Grubu olan var mı arkadaşlar?

Konusu 'Özel Yetenekler, yani müzisyenler' forumundadır ve EU1 tarafından 14 Ekim 2007 başlatılmıştır.

14 Ekim 2007
    Konu Sahibi : EU1
  1. EU1

EU1 Guest

bizde 4 arkadaş kendi çapımızda bi grup kurduk ama daha çok yeniyiz bu grup işinde.. ben de bas gitaristim.. basmaya uygun gördüler beni de napiim artık sırnaşık şey sizlerden bir grubu olan var mı arkadaşlar deneyimlerinizi paylaşırsanız çok sevinirim ve acaip de faydası olur.. bu arada grubumuzun adı shauma anlamını sormayın vokalimiz rüyasında görmüş :Roflol: bi yerlerde çıkmaya başlarsak izmirdekilere sesleniorum yalnız bırakmayın biziiiiiiiiiiiiii a.s.

2. 12 Kasım 2007
  3. Shmarıg

Shmarıg Guest

bizimde grubumuz var ben gitar çalıorum bizim bi grubumuz var ama hem dansçıyız hemde müzik olarak bi grubuz daha çok hip hop ve pop danslar yapıoruz müziktede rock şarkılar çalıoruz 2 erkek 2 kızız grubumuzun ismide mafia

4. 14 Kasım 2007
  5. EU1

EU1 Guest

çok sevindim canım peki bi yerlerde çıkıomusunuz arkadaş arasında mı yapıosunuz_? bu arada hangi okuldasın_? ben ege'deyim de... yoksa aynı okulda mıyız kız_? a.s.a.s.

6. 14 Kasım 2007
  7. EU1

EU1 Guest

ayy pardon yaşını şimdi gördüm valla e o zaman izmirin neresindensin kız onu söyle bakiim :)

8. 14 Kasım 2007
  9. gurbaa prenses

gurbaa prenses KK'nın Haylaz Kızı Pro Üye

Beğenildi:
    190
    Ödül Puanları:
    213
    üniversitede iken özgün müzik+şiir konseptli bi grubumuz vardi
    solistlik yaptım o grupta uzunca bi süre
    çok güzel günlerdi....

10. 14 Kasım 2007
  11. EU1

EU1 Guest

çok sevindim yaa bende kendimi yalnız hissetmeye başlamıştım valla grup olayında... çok güzel bir şey bence de...a.s.a.s.a.s.

12. 14 Kasım 2007
  13. gurbaa prenses

gurbaa prenses KK'nın Haylaz Kızı Pro Üye

Beğenildi:
    190
    Ödül Puanları:
    213
    evet canım kesinlikle
    tadını çıkarmaya bak
    ben cdleri izledikçe "iyi ki" derim hep...
    cocuklarıma da izleticem gurur duysunlar analarıyla :dance:

14. 14 Kasım 2007
  15. EU1

EU1 Guest

duysunlar tabi kız ne güzel anamız gitar neyin çalıomuş desinler :roflol: bizde de kayıtlar var başta çok berbattık ama git gide iileştik valla :dance: