Gs dikletirme

Konusu 'Meme Estetiği' forumundadır ve Antepligelin tarafından 12 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

12 Mayıs 2009
    Konu Sahibi : Antepligelin
  1. Antepligelin

Antepligelin Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Selam arkadaslar...

ben oldum olasi hep kilo alip vermisimdir. Gögüslerimde normalden büyükler, dolayisiyla bu sartlarda bayagi bir sarkma oldu. Ben almanyada yasiyorum ama burda gögüs ameliyati olmam imkansiz okadar maddi durumum yok, ameliyat olan arkadaslar bilirler, böyle bir ameliyata girmek icin nekadar parayi gözden cikarmak gerekir türkiyede??? Gögüslerimin büyüklügünden memnunum, yani gögüs kücültme söz konusu degil benim icin, ben ya gögüs büyütmeyi yada diklestirmeyi düsünüyorum...

Sanmiyorum ama ameliyat olmadan gögüsleri diklestirmenin yolu var midir? Birde ister istemez ameliyat izi kaliyordur eminim, nasil bir iz kaliyor ve hangi büyüklükte biliyor musunuz???

Haaa birde ileride dogum yapinca cocuk emzirmeye bir etkisi oluyor mu?

Bu konuda tecrübeli olan arkadaslardan yardim istiyorum simdiden tesekkür ederim hepinize.

Son düzenleme: 12 Mayıs 2009
  2. 12 Mayıs 2009
  3. benim_dunyam

benim_dunyam Guest

seninle sorunumuz ayni benimkinde fazla sarkma yok bende diklestirme yaptiricam almanyadayim bende frankfurtta kisin istanbula gidip yaptiricaz naci beye ikiz dogur deforme oldu sende istersen naci beyin sitesinin adresini verebilirim burdaki arkadaslar bayagi yardimci oldular sagolsunlar belki ikimize dusuk fiyat verir

4. 12 Mayıs 2009
  5. benim_dunyam

benim_dunyam Guest

dilersen yaz bana

6. 12 Mayıs 2009
  7. EU3

EU3 Guest

Merhaba antepligelin benim de benzer problemim var, memeler sarktı ve içi boşaldı emzirdikten sonra, ben muayene oldum. Yani geçen sene genital estetik yaptırdığım doktoruma gösterdim.Normalde toplanacak ve içine silikon konacak.Memeyi iple askılama gibi bi yöntem var, doktorumla konuştum çok iyi sonuçları yokmuş.
    Yani mecbur izli olacak. Benim memem aşırı sarkık olmadığı için lolipop gibi iz kalacak resimleri gördüm memeler o kadar güzel ki izleri pek umursamadım. İlerde doğum yaparsakta memenin formunda bozulma olabilirmiş az miktarda ama emzirmeye etkisi yokmuş şekerim. Ben de para topluyorum 1-2 aya tamamlayacağım inşallah.hihoyyyt

8. 13 Mayıs 2009
  9. benbenim

benbenim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    slm canim... benimde ayni sorunum var.. su naci beyin sitesini banada verisrsen cok sevinirim ;-) ! yerimseniben

10. 14 Mayıs 2009
  11. benim_dunyam

benim_dunyam Guest

12. 15 Mayıs 2009
  13. Antepligelin

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Selam senin dedigin o doktora bir göz atayim... Doktorun iyi olmasi cok önemli cünki zamanla silikonlarda kayma filan olabiliyor... bilirsin, almanyada bu ameliyatlar cok pahali nerden baksan 10.000€ gözden cikarmak gerekir. Zaten önce biraz para biriktirmem gerek benim düsündügüm fiyat 3.000 YTL civarinda bilmem bu fiyata yapan doktor bulabilir miyim emin degilim.

Gecen televizyonda gördüm gögüs uclarini tamamen cikariyorlar ve gögüs altini kesiyorlar ordan silikonu takiyorlar ve sonra gögüs uclarini geri dikip alttaki dikiside kapatiyorlar. Gögüsler sarkik olacagina üzerinde biraz yara olsun daha iyi bence! Benim_dünyam, arkadasim peki senin doktorum kaca yapiyor?

14. 21 Mayıs 2009
  15. guzelnurcin

guzelnurcin Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Merhaba Antepligelin;
    Ben de meme toparlatıp, bir miktar küçülttüreceğim. Haftaya doktorumla randevum var. Mailleştim sonra da telefonla konuştum. Doktor hanım meme toplamayla beraber protez konabilir dik görünmesi için meme dokusu çok yağ içeriyor ve yaygın duruyorsa dedi. Normal toparlanmaya protez konacaksa 4000-4500 TL tutar en düşük dedi. İşin içine protez girince 1200 $ protez ücreti tutuyormuş. Ki şu ana kadar araştırdığım en uygun ücretlerden biri. Yani 3000'e meme toplatıp, protez koydurman biraz zor şekerim ya. Gene araştırmaya devam et sen, ama protezin iyisini koydurmak lazım ki sonradan problem yaratmasın. Öptüm canım

16. 23 Mayıs 2009
  17. sevgihanim

sevgihanim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Merhaba Antepli gelin sen nerede ameliyat olacaksın? ıstanbul'da mı? Ben ıstanbul'a gideceğim. Hollanda'da yaşıyorum. Araştırabildin mi?? ıyi bi doktor bulursan bana da yardımcı ol lütfen

18. 24 Mayıs 2009
  19. Antepligelin

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Hmmm evet Nurcin 3000YTL zor olabilir artik en ucuz nerdeyse orda yapdirmayi düsünüyorum. Tabiki doktorun iyi olmasida cok önemli. 4binde olabilir sorun degil yeterki temiz olsun.

Sevgicim ben istanbulda olmayi düsünüyorum cünki avrupada coooook pahali. Burada yapmaya kalksam en az 10.000€ gözden cikarmak gerekir ki bu imkansiz. Sonucta türkiyedekiler de doktor bukadar fiyat farki varken almanyada yapmayi düsünmüyorum acikcasi. Baska SIKINTILARIM oldugu icin fazla arastiramadim acikcasi ama daha saglam bilgiler edindigimde senide haberdar ederim merak etme....