Grmcelere gck olanlar

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve EU3 tarafından 16 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    16 Temmuz 2009
    Konu Sahibi : EU3
  1. EU3

EU3 Guest

ya gerçekten bazı davranıslar ınsanınn sınırınııı bozuyor acayıp annemınn yerınde olsam hıc cekemezdımm valla sankiii biz sabancıyızz tamam yapıılan ııyılıkler soylenmez ama aşıolar artık bu kdarr yuzsuzluk olmazki ama halamınn kızınaa telefon alınıcakk babamm aldıı parasınıı vermıyolar.küçük amcam yenı evlendii eşyalarınıı aılece aldılar herayy taksıt oduyor butun kardeşler babamm kendısınınkı oduyor bıde obur abblası veremıyormus onunkınıde veriyor.veremedıgınden degıl işine gelmıyor.buraya gelıyorlar cumbur cemaat kendı evlerı gıbı mutfaga gecıppp dolap karıstırmalar yemekk hazırlamalar oturuyolar bas koseye garıbımm annemm ortada gezıyo.en son sınır oldgumuz şey babam telefon almış yenii halamm duymuş hemen arıyoo eskısını bana ver bukadar yuzsuzluk olurmu yaa daha neler nelerr annemınn yerınde olsamm agızlarınn payınıı verrdım bı guzellll:kızgın:

2. 16 Temmuz 2009
  3. nidam034

nidam034 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    he sen annenın görümcesine sinir oluyorsun..bende senin görümcen sandım..

bu arada bu benim fikrim katılırsınız katılmazsınız bu sıze kalmış bence gorumceyı veya kaynanayı kendı aılenizden bırı olaraktan gorursenız hıc bır sorun olmaz..
    dusunun ki
    kardesınız evınıze geldı..dolabı actı bıseyler yedi..buna kızılmaz..ama gorumcesı aynı seyi yapsa..hemen bir tepkı gosterılır..o kım oluyorda benım dolabımı acıyor gıbılerınden laflar edılır..oda can oda can oda kardes oda kardes..

4. 16 Temmuz 2009
  5. ilarzu

ilarzu Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    ya çok sinirlenmişsin karışık kuruşuk çözebilene aşkolsun:)))))))

görümce dediğin kişi senin halan aslında

benim halam gelsin dolabımı karıştırsın ne var bunda yani o benim halam ya babamın kardeşi

bence bu babanızın ve annenizin meselsi o onun parasını ödemiş o yardım etmek istememiş falan

sizin paranız varsa çalışıyorsanız şöyle diyebilrsiniz

siz ne yaparsanız yapın paranızı karışmıyorum ama ben vermiyorum sıkışırsanız kendiniz idare edin.

isterseniz siz vermeyin yada vermiyorsanızda karışmayın bence para onların parası kimse kimsenin hakkını yemiyor sonuçta...

6. 16 Temmuz 2009
  7. burbuk

burbuk Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.682
    Ödül Puanları:
    163
    Bende şaşırdım okuyunca, kimden bahsediliyor dedim bir an. Görümce meğer annenin görümcesiymiş.
    Bende nidam034 ve ilarzu'nun söylediklerine aynen katılıyorum.

8. 16 Temmuz 2009
  9. EU3

EU3 Guest

DAHA çok sey varda yaz yaz bıtmezz sinir bozucu davranıslar var çokk gerçektenn düşünün yenı telefonn almıssınız hemen haberi duyulmmuş sizi arıyor oburunude baana ver diye ihtiyacıda yok telefona baana gore cok yanlıs gelıyo bunlar sızınn dusuncelerınze saygıı duyuyorum:eek:

10. 16 Temmuz 2009
  11. ilona

ilona psikolocik deli Pro Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    348
    annen sesini çıkaramıyosa sen çıkar ozaman :nazar:

12. 16 Temmuz 2009
  13. iLk

iLk AkreP Pro Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    148
    Görümce edasıyla süzüldüm içeriye, dedim bakiym ne oluyo bu gelin hanıma, derdi ne:)

Okudum okudum bişy anlamadım , konunun içinde görümce aradım bulamadım :)

Neyse ki arkadaşların yorumlarından çıkardım :)

Söz konusu görümce halaymış meğer...

Takma kafanı canım yaa, annen çıldırmıyor sen de çıldırma ...

14. 16 Temmuz 2009
  15. minikcadimm83

minikcadimm83 MeLeĞiM BeNiMLe.. Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    kötükedihüsovalla halamı sevemdiğim için sana katılıyorum,aynı benim halam yüzsüzün teki,bencil,cimri babamı yıllarca sömürdüler saf babamda kardeşim die neler yaptı onlara,nooldu benim düğünüme bile gelmedi,hakkımısı helal etmiyorus.
    valla halnasa da saf sanmasınlar herkesi çoluğu çocuğu var baban onu düşüneceğine sana 2 lira fasla versin.enayi yerine koymasınlar.
    aman bana hala demeyin:eek:klava:

16. 16 Temmuz 2009
  17. EU2

EU2 Guest

baban yeni telefon aldıysa eski telefonu istemesinde ben bi sömürülme görmedim canım
    ayrıca mutfağa girip ne güzel yemek yapıyo,dolabı açıyo ne var bunda?yabancı gibi görüp soğuk durmuyo annende oturuyo fenamı:dance:
    k.bakma tatlım ama abartılıcak hiç bi şey görmedim ben:nazar:

18. 16 Temmuz 2009
  19. denizcek

denizcek gül-ümse Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    annen karışmıyosa belki bi bildiği vardır.. anneni koru ama ezdirme...fazlada karışma belki sonunda sen kötü olursun :kahve:

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.