Guarana inceltici krem (mehmet müdderisoğlu)hakkındaki düşünceleriniz

Konusu 'Bölgesel İncelme; Yöntemler ve Ürünler' forumundadır ve gul-çxixnar tarafından 11 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

11 Mayıs 2009
    Konu Sahibi : gul-çxixnar
  1. gul-çxixnar

gul-çxixnar Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba kızlar guarana diye bir krem varmış inceltici akşam yatmadan süryormuşsun 1.5 2 santim inceltiyormuş daha doğrusu yağ yakıyormuş uzman biri masajla 30 dakika sürdüğünde daha etkili oluyormuş. acaba ne kadar doğrudur bir fikrinizvarmı paylaşın lütfen....:uhm:

Son düzenleme: 11 Mayıs 2009
  2. 12 Mayıs 2009
  3. nymph22

nymph22 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Bende merak ediyorum gerçekten alıp, kullanıp faydasını gören var mı?

nevbahar_111 bunu beğendi.
  4. 13 Mayıs 2009
  5. Enmavi

Enmavi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    90
    Ödül Puanları:
    88
    Selamlar,

Bahsettiğiniz kremden kardeşimle birlikte ortak 2 tüp bitirdik toplam 2 hafta kullandık. Dediği gibi inceltiyor yalnız incelme bu gece sürdüm sabah kalktım hop incelmişim değil bir iki gün sonra etkisini gördük biz ve her kullanımda daha da incelti. Ben ölçtüm şu anda 4-5 cm incelme var.ışe yarıyor. Biz sadece gece yatarken hafif bir masaj yaparak kullandık ve devam etmeyi düşünüyorum.
    Umarım yardımcı olabilmişimdir.

nevbahar_111 bunu beğendi.
  6. 27 Ekim 2009
  7. GodDeS

GodDeS Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Kilo vermede yapılan diyetlerde az ama sık yemek yemek metabolizmayı hızlandırmak içindir ki bunu herkes bilir metabolizma hızlanınca daha cabuk acıkır daha cok acıkırız bu da sık yememizin nedenidir...metabolizmayı hızlandıran etkenlerden(soguk hava egzersiz vs) yiyecek kısmına bakarsak 'acı' nın gayet etkili olduğunu söylemem gerekir ki bildiğim kadarıyla bu kremin içinde acı biber var en azından acı biber özü ya da ona benzer bişey işte artık ne deniyosa :KK70: :KK70: o bakımdan bende gayet etkili olabileceğini düşünüyorum ki deneyen aradaslardan bi kaç kişi daha deneyimlerini gözlemlerini yazarsa hoplaya zıplaya hemen gidip alıcam bu kremden =) =) :lepi:

8. 4 Ocak 2010
  9. fgd

fgd Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ben bu üründen bir tüp kullandım zaten 100 ml küçük birşey 5-6 günde bitti ama faydasını gördüm yakmasına yakıyor ama acıtacak kadar değil

10. 17 Ocak 2011
  11. ephedraurora

ephedraurora Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    ben de aldım, şu ana kadar gördüğüm yorumlardan %50si memnun %50si hiç memnun değil, bakalım kullanıp görücem

12. 23 Nisan 2011
  13. xsxayan

xsxayan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    arkadaşlar bu kremi kullanıp memnun kalan varmı, almak istiyorum özellikle diz kapaklarımda kullanmak istiyorum ama fayda edermi?

14. 10 Temmuz 2012
  15. simgesimab

simgesimab Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    sanırım faydası görülmedi ki kimse cevaplamamış

16. 22 Ağustos 2012
  17. espiga

espiga Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    41
    bu kremi bana gariptir ki diyetisyenim önerdi piyasadakiler içinde en işe yararıdır dedi. birçok yazı okudum olumlu olumsuz ama deneyip gözlerinle görmek başka tabi.
    diyetime de devam ediyorum bu arada. internetten sipariş verdim geldiğinde kullanıp deneyimlerimi siiznle paylaşacağım.
    ben aslında diyetisyenime çok yumuşak olduğumu bunun için ne yapabileceğimi sordum o da bana bunu tavsiye etti. böyle krem vs lere pek güvenmesemde deneyip görücem.
    bacak, basen ve göbek için kullanacağım. benim derdim incelmek değil zaten diyetisyen eşliğinde kilo vermeye başladım, zayıflama sonrası sarkmak istemiyorum zaten hiç spor yapmadığım için çok gevşek bir yapım var. :KK8: bakıp görücem

18. 24 Ağustos 2012
  19. mariquita06

mariquita06 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    48
    Bu kremi nerden bulabiliriz ve fiyatı ne kadar?