Gslerim eriyor sanki:(((

Konusu 'Meme Estetiği' forumundadır ve EU1 tarafından 28 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    28 Mayıs 2009
    Konu Sahibi : EU1
  1. EU1

EU1 Guest

kızlar ben 27 yaşındayım 6 yaşında oğlum var.
    iki yıl emzirdim ama çok hırpalıyarak emdi oğlum
    23 yaşından belli göğüslerim sarkık
    ama en kötüsü artık iyice kötüleştiler
    90 beden takıyodum sütyeni şimdi 80 bedenin içinde yüzüyo
    en kötüsü boşluk boşluk oldu ya uzanınca buruş buruş oluyolar valla eşimden utanıyorum resmen
    derisini kaldırınca öyle kalıyo bu kadar sarkması anormal değil mi ya kafayı yiyicem uzun süre emzirenlerde başka böyle olan var mı neler yaptınız nolur cevap verin:a015:

2. 28 Mayıs 2009
  3. EU1

EU1 Guest

mrb bende seninle aynı dertten muzdaribim senin yazdıklarını okuyunca tıpkı ben dedim ama bende sarkma yok bomboş bir deri uzanında buruşmayı bırak dümdüzler zaten küçüklerdi ama dik ve dolgundu şimdi 28 yaşındayım oğlumda 9 yaşında
    okadar çok krem şifalı bitki yağlar ve en son karaüzüm çekirdeği mirmirmirmir amaa hepsi fos çıktı bekleyip hayal kırıklığına uğramaktan başka hiçbir işe yaramadılar 1 ay sonraya randevu aldım silikon taktırıcam anladımki başka yolu yok yazları destekli takıp terlemekten iyisi olsun diye dünya kadar para verip silikon destekler almaktansa artık kökten haledicem darısı başına a.s.

4. 28 Mayıs 2009
  5. EU1

EU1 Guest

ya canım aynen kozmetiğe bi sürü para döktüm
    spor falan fayda yok kas sıkılaşmaya bile gittim her yer sıkılaştı o aynı canım inşallah gelişmeleri burdan paylaşırız

6. 28 Mayıs 2009
  7. EU1

EU1 Guest

inş cnm sabırsızlıkla bekliyorum haziran sonunu genelde ameliyat olan arkadaşlar memnun ama olmayanda yok değil birazda olsa korku var istediğim gibi olucakmı diye ama yinede aynaya bakınca kendime cesaret veriyorum olayımda hergünü burda paylaşıcam tıpkı diğer arkadaşlarım gibi ben onlardan yararlandım belki birileride benim bilgilerimden yararlanır :eek:

8. 28 Mayıs 2009
  9. EU1

EU1 Guest

canım inşallah istediğin gibi olur
    bu arada göğsümde fibrokist olduğu için genel cerraha gittim.o dediki göğüsde zaten kas çok az olur emzirmeden sora yağa dönüşür tamamen ama göğüslerinde ki yağlar erimeye başlamış ve daha çok erir dedi bunun başka çaresi yok estetik yaptır dedi ama benim daha fazla cesaretim yok canım
    bu arda başka böyle olan var mı bazı kadınlar 4 -5 çocuk emziriyo bişe olmuyo benim niye böyle oldu ya:çok üzgünüm:

10. 28 Mayıs 2009
  11. EU1

EU1 Guest

[ı]arkadaşlar başka kimse yok mu bu yağ dolgulu bi yöntemden bahsediyolardı bilgisi olan var mı acaba[/ı]

12. 30 Mayıs 2009
  13. EU1

EU1 Guest

...................................................................................

14. 30 Mayıs 2009
  15. EU1

EU1 Guest

eşim ameliyata razı olmuyo bu yağ dokusuyla lakalı bişe bilen yok mu ya da yaptıran
    geçen hangi programdı hatırlamıyorum bi dr artık yağ alımı yaptığımız bölgenin yağını drekt göğse dolduruyoruz ve yeni teknikle erimiyo dedi
    hem basen ya da göbek neyse o gidiyo hem de memeler kalkıyo hayal gibi ya bilen var mı
    dr.un adını göremedim ortasına yetiştim ya
    :çok üzgünüm:

16. 31 Mayıs 2009
  17. EU1

EU1 Guest

canım öyle mi diyosun çok sağol
    napıyım ikna çalışmalarına başlıyım artık ama zor gibi yaafisfisfis

18. 31 Mayıs 2009
  19. papuli

papuli toprağım iyiki varsın Üye