Gs bytme operasyonu sonras damarlanmalar

Konusu 'Meme Estetiği' forumundadır ve mavis1311 tarafından 20 Eylül 2009 başlatılmıştır.

20 Eylül 2009
    Konu Sahibi : mavis1311
  1. mavis1311

mavis1311 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Merhabalar arkadaşlar 1 ay önce silikon taktırdım Şu anda göğüslerimin altında (göğüsle bedenin birleştiği kısım) üçer tane kalın damar var ve kollarımı kaldırdığımda epey gerginleşiyor.Benzer problem yaşayan varmı.Bilgilendirirseniz sevinirim.

2. 22 Eylül 2009
  3. DENIZ7

DENIZ7 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    selam maviş ben yaptıralı 26 gün oldu kollarımı kaldırdığımda değil ama geriye doğru esnediğimde 3 tane gergin kas gibi bir şey çıkıyor aynen senin dediğin yerde . ve zorlarsam acıyor. doktora sordum ameliyatla ilgisi yok kalsiyum eksikliği olabilir veya yorgunluktan olabilir diyor
    . yaptığımız ameliyatta alttaki kaslarla işimiz olmuyor dedi. ancak bana göre doğru değil dediği. solda çok belirgin 3 tane, sağda az 2 tane var.
    ilk fark ettiğimde daha belirgindi şimdi biraz azaldı(yumuşadı gibi). senin damar dediğinde benimki gibimi yoksa bildiğimiz mor kan damarımı?
    ve doktoruna sordunmu sana ne dedi?

4. 23 Eylül 2009
  5. mavis1311

mavis1311 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Canım yanıtladığın için çok teşekkür ederim.Aynı şeyden bahsediyoruz sanırım.Benim doktorum masajla geçebileceğini söyledi fakat ne olduğuna dair pek bilgi vermedi.Benim bi problemim daha var.kollarımı kaldırmadan göğüs kaslarımı sıktığımda göğsümün şekli bozuluyor.sende de oluyormu acaba?Görüşmek üzere.

6. 23 Eylül 2009
  7. DENIZ7

DENIZ7 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    yok canım benim başka bir sorun yok. tabi daha tam doğal görünmüyor zamanla düzeliyor. günlük hayatımda hiç bir sorun kalmadı çok şükür. hatta geceleri önceki kadar rahat yatıyorum.
    şimdi sabah öğle ve yatarken olmak üzere dikişlere basarak (iz için verdiği kremle) masaj yapıyorum. dikişlerin altındaki sertlikle oldukça azaldı.
    sanırım o damarlanmalarada faydası oluyor oda epey azaldı.
    doktor özellikle tamamen saran(sıkan) sporcu sütyeni kullanmamı tavsiye etti. gece gündüz onu kullanıyorum.
    sen sporcu sütyeni kullanıyormusun? sevgiler

8. 23 Eylül 2009
  9. mavis1311

mavis1311 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Başka bir probleminin olmamasına çok sevindim.Aslında benim takıntılarım dr.umun ilgisizliğinden kaynaklanıyor.İyi araştırmadan oldum ameliyatı.Ama güzel iş çıkarttı gibi geliyor. Bende sporcu sütyeni kullanıyorum.Dr.um 1 ay kullanmamın yeterli olacağını söylemişti ama ben bir süre daha kullanacağım.Dr bana günde 1 saate yakın masaj önerdi sen nekedar süre ayırıyorsun Hoşçakal Sevgilerle

10. 24 Eylül 2009
  11. DENIZ7

DENIZ7 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    Sevgil maviş sana katılıyorum benimde bazı şeyleri sormadan öğrenememem canımı sıkıyor. ama bu saatten sonra ancak yaptıranlarla sıkıntımızı azaltmaya çalışacağız. bana sütyeni 3 ay takın dedi. masaja gelince 1 saat gibi bir süre vermedi. biraz fazla değil mi? yani parmak dayanmaz o masaja. peki sen 1 saat yapabiliyor musun?
    ben günde 3 kere iz için verdiği kremle basarak 5er dk yapıyorum. sevgiler

12. 25 Eylül 2009
  13. mavis1311

mavis1311 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Haklısın canım 1 saat bana da fazla geldi.Zaten 1 saat yapamıyorum.Fırsat bulamıyorum.Bugün yine caanım sıkıldı. Kollarımı kaldırdığımda sanki sağ göğsümdeki protez biraz aşağı inmişte hissediliyormuş gibi geldi.Zaten göğüs kaslarımı sıktığımdaki görüntüde çok canımı sıkıyor.Sanırım kontrol için farklı bi doktora gidicem.Umarım sorun yoktur.Bazen acaba ben mi çok inceliyorum diyorum ama incelemeden de edemiyorum.Görüşmek üzere

14. 25 Eylül 2009
  15. -bella-

-bella- Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    77
    Ödül Puanları:
    108
    bende ameliyat olalı 2ay olucak ve aynı sorun bendede var.ama sadece sağ göğsümde,ellerimi yukarı kaldırınca böle damar gibi 3tane şişlik oluyo tam göğsümle bedenimin birleştiği yerde :KK43:( çok merak ediyodum bende bu ne diye?demekki yalnız değilmişim bu konuda,alla alla neki bu yaaa,umarım biraönce gecer :KK43:(
    ve artık hiççç masaj yapasımda yok, yapamıyorum, umarım yumuşarlar masaj yapmadan

16. 25 Eylül 2009
  17. DENIZ7

DENIZ7 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    canım dediğin gibi şekillede ilgili sorun varsa önce kendi doktoruna git bakalım ne diyor. şu durumda seni tatmin etmeyecektir muhakkak ama keni yaptığınıda görsün. ama sonra başka doktorada git. daha yeniyken belki masaj gibi bir şeyle belki düzeltilebilir.
    belkide (inşallah) sana öyle geliyordur. lütfen gecikmeden git . birde benim doktorum kapsüllenme olursa ne yapılacak diye soruğumda 15dk. bir operasyonla kapsüllerin arası açılacak demişti. umarım böyle bir şey değildir seninki. ama olsa bile en kötü ihtimal sanırım bu olur. kafanda büyütmeden dokora git arkadaşım. allah yardımcın olsun lütfen sonucundan beni haberdar et. iyi haberlerini bekliyorum. sevgiler

18. 25 Eylül 2009
  19. DENIZ7

DENIZ7 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    sevgili kara çiçek sen doktoruna sordun mu?