Grmcesinden ekenler... Buraya:((((

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve askmm tarafından 6 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

?

görümcenizle ilişkiniz nasıl

Anketin kapanma tarihi 21 Mayıs 2009.
  1. çok iyi

Oylanma: 10
    16,9%
  2. iyi

Oylanma: 11
    18,6%
  3. orta

Oylanma: 13
    22,0%
  4. kötü

Oylanma: 25
    42,4%
    6 Mayıs 2009
    Konu Sahibi : askmm
  1. askmm

askmm Guest

arkadaşlar bnm bir tane görümcem war ama 1000 taneye bedel daha sewgilimle aramızda söz nişan yok ama şimdiden hayatı burnumuzdan getiriyor herşeye karışyor szce biz ewlendkten snra düzelrmi yoksa yne karışırmı???

2. 7 Mayıs 2009
  3. CADISILA87

CADISILA87 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ya var öle tipler... arkadaşımı erkek kardeşi vardı sevgilisine yapmadığı kalmadı kıza küfürler ediodu..esasındada iyi bir kızdı ama kardeşini paylaşamıyordu ben çok şaşaırıyorum açıkcası

4. 7 Mayıs 2009
  5. uzumbugusu

uzumbugusu Siyah İnci'm... Üye

Beğenildi:
    227
    Ödül Puanları:
    153
    Neden izin veriosunuzki karışmasına..Ewlendikten sonra daha beter olur eminim

6. 7 Mayıs 2009
  7. DUYGUCIKMAZI

DUYGUCIKMAZI maskeli balo ve shte yüzü Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    148
    ben görümceyim abimin gelinimizin hiç bir zaman bir işlerine karışmadım karışmamda.herkes ne yaparsa yapsın arada kalıp kötü olucagıma.......
    sesimi çıkarmam daha iyi............
    banada karışılmasını istemem.........

8. 7 Mayıs 2009
  9. funmak

funmak minik kuşum geliyor... Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    148
    görümcem yok ama kayınvalidem görümcesinden çok çekitiğini söylerdi neyse bende çekinerek gittim kadına aa bir baktım dünya iyisi bir kadın kendi annemim babamın evinden daha rahat ettim bizle ck ilgilendş sağolsun ama kayınvalidemle neler yasadıalr bşlemem çok iyi bir insan olabilir ama geline neler yapar bilemem gerçi benim kayınvalşdemde az cadı değil ya hadi neyse hihoyyyt

10. 7 Mayıs 2009
  11. funmak

funmak minik kuşum geliyor... Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    148
    görümcem yok ama kayınvalidem görümcesinden çok çekitiğini söylerdi neyse bende çekinerek gittim kadına aa bir baktım dünya iyisi bir kadın kendi annemim babamın evinden daha rahat ettim bizle ck ilgilendş sağolsun ama kayınvalidemle neler yasadıalr bşlemem çok iyi bir insan olabilir ama geline neler yapar bilemem gerçi benim kayınvalşdemde az cadı değil ya hadi neyse hihoyyyt

12. 7 Mayıs 2009
  13. balxixmnur

balxixmnur Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    benim kaynanamda hep haklıdır. görümceleri suçlu, eltisi suçlu ama büyük suç kaynanamda. herkes onun dediğini yapacak o konuşacak herkes susacak off çirkefmi çirkef bir kadın. kızı ondan beter valla. anasına bak kızını al anneannede aynı hatta kaynanamın sülalesi aynı çirkef kimse sevmez onları.
    bende görümceyim hiç abimi kıskanmadım hep iyi olsunlar diye uğraştım ama o beni eşimden kıskandı. hem biz sadece bir hafta sözlü kaldık hemen nikahımızı yaptık. nikahlı karısıyım yanına gitmeyecekmişim. illaki ailede bir kıskanç oluyor maalesef.

14. 7 Mayıs 2009
  15. myhope

myhope Umudum çiçek açtıııı:))) Üye

Beğenildi:
    17
    Ödül Puanları:
    148
    görümcem yokkkkkkkkaydirigubbakcemile3
    ama ben görümceyimm yengem ki yengede demem adıyla hitap ederim benden küçük çünkü bana kardeşimden yakındır Allah razı olsun en yakın arkadaşım dert ortağım herşeyimdir o inanın abimden önce gelir sanırım herşey karşılıklı ne ben onu yenge diye ne o beni görümce diye tutar kardeşiz bizz daha iki kardeşim var diğerleri nasıl olur bilemem ama sonuçta gelin görümce elti kaynana off anlamıyorum yaa insanız hepimizz niye başkasının üzerinde otorite kurmaya kalkışalım ki değil miii hepimizin iyi kötü huyları var kendimize nasıl davranılsın istiyorsak karşımızdakine de öyle davranıp dengeyi kurmamız lazım diye düşünüyorum ama burada öyle şeyler okuyorum kiii o tip insanlarla karşılaşsaydım eğer neler olurdu bilemiyorum bu açıdan şanslıyım sanırım sadece yengem değil kayınvaldem eltilerim de iyidir benim burdakilere kıyasla en azındannn:KK46::KK46::KK46:

16. 11 Mayıs 2009
  17. askmm

askmm Guest

görümcemdeki kötülükleri sayıyorum
    1.yalan
    2.dedikodu
    3,hayatımza karışma
    4,kıskançlık
    bu kadar yetermi aynı mahalledeyz bni sewgilimlede birbirmze düşürüyo arkadaşlarımlada sonunda bni delirtcek yani herşeye burnunu sokmasa ölür Allah ım yaa ewlenncede byle olursa naparım bn

18. 11 Mayıs 2009
  19. GGGTTT

GGGTTT Guest

düzelmesini bekleme düzelmez daha kötü olur. bence şimdiden haddini bildir nerede duracağını bilsin.sonra tepene çıkar. nişanlında arkanda duruyorsa tabii. bende sustum sustum. evlendikten sonraa kocamı aradı gizlice annesinin maddi durumu iyi değilmişte kendiside yeni araba almış borçlarını ödüyormuş o yüzden anasına para göndermek benim kocamın boynunun borcuymuş. ondan sonra açtım ağzımı yumdum gözümü. sen kim oluyorsunda benden para istiyorsun, bir derdi varsa ananın önce beni arasın, sen nasıl benim aileme müdahele edersin iç işlerine karışırsın diye. şimdi kocamda sesini çıkartmıyor. karşılıklı nefret ediyoruz birbirimizden. ama ağzını açamıyor. tepene çıkmadan olaya el koy.