Gsten akan ste benzer beyaz sv

Konusu 'Jinekoloji / Kadın Hastalıkları' forumundadır ve =belgin= tarafından 7 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

7 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : =belgin=
  1. =belgin=

=belgin= Guest

İyi günler benim göğsümün birinde yaklaşık üç yıldır süte benzer beyaz bir sıvı geliyor, belki de üç yıldan da fazladır, ben üç yıl önce fark etmiştim, 1 yıllık evliyim, hamilelik olmadı sizce bu normal mi? başına gelen var mı?

2. 7 Ağustos 2009
  3. bebekcinar

bebekcinar Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    prolaktin hormonunuz yüksek olabilir bu hormonun yüksekliği gebeliğe engeldir benim süt gelmediği halde yüksek çıkmıştı

4. 7 Ağustos 2009
  5. =belgin=

=belgin= Guest

bende demir eksikliği var o nedenle demir vitamini almıştım daha sonra göğsümde sertlik hissettim bir de baktım süte benzer bir akıntı var, vitamin hapından olduğunu düşündüm ama üç yıldır var bu akıntı, hormon testi yaptırmam gerekiyor demekki neden sadece birinde oluyor acaba diye de düşündüğüm zaman korkum artıyor...:KK43:

6. 7 Ağustos 2009
  7. =belgin=

=belgin= Guest

hamilelik olmadı dememin nedeni hamilelik olmamasına rağmen süt var demek istemiştim. henüz düşünmüyorum..

8. 7 Ağustos 2009
  9. bebekcinar

bebekcinar Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    korkmana gerek yok prolaktin doktorun dediğine göre çok değişken bir hormonmuş stresle bile tavan yapabiliyomuş endokrinoloji yada kadın doğum uzmanına gidip test yaptırmanda fayda var

10. 7 Ağustos 2009
  11. =belgin=

=belgin= Guest

prolaktin hormonu hakında bilgi topluyorum, benimki stresten galiba :) ilginiz için tşk ederim..

12. 7 Ağustos 2009
  13. balxixmnur

balxixmnur Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    prolaktin hormonu yükseldiğinde benimde gelmişti ama sonra düzeldi şimdi gelmiyor. demekki sizin hala yüksek doktora gitmeniz gerekiyor

14. 7 Ağustos 2009
  15. kar

kar içim buz tutmuş.. Pro Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    148
    bu bı arkadasımın basınaada geldı ozellıkle regl donemlerınde bekar ken goguslerınden sut akardı bu normalmıs ama doktor oyle demısdı kendısıne..

16. 7 Ağustos 2009
  17. =belgin=

=belgin= Guest

emziren kadınlara şunu yersen çok süt yapar falan derler ya bi düşündüm de önerdikleri ürünler benim en sevdiğim ürünler (mısır, kayısı suyu vs..) onların etkisi olabilir mi acaba :)

18. 7 Ağustos 2009
  19. esraberat

esraberat Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    108
    süt gelmesi iyi değil polaktin yüksektir bence de hormonlarına baktırmlısın..