Gs byten haplar... Kullanan var m?

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve BenAybegum tarafından 28 Ocak 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    28 Ocak 2008
    Konu Sahibi : BenAybegum
  1. BenAybegum

BenAybegum Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    st. herb isimli bi firmanın ürünleri var ve reklam olarak cok iyi hatta sitesi süper. bayağı aydınlandım fakat genede işe yarar mı korkusu var.
    bu haplardan kullanan var mı?
    ben 2 sene önce allbres kullanmıstım ama bir kutu

2. 28 Ocak 2008
  3. BenAybegum

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    şimdi bi arastırma sonrası ne oğrendim. bu haplar kullanılırken KALSİYUM ALINMALIYMIŞ:1shok:ben hep bunu unutmusum.bi de süt yoğurt falan yenmeliymiş sıksık.
    ayrıca st herb in hapı da var ama turkiyeye daha gelmedi

4. 28 Ocak 2008
  5. kivi

kivi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    St herb ürünleri çok pahalı, ilk önce bende almaya niyetlendim ama araştırdım, çok olumsuz yorumlar vardı, vazgeçtim.. Kızın biri 1 milyarlık ürününüden bile memnun kalmamaıştı ... Siz alıp kullanırsanız bizede haber verin :)

6. 29 Ocak 2008
  7. BenAybegum

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    ben once daha ucuz urunleri kalsiyumla denicem ama ne zaman :eek:elime para geçince söyle 3 kutu falan alırım.zaten o st lerle 3 ay 6 ay falan dio, 1 milyarlık solusyondan alsam 6 milyar eder ki ben buna bi göğüs bide burun estetiği yaptırırım sanırım:mymeka:işte bu yuzden alacağim en pahali urun rimifem olur sanırımyerimseniben
    ha bu arada ben o bursadan olan karısımı yıyoken bi haftada 2 3 cm buyumustu:1shok:sonra o skandal olay falan patladı ve bıraktım.bu aralar gene basladım ama bu sefer kalsiyum desteklijeyyarbakalım nolcak
    yani bunlar büyücek inşallah cok azmettim.bu arada adacayı içenler 3 dak.dan fazla demlemesin toksik madde oluomus vucuda

8. 29 Ocak 2008
  9. Honest

Honest Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    86
    :1closedeyes:kıs aybegüm sen o aktardan aldığın karışımla HAFTADA 2 3 cm büyüdüğüne eminmisin yav:1shok:bende kullandım 3 hafta hafif bi büyüme oldıu sonra bıraktım nedenseşakkıdıben rezene içiyorum sürekli bide ben allbress almıştım 2 kutu 1ini kullnadım 2.cisi kalmıştı şimdi onu kullanmaya başladım of ya allak bullak oldum iice hetatlicadiarzubende başlasammı şu karışıma tekrar ya?sen nasıl kullanıyodun arkadaşım aktarın karışımını:uhm:
    bide bende şu rimifemi merak etmiyor değilim ..para yokki allah kahretsin:icecream:neyse arkadaşım bilgilendirirsen sefinirima.s:1hug:a.s.:enbuyukkk:

10. 29 Ocak 2008
  11. esr70

esr70 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    :1closedeyes:arkadaşlar bn o göğüs büyüten hapllardan tam 4 kutu kullandım bnde hiiiççççç bir işşeee yaramadı.bir de param gitti.yurt dışından göğüs büyütme spreyi bile getirttim onu da kullandım o da masal çıkdı.boşuna paranızı sokağa atmayın arkadaşlar.neysek oyuz işte.selamlar

12. 29 Ocak 2008
  13. BenAybegum

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    gercekten oyle olmustu:teytey: yoğurtla yiyodum gunde 2 defa.hatta dedim ki kendi kendime desteklilerle kaç cm gelioki acaba dedim,bi baktım 85 cm. e o zaman 2 3 cm buyuse tam olcak dedim ama doldurmak için sanırım 90 cm falan olmalı cewresi ki oyle taşsın da sucuk gibi durmasın:kızgın:
    ama benimki daha 80 cm falan olmalı karışımdan sonra hiç ölçmedim ve tekrar küçüldüğünü düşünüyorum.çünkü başlangıçta 80 cm idi:uhm:

14. 31 Ocak 2008
  15. tuana_tuana

tuana_tuana Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    karisimin bursadaki aktarin karisimi canim? ondan ben de kullaniyorum 40 gun felan oldu ama oyle abartili bi buyme goremiyorum. 1.5 cm buyumus sadce

16. 31 Ocak 2008
  17. avoncukız

avoncukız Guest

arkadaslar bu bursadakı karısım ne ögrenebılırmıyım?ya ben bu dogal yöntemlerle büyütmek istıyorum..daha hıc bırsey denemedım ama kesın bırsey bulamıyorum kıbenneyaptımki

18. 1 Şubat 2008
  19. BenAybegum

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    size saw palmetto da kullanmıştım eskiden anlatmişmiydim bunu.sonra hala yumurtlama donemim cok ağrılı gecio.ayın ortası yani doktara gittim bayağı ii yumurtladığına işarettir bu dio ama gelde bana sor sen.ağrım bi haftaya yakın suruo ondan sonraki hafta da zaten adet oluorum bi hafat bittikten sonra bi hafta mola ve sonra gene ay ortası yumurtlama sancıları.ya ben o hapları nasıl kullanım ne salağim ha:mymeka:vucudumu bozdum resmenÇok üzgünüm çoookaslında bursa karışımı pek içimden gelmio ama arada bi yiyorum işte. şimdi bide haberlerde makyaj ve alkol buyutuo die duydum:uhm:yahu ben makyajdan once daha mı duzdum yoksa da ben farketmedim:uhm:ama alkol almam şimdi sacma sebepler için.
    zaten allaha isyan eder gibi oldum bu uğraslarımla bi de harama el uzatamamyasakkelime

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.