Gsleri bym hanmlar bu balk size!

Konusu 'Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri' forumundadır ve deryamelis tarafından 13 Haziran 2009 başlatılmıştır.

13 Haziran 2009
    Konu Sahibi : deryamelis
  1. deryamelis

deryamelis Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    :uhm:yaa bi sürü yöntem yazmışsınız haplar yağlar otlar..peki ama hangisi kesin çözüm?kullanan ve kendinde işe yarayan bbayanlar buraya yazabilirlermi hangi yöntemi ne kadar süre uyguladıktan sonra ne kadar işe yaradı??

Son düzenleme: 13 Haziran 2009
  2. 14 Haziran 2009
  3. deryamelis

deryamelis Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    lütfeeeenn çok önemliiiii

4. 15 Haziran 2009
  5. brcckr

brcckr Guest

açıkçası bende çoooooooooook merakkkk ediyorum bilen bir varsa açıklasın
    lütfeeeennn

6. 15 Haziran 2009
  7. Maskaraa

Maskaraa Ece Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Topikleri incelediyseniz nelerin etki ettigini anlayabilirdiniz.
    Anladıgım kadarıyla siz kesin işe yarayan şeyleri uygulamak istiyorsunuz.Ama etki etme durumu kişiden kişiye göre degişiyor ne yazık ki...
    Kiminde hiç etki etmezken cogunda da etki edebiliyor.
    Ben genelde herkese işe yarayan rezene çayını günde bir bardak içmenizi tavsiye ederim.
    Bu cay cogumuzda işe yaradı.
    Bununla birlikte kara üzüm çekirdegi tozunu da kullanmak etkiyi artıracaktır.
    Yalnız artık mevsimi geldi taze kara üzümü cekirdegiyle yemek kurutulmuşana oranla cok daha fazla etkili.Hızlı etki almak isteyenler 1 hafta boyunca normal büyüklükte bir salkım yerlerse cekirdegini cignemek koşuluyla gözle görülür derecede bir şişkinlik göreceksiniz.
    Bende ki dolgunluk adet dönemimdeki dolgunluktan daha fazla olmuştu.Bu dedikleriimin işe yarayıp yaramadıgını anlamak içinse denemeniz gerekecektir.
    Bazısına küç etki etmemiştir kimisine de ısırgan cayı iyi gelmiştir bu sebeple ön yargılı olmayın ve hepsini deneyin derim ben...
    Ben 4 aydır uygulayabildigim kadarını kendimi zorlamadan abartmadan yapmaya calışıyorum.
    4-5 cm lik büyüme sözkonusu.
    ılk zamanlarda şişkinlik olarak gözüksede artık bu görüntü yok meme dokum büyüdü hissedebiliyorum.
    Bu büyüme 3 aydan sonra daha belirgin oldu.
    Bu sebeple yılmadan devam edin ve önce inanın bu cok etkili cünkü...

8. 27 Haziran 2009
  9. KilicBaligi

KilicBaligi Albay Pro Üye

Beğenildi:
    6.715
    Ödül Puanları:
    238
    Katılıyorum maskara, herkesde farklı etki ediyor mesela forumlarda küç'ün kilo aldırdığını okudum ama bende tam tersi korkunç iştah kapatıcı etkisi oldu haliyle zayıflamaya başladım ki en istemediğim şey...Bunun dışında bütün bunları düzenli kullanmak şart, 1 ay kullanıp bırakırsanız hiç bir etkisi olmayacağı gibi ne kullanırsanız kullanın bunu spor ile destekleyin mutlaka çünkü bu sayede büyümeyi sabitlemiş oluyorsunuz...Ben bu kürlere başlayalı neredeyse 1 ay oldu ama şu anda epey gelişme kaydettim...

10. 28 Haziran 2009
  11. ezzoo

ezzoo Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    mrb kızlar,,
    kilolarınızı söyleyebilirmisiniz..çünkü benim kilom az olduğu için mi küçük die düşünüorum.1.69 boy 50 kiloyum..yani bunları yapsam da yaramaz die düşünüorum :KK43: ne dersiniz

12. 28 Haziran 2009
  13. _butterfly

_butterfly sonsuza kadar... Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Benim 1.70 boy,50 kilo;aynıyız yani.Ben de şimdiye kadar olumlu bir sonuç alamadım,ama devam ediyorum.Çünkü 1 sene sonunda büyümüş olanlar da var..bi umut işte:)

14. 28 Haziran 2009
  15. ezzoo

ezzoo Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ne kullanıosun peki..bişey kullanıp faydasını gördüğün oldumu??ben hurma yiorum..duymuşsundur..tık yok:)ama yeni başladım tabii..birde küç.

16. 28 Haziran 2009
  17. deryamelis

deryamelis Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bende küç kullanıyorum bir haftadır ve çilek yağı.bakalım işe yarar inşaallah

18. 28 Haziran 2009
  19. _butterfly

_butterfly sonsuza kadar... Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Ben küç yiyorum,çilek yağı ile masaj yapıyorum.Arada çay içiyorum,rezene ya da adaçayı.Şimdiye kadar kullandıklarımdan faydasını görmedim.Ama bekliyorum:)