. Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    bencede canım yaa kadın lafı vermiş ağzına tatlı bi dille deseydin bende annemin evinde borç ödemedim.ama eşim için katlandım herşeye tarzında.bu nedir yaa gelininde senin kızın.
    inş.biz böyle kaynana olmayıs Allahım..

12. 16 Haziran 2009
  13. burbuk

burbuk Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.682
    Ödül Puanları:
    163
    Sağlığınız, huzurunuz yerinde mi?
    Buna cevabınız evetse eğer, kayınvalidenizin sözlerine alınmayın. Olan olmuş biten bitmiş. Şimdi kendi kendinize dertlenip neden üzülüyorsunuz ki.
    Belki sizin o dönemlerde çektiğiniz sıkıntıdan dolayı sizin annenizde etrafına aynı sitemlerde bulunmuş olabilir. Evlat işte insanın yüreği dayanmıyor.
    Belki kayınvalideniz eşiniz içinde üzülmüştür
    Boşverin yaaa, takmayın kafaya.

14. 16 Haziran 2009
  15. Laale

Laale Aşikârdır Zat-ı Hak Pro Üye

Beğenildi:
    21.630
    Ödül Puanları:
    363
    Biliyorum boşver deyince geçmeyecek ama inan ki kayınvalidenin her söylediğini kafana takarsan inan ileride senin ruh sağlığına yazık olur..
    Ne derse desin sen kendi evliliğine,eşine,kendine bak..
    Karşıdan ne kadar çok beklentin olursa o kadar çok üzülürsün bana inan.

16. 16 Haziran 2009
  17. ARKADAXSXXSXXSX

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    üzülmüyorum sadece içimden sitem ediyorum belki oğluna evladı diye üzülmüştür ama sizinde bişey ihtiyacınız varmı diye yeni evimize cıkarken sorsaydı sormadı ama canını sağolsun bana demek istediği şu zannedersem can benim cenım cıksın senin canın

18. 16 Haziran 2009
  19. ARKADAXSXXSXXSX

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    haklısın canım cok haklsın bir ara cık girmiştim beklentiye tasınacağımız dönem ama duvara tosladım tosladıktan sonraq aklım başıma geldi