Guatr iin yaplabilinecek doal tedaviler... Yardm edin

Konusu 'Bitkisel Kürler - Şifa Reçeteleri' forumundadır ve perii_perii tarafından 11 Eylül 2009 başlatılmıştır.

11 Eylül 2009
    Konu Sahibi : perii_perii
  1. perii_perii

perii_perii Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    mrb arkadaşlar benim guatrm var ve birgün ilaç almayı unuttuğumda diğer gün çok kötü oluyorumm bana yardım edinn

2. 11 Eylül 2009
  3. SeHNaz

SeHNaz Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    146
    cok gecmis olsun arkadasim
    bendede var guatr benimki cok byük ve cok iltihapliymis ama ameliyat yapmiylar ilacla tedavi ediyolar
    bende gündüezlei hic bi sorun olmuyo sadece cok sinirliy oluyorum ama geceleri sanki biri boynumu sikiyo gibi zor uyuyorum zor yutkunuyorumm
    senin ne gibi sikayetlerin var???

4. 11 Eylül 2009
  5. EU1

EU1 Guest

dereotuuuuu aç karnına bi tutam

6. 11 Eylül 2009
  7. EsmerYarim

EsmerYarim Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    canım öncelikle çok geçmiş olsun diyorum
    benim teyzemde de aynı hastalık çıktı ve ona yılan balığı yemesini tavsiye ettiler deniyen kişi kesinlike yok etiğini söylüyo bikaç yemeden sonra
    teyzemde deniyecekti yılan balığını
    kızartılıp yeniyormuş sormadım yedimi yemedi nasıl bi faydası olmuş mu bilmiyorum bu yüzden açıklayıcı olamıyorum
    sadece bukadar duyduğumu yazayım istedim bende
    tekrar geçmiş olsun canım

8. 11 Eylül 2009
  9. betty38

betty38 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    mrb perii geçmiş olsun.guatr bende de var ama bendeki mültinodüler hashimato.ben bu hastalıktan dolayı menopoza girmiştim ama kürlerle düzeldim.sana da tavsiye ederim dereotu kürünü.ben halen yapıyorum.aç karna günde 3 kere.bu kür sayesinde hapı bıraktım ve menopozdan kurtuldum.yani tahlillerim normal çıkıyor artık.bir de hangi guatr var bunu çok iyi bilmen gerekiyor.yavaş mı çalışıyor hızlı mı nodül var mı hashimato var mı bunlar çok önemli.yavaş da çalışsa hızlı da çalışsa dereotu kürü çok iyi geliyor.hormonları dengeliyor.ama küre başladıktan kısa bir süre sonra tahlil yaptır.etkisini kısa bir süre sonra gösterebiliyor.

10. 12 Eylül 2009
  11. perii_perii

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canım benimde sinirlilik çok olyoo annemii nerdeyse hırpalayacaktım çok öfkeleniyorum bide tabi yutkunma prlobemimde var benim doktorum hiç ameliyatttan bahsetmediii

12. 12 Eylül 2009
  13. perii_perii

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar çok sağolun gerçektenn bi kaç kere araştırma yaptım ama hepsi zor bulacağım şeyler bu yüzden hiç denemedim bilee ama sizin söylediğiniz şeyler gayet uygun tşk ediyorum hepnize öpüyorummm kocaman