Gslerim ok aryor

Konusu 'Doğal Göğüs Küçültme Yöntemleri' forumundadır ve Susqun_um tarafından 24 Nisan 2009 başlatılmıştır.

24 Nisan 2009
    Konu Sahibi : Susqun_um
  1. Susqun_um

Susqun_um Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Arkadaşlar göğüslerim çok ağırıyor...Ve inanılmaz derece büyüdü,yuvarlaklaştı,sertleşti...

daha 3 ay önce göğsüm yok diye göğüs büyütme yöntemlerine bakıyordum sitede..Şimdi büyüdüler ve bende nasıl büyüdüğünü anlamadım...Anneme göre bu normal kız çocuklarının göğüsleri 20 yaşına kadar büyüyebilir(anneme göre acının sebebide büyüme).Bu arada bende 17 yaşındayım.Bi doktora çıksam hangi doktora gidilir göğüs için onu bilmiyorum.Ayrıca aç derlerse çok utanırım...açamam.Ama çok korkuyorum göğsümde kitle falan vardır diye..Yani zararlı kist vardır diye..Böyle elliyorum elime yuvarlak şeyler geliyor.Bana bi yol gösterin..Kist olunca göğüste büyüme yapar mı??

2. 29 Nisan 2009
  3. KarKralicesi

KarKralicesi hoppppp Gümmmm (: Pro Üye

Beğenildi:
    17.140
    Ödül Puanları:
    488

Benimde gögüslerim cok agrırdı hatt aucları yara olmuştu.
    Beni zonklatırdı agrılar-tatlicadiarzu-
    Dayanamadım doktora gittim. Ac dedi. Acamamki dedim:dilcikar:
    Dogum doktoruna nasıl gidiyosun ya dedi. Dogurmadımki gidim dedim:roflol: (Bayan olsa rahatsız olmam şansımıza ikiside erkekti)
    Doktor baya güldü. Mecbur actık geri baktı baktı durdu:bbo:
    Tekrar başka bölümdeki bi doktora gönderdi. Utana sıkıla bunada gösterdikkafamçokkarıştı
    Krem yazdı iyileşti. Ama hala devam edio:mymeka:

Hastaneye gidince danışmana söylesen sana hangi bölüme gitcen konusunda yardımcı oluyorlar. sengözlerimebaksanab

4. 1 Mayıs 2009
  5. nefesim

nefesim LR health and beauty iş ortağı Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    canım doktora gitmende fayda var ama gögsündeki her beze kist değildir..sut bezeleri de oluyor hemen telaşlanma..

6. 9 Mayıs 2009
  7. xx_mucize_xx

xx_mucize_xx Ne Çok Acı Var.. ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    30
    Ödül Puanları:
    113
    Arkadaşlar göğüslerim çok ağırıyor...Ve inanılmaz derece büyüdü,yuvarlaklaştı,sertleşti...

daha 3 ay önce göğsüm yok diye göğüs büyütme yöntemlerine bakıyordum sitede..Şimdi büyüdüler ve bende nasıl büyüdüğünü anlamadım...Anneme göre bu normal kız çocuklarının göğüsleri 20 yaşına kadar büyüyebilir(anneme göre acının sebebide büyüme).Bu arada bende 17 yaşındayım.Bi doktora çıksam hangi doktora gidilir göğüs için onu bilmiyorum.Ayrıca aç derlerse çok utanırım...açamam.Ama çok korkuyorum göğsümde kitle falan vardır diye..Yani zararlı kist vardır diye..Böyle elliyorum elime yuvarlak şeyler geliyor.Bana bi yol gösterin..Kist olunca göğüste

sen göğüsünü nasıl büyüttün arkadaşım

8. 13 Mayıs 2009
  9. Susqun_um

Susqun_um Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Ben büyütmedim ki.Onlar kendileri büyümeye başladı...Hem acıyor hem büyüyordu...Ama sorun çözüldü...Göğüslerimdeki yuvarlarklarda süt bezesiymiş..Ve her bayanda olurmuş..

10. 13 Mayıs 2009
  11. yabangxuxlxuxm

yabangxuxlxuxm Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    146
    canım genel cerraha git..